Garnitur do Muszki i Krawata

davias

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2014
Posty
3
Punkty reakcji
0
Dam radę taki kupić?
Czy nie będzie wyglądało to elegancko i powinienem odpuścić tą muche?
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
Z reguły to krawat/muchę dobiera się do garnituru, a nie na odwrót. Wydaje mi się, że do każdego dobrze skrojonego garnituru będą pasowały oba te dodatki.


davias napisał:
Czy nie będzie wyglądało to elegancko i powinienem odpuścić tą muche?
Takie zestawienie zawsze wygląda elegancko.
 

davias

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2014
Posty
3
Punkty reakcji
0
Chodzi właśnie o ten krój, tzn chciałbym użyć go na wieczór więc mucha będzie idealna.
Nie chciałbym jednak żeby po tym leżał tylko w szafie więc pasowało by, żeby nadawał się również pod krawat.
Stąd moje pytanie. Dziękuję Ci za odpowiedź, okazała się przydatna. Doczytałem również kilka artykułów, które rozwiały moje wątpliwości :)
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
Wyczuwam, że jesteś młodym mężczyzną. Dosyć modne są teraz garnitury typu slim, które dobrze leżą na szczupłych panach nie krępując przy tym ruchów. Spokojnie da się je założyć na większość okazji. A wyglądają tak:
suitsupply2.jpg
 
K

KamilKA01

Guest
To taki dopasowany najprędzej dostaniesz w Spilliaert, bo szyja garnitury na miarę, lepszy materiał, lepsze obszycie, ciężko Ci będzie tak dobrze dopasować jakiś garnitur ze sklepu z jakiejś galerii.
 

diva ziomek

Niepoprawny Humanista
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
1 607
Punkty reakcji
10
Miasto
Oświęcim/Kraków
Ja bym poszukał w sklepie Bytom. Ostatnio tam kupiłem granatowy, ładnie skrojony garnitur. Warto tam teraz zerknąć bo mają duże wyprzedaże nawet do 70% :)
 
K

Kaja Metrowska

Guest
Dasię kupić ale nazywa się to garnitur smokingowy.
 

Adiyoshi

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2015
Posty
50
Punkty reakcji
0
Ja również polecam skrojone karnitury, wyglądają naprawdę dobrze i nie są w żaden sposób uciążliwe, także możesz śmiało kupować.
 

frezja89

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2014
Posty
41
Punkty reakcji
0
Trudniej chyba wyszukać taki który trochę zamaskuje brzuszek :) chodzi mi o gotowe, nie szyte na zamówienie
 
Do góry