Gal uroda

N

natulka123

Guest
Witajcie. Muszę coś mojej szwagierce coś kupić, bo idziemy w przyszłym tygodniu na jej imieniny. W aptece dojrzałam coś takiego
images-stories-gal%20-200x254.png

Opis super, bo jest w zasadzie na wszystko - włosy, paznokcie, skóra itp. Takie chyba głównie ziołowe wyciągi. Opakowanie ładne, intencje moje również, zatem dobry pomysł na prezent? A może ktoś z was stosował ten preparat? Nie jest zbyt drogi i chyba powszechny.
 

owa-ll

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2011
Posty
51
Punkty reakcji
0
myslalem ze to książka :D nie znam twojej szwagierki, jesli lubi cos takiego to bedzie sie jej podobało :D
poproś by w aptece ci otworzyła, opakowanie ladne nie wiele mowi :D
 

chimerka

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2012
Posty
23
Punkty reakcji
0
ja też odniosłam wrażenie, że to książka :D wydaje mi się że nie jest powszechny, przynajmniej ja nigdy czegoś takiego nie widziałam, firmy też nie kojarzę za bardzo... jeśli nie jest to drogie to można spróbować, jeśli produkt jest apteczny to pewnie zły nie jest.
może ktoś inny stosował i coś Ci podpowie bo w sumie sama jestem ciekawa, trzeba się trochę 'odżywić' na wiosnę :)
 

kitel

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2011
Posty
32
Punkty reakcji
0
Wiek
42
Muszę wielce podziękować :) ! , Dzięki tobie mam idealny pomysł na prezent dla swojej żony, ona ma fioła na punkcie "upiększania" jeżeli tak to można nazwać, w sumie ja nie narzekam, szczególnie że z gala kilka produktów z tego co widziałem już używała.
 

frytka_z_ketchupem

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2012
Posty
10
Punkty reakcji
0
Ja stosowałam i jak dla mnie super. Znacznie poprawiła się kondycja moich paznokci, przestały się rozdwaiać i łamać. I najważniejsze (bo to było najbardziej uciążliwe) nie gubię już tylu włosów :) Według mnie genialny prezent dla kobiety prezent.
 
Do góry