Garnier - krem BB.

taka-ja-92

"Ms. irrepressible romantic."
Dołączył
7 Sierpień 2012
Posty
557
Punkty reakcji
23
Wiek
31
Miasto
Gdańsk
Hej wszystkim. ;)

Wczoraj kupiłam sobie krem Garniera - BB. Skusiłam się, bo jest on tak bardzo reklamowany, polecany.. ;)
Zadaniem kremu jest nawilżenie, poprawienie koloru cery, zmiejszenie różnych przebarwień itd.

Dziś nałożyłam go sobie pierwszy raz. ;) Jest całkiem miło, ładnie pachnie, mogłabym nawet wyjść w nim bez żadnego pudru. Jednak jest to krem i trochę się świeci a nie lubię tego.
Mam odcień light. Na pierwszy raz jestem zadowolona. :)

Czy któraś z Was stosowała go dłużej? :) Czy rzeczywiście wpływa na jakość cery? :)


Pozdrawiam. :)
 
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
1 108
Punkty reakcji
186
Również mam ten sam odcień.
Ogólnie jestem zadowolona, bo nie lubię się malować.
Idealne dla mojego leniwca z rana. Poza tym, wyglądam w nim żywiej ^_^
Stosuję już go trochę, ale nie jestem w stanie Ci powiedzieć, czy faktycznie dobrze nawilża skórę, jako, że mam bardzo suchą skórę i stosuję w celu nawilżenia skóry inne kosmetyki.
Jeśli chodzi o kolor cery w moim przypadku poprawienie jest widoczne.
 

puzderko

Nowicjusz
Dołączył
5 Wrzesień 2011
Posty
33
Punkty reakcji
0
polecam Wam krem BB z firmy Maybelline - jest lepszy od tego z Garniera, lepiej nawilża, fajniej kryje, a cena porównywalna
 
Dołączył
21 Sierpień 2012
Posty
29
Punkty reakcji
0
Teraz ma być BB krem Garniera specjalnie do cery tłustej/mieszanej. Miałam już i ten zwykły z Garniera i Mayballine. I jeden i drugi był fatalny. Twarz się po nim błyszczała jak latarnia, nic nie krył. Wydaje mi się, że mitem jest poprawa cery. Jedyna zaleta to piękny zapach (odnośnie Garniera), reszta beznadziejna.
 

taka-ja-92

"Ms. irrepressible romantic."
Dołączył
7 Sierpień 2012
Posty
557
Punkty reakcji
23
Wiek
31
Miasto
Gdańsk
Powiem Wam właśnie, że po tym garnierze jakoś mi lepiej. :) Pięknie pachnie to prawda, cera jest nawilżona i jakoś taka ładniejsza się zrobiła. :) Używam go dopiero tydzień. :) Używam jako kremu pod podkład. :)
 

topisieasfalt

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2012
Posty
38
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
Luton, United Kingdom.
Choc osobiscie nie uzywalam tego kremu slyszalam duzo negatywnych opinii na jego temat. Polecam oryginalne kremy BB, prosto z Wietnamu ktore latwo mozna zamowic na e-bayu po przystepnej cenie.
 

taka-ja-92

"Ms. irrepressible romantic."
Dołączył
7 Sierpień 2012
Posty
557
Punkty reakcji
23
Wiek
31
Miasto
Gdańsk
W sumie to to jest tak, że co jednym pomoże innym może zaszkodzić. Każdy musi szukać swojego "naj". ;)
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Stosuję ten krem jakiś czas i jestem zadowolona,jednak nie nakładam już podkładu ,matuję go lekko sypkim pudrem.Obecnie -latem mam odcień medium.Co do nawilżania to nie wiem ,stosuję inne kremy -na noc.Co jeszcze mogę polecić to kremy z wit.c.Dostałam taki u kosmetyczki-20% wit.c.
 
D

Dosiek77

Guest
Mam w swojej kosmetyczce BB Garniera jest spoko, jednak dostałam kiedyś w Sephorze próbkę BB Pat&Rub i to chyba na niego się zdecyduje przy następnych zakupach. Zdecydowanie bardziej mi przypasował i fajnie nawilżał
 

livren

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2011
Posty
105
Punkty reakcji
0
Ja też chyba się skuszę, bardzo dużo ochów i achów. Ale jesteście zadowolone z kremów BB?
 

taka-ja-92

"Ms. irrepressible romantic."
Dołączył
7 Sierpień 2012
Posty
557
Punkty reakcji
23
Wiek
31
Miasto
Gdańsk
Ja też chyba się skuszę, bardzo dużo ochów i achów. Ale jesteście zadowolone z kremów BB?

Ja go mam od jakiś 10 dni i jestem zadowolona. :) Nawilża, cera wygląda ładnie, pięknie pachnie i na dodatek udało mi się go kupić na promocji za 15 zł w Rossmannie. :)
 
Do góry