Gadżety do komputera

M

Marusha

Guest
Wpadłam na pomysł, żeby wspólnie z innymi forumowiczami ułożyć ranking gadżetów, które umilają pracę przy komputerze/laptopie i przy biurku. Mogą to być zarówno gadżety do domu jak i do biura. Wszyscy chcemy, żeby praca nie była monotonna a malutkie i użyteczne drobiazgi dzięki pomysłowej aranżacji pomogą nam umilić chwilę spędzone przy biurkach! Ułóżmy więc ranking! :eek:k: Nie musi to byc wg kolejności czy użytecznosci! Chciałabym po prostu, żeby powstała ogólnie lista gadżetów do komputera i na biurko, z której każdy mógłby wybrać coś dla siebie! Bardzo proszę o propozycje! Piszcie co sadzicie i jakie znacie gadżety i jakie marki są najfajniejsze i sprawdzone przez Was!
 

DiZZaX

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2010
Posty
14
Punkty reakcji
0
Hmm może tak ^^
* Komórka z blutem + blutu do komputera + program do komorki = Pilocik do kompa ^^
 

DiZZaX

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2010
Posty
14
Punkty reakcji
0
Hah ;p
wystarczy SE - K750i czy nokia e51 ^^
Zależy od gustu kto jakie komorki lubi ;)
iBOX??
Dobra ... chodzi Ci o obudowę, czy serce komputera? ...
Obudowę taka używam od pary tygodni ^^
http://www.tomshardware.pl/technews/images/20031013-nttlight.jpg cos podobnego ^^
 
M

Marusha

Guest
a co sadzisz o zmianie obudowy do komputera na bardziej ciekawą ... Nie jest to duzy wydatek, ale za to totalnie może zmienić wygląd biurka! :eek:k: np seria ART -> ręcznie malowana
 
M

Mushkin

Guest
DOŚĆ. DOŚĆ REKLAMOWANIA IBOXA!! MARUSHA I IBOX_MAN jak się nie uspokoicie piszę do administratora - szczyt wszystkiego. Poniżacie to forum, zakładacie tylko masę tematów żeby zareklamować IBOXa. Rozumiem, że to wasz sposób na zarabianie kasy ale sorry - nasz kraj jest chyba za bardzo tolerancyjny.
 

Val

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
405
Punkty reakcji
1
Ja tam pociągnę temat bo gadżety to moja specjalność i je uwielbiam. Moim komputerowym numerem jeden jest zdecydowanie przecudowna różowa świnka-pendrive Tracera bez której w tym momencie nie wyobrażam sobie mojego biurka i laptopa. Poza penem w kształcie świnki uwielbiam jeszcze moją naklejkę na lapku, ale to już widać w sumie jak mam zamknięty komputer, bo ja stoi na biurku to i tak ściana patrzy na naklejkę ;)
 

INT3L

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2009
Posty
524
Punkty reakcji
13
Miasto
Wielkopolska
Najlepszą ozdobą jak dla mnie jest zostawienie widocznych części, bez zbędnych bajerów. :)
 

Val

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
405
Punkty reakcji
1
A jakie to widoczne części masz na myśli bo nie rozumiem? Taki pen drive o którym piszę jest chyba widoczną częścią, ale nie wiem czy to o to Ci chodzi. Albo taka naklejka na laptopa. Jeszcze można w to wliczyć zawsze myszki, klawiatury albo kamerki internetowe. Ja tak rozumiem widoczne części, ale wyprowadź mnie z błędu jeśli se mylę.
 

samozdrowie

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2009
Posty
177
Punkty reakcji
0
Myślę że to odnosiło się do obudowy. Jeśli chodzi o gadżety, to ostatnio wyszła nowa podkładka chłodząca pod laptopa od tracera, która zapobiega przegrzewaniu się komputera i męskich...narządów;) Nie wiem, czy już ktoś używał? Wydaje mi się to fajnym pomysłem. Oprócz tego wygodna podkładka pod mysz, tutaj też błyszczy tracer: robi świetne podkładki z żelowymi wypustkami pod nadgarstek. Dla mnie niezbędny jest też pen o dużej pojemności, albo dysk zewnętrzny i cicha klawiatura. I moge pracować;)
 

myszkamiki3103

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
358
Punkty reakcji
1
fajnie, że ktoś pomyślał o tym, żeby założyć taki watek. W końcu na rynku jest strasznie dużo różnych rzeczy, które mi czasem umykają i czasem dopiero po czasie dowiaduje się co można ciekawego kupić,. Jeśli chodzi o gadżety do kompa to mnie bardzo bardzo podobają się peny tracer. Wiecie te w śmiesznych kształtach zwierzątek. One są moim absolutnym hitem, jeśli chodzi o komputerowe gadżety;)
 

backspace

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
683
Punkty reakcji
1
Mam takiego pena w kształcie bolidu F1 ;-) miałem kupić sobie w kształcie kości, ale obawiałem się o jego rychły koniec w pysku mojego pupila :D Ostatnio jeszcze widziałem takie w kształcie zwierząt. Innych gadżetów nie używam, naklejek nie naklejam. Może zacznę jak kupię nowego laptopa. Może też zainwestuję w tę podkładkę ;-)
 

pomarancza89

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2010
Posty
22
Punkty reakcji
0
mi się najbardziej podobają "fikuśne" myszki czy ciekawe obudowy :D fajne słuchawki też dobry gadżet :)
 

ricko

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2010
Posty
9
Punkty reakcji
0
Kurde gadżetów komputerowych to jest cała masa, które fajnie mieć przy swoim kompie i ciężko mi podać konkretnie jeden najfajniejszy. Wszelkie myszki, peny, klawiatury, kamerki internetowe. Wszystko to się przydaje. Obudowy jakoś mnie nie kręcą bo mam laptopa, ale za to naklejki na laptopa są kozackie. Tracer robi wypasione gadżety komputerowe. Moja dziewczyna je uwielbia ;)
 

pis en lof

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2010
Posty
244
Punkty reakcji
0
A wg mnie najfajniejszymi gadżetami do kompa są pendrive'y.
Co jeden to lepszy sie teraz pojawia na rynku.
Ostatnio zachwycona jestem taką myszką.
Śliczna i urocza, prawda? :)
 

Attachments

  • mysia.jpg
    mysia.jpg
    14,6 KB · Wyświetleń: 34

backspace

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
683
Punkty reakcji
1
No fajny ten pendrive :p A co powiecie na taką myszkę Podoba wam się? taka inna ;-) Jak mi się moja myszka zepsuje to chyba sobie kupię własnie taką jak ta ;-) ewentualnie może uda się jeszcze znaleźć coś ciekawego.
 

Kahlua

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2010
Posty
167
Punkty reakcji
0
Ja też jestem gadżeciarą. Pendrive noszę zawsze przy sobie w torebce, bo często go potrzebuję. A z gadżetów przy biurku, to na przykład w pracy mam ramkę cyfrową, o taką:
http://www.1komp.pl/produkt-14-272-1926-41803,ramki_cyfrowe_cyfrowa_ramka_do_zdjec_samsung_spf_71es_czarna_asap.htm Dostałam ją ostatnio od kolegi. Mruga mi zdjęciami;)
 

petertabak

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2007
Posty
68
Punkty reakcji
1
Dla mnie najlepszym gadzetem jest własnej roboty kolorofon, błyskający w rytm muzyki :D
 

polinea

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
474
Punkty reakcji
2
Wiek
37
dla osób które są zmuszone często korzystać z komputera takie urządzenie swojego kącika nie jest głupią sprawą, np. podświetlana klawiatura,dzięki niej kącik komputerowy wygląda ciekawiej, do tego jakiś bajerancki pendrive, pasująca do tego myszka i praca staje się przyjemnością ;)
 
Do góry