gadźety, wspomagacze

Toola

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2011
Posty
216
Punkty reakcji
2
jakie macie ulubione gadżety w łóżku? używacie w ogóle, stosujecie jakieś inne środki? ja jak na razie nie mam dobrych doświadczeń, szukam inspiracji :)
 

magisko

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2011
Posty
46
Punkty reakcji
0
wiesz, to zależy, co lubisz Ty i twój partner, nie możesz na siłę sięgać po gadżety, jeśli druga strona sobie tego nie życzy.
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
ja używam różnych żeli i mogę polecić rozgrzewający żel unimil. Ciekawe doznania - w pejczach, kajdankach jeszcze nie mam doświadczenia.
 
A

alicja32

Guest
Unimil jeszcze nie próbowałam, mogę polecić żele Durexa, chociaż troszkę się kleją i szybko wysychają, ale doznania są super ;)
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
Unimil jeszcze nie próbowałam, mogę polecić żele Durexa, chociaż troszkę się kleją i szybko wysychają, ale doznania są super ;)

Heh.. w temacie Unimila to mi się skojarzyło dzisiejsze odkrycie kolegi z pracy :D Ledwie wparował poleciał robić test o żywiołach na ich stronie. Aż z ciekawości za nim wlazłam :D Nie wiem jakim cudem mu tylko wyszło, że jest Ogniem.. bo szczerze mówiąc bardziej flegmatycznego typa w życiu nie znałam, ale.. kto wie.. może w sypialni zmienia się nie do poznania, lol ;)Sam konkurs powiązany z testem fajny - nie powiem, że nie. Widzieliście to?

A tak powracając do tematu.. gadżety są fajne ;)
 

malaru

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2011
Posty
217
Punkty reakcji
4
Miasto
Tarnobrzeg
Rozciągliwy pierścień, wykonany z przyjemnego w dotyku materiału, dodatkowo z stymulatorem łechtaczki. Nie dość, że Twój penis będzie twardszy, będziesz mógł dłużej się kochać to jeszcze poza tym sprawisz dodatkową przyjemność swej partnerce...


Nakładka - LoveRing, jakieś 15 zł.
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Kajdanki, pejcz, sznury, planuje zakup strap on i paru innych fajnych gadżetów ;)
Do tego czasem używam imbiru, samego lub w kostce lodu, świec itp. ;)
Ogólnie to wyzwala dużo adrenaliny ;D
A nakładki wibracyjne - są ok i to wszystko.
 
Do góry