Fryzura ?

asdas

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2009
Posty
8
Punkty reakcji
0
Witam, włosy na żelu stawiam już od dawna, ale najcześciej jak mam krótkie. Moglibyście podać linki do ciekawie postawionych włosów i ew. na czym i jaką metodą je stawiać ;) Włosy mam mniej więcej średniej długości
 

asdas

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2009
Posty
8
Punkty reakcji
0
no właśnie z tym jest problem na kompie nic nie mam [format, a fotek oczywiście nie zrzuciłem] a cyfrówka w naprawie ;<
 

icker16

bohater outsiderów
Dołączył
5 Luty 2009
Posty
1 210
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Zamość
Idź do jakiegoś porządnego salonu, powiedz fryzjerowi żeby Ci coś zaproponował w końcu zna się na tym najlepiej i po dotknięciu włosów powinien wiedzieć czym i jak je modelować ; )
Albo poszukaj na ikf.com.pl jak Cie coś zainteresuje, wydrukuj i idź ze zdjęciem do salonu ;)
 

Quadrophenia

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2009
Posty
39
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Jaworzno
icker16 napisał:
dź do jakiegoś porządnego salonu, powiedz fryzjerowi żeby Ci coś zaproponował

Z tym niestety zgodzić się nie mogę...Miałem taki przypadek, powiedziałem dokładnie to samo fryzjerowi, i wyglądałem jak potwór... moda z lat 50 :p...
 

asdas

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2009
Posty
8
Punkty reakcji
0
tylko teraz pytanie czym i jak najlepiej sobie ja ułożyć ;)
 

asdas

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2009
Posty
8
Punkty reakcji
0
samym grzebieniem tak włosów nie da się ułozyć, chodzi mi bardziej o jakiś żel, gume lub coś innego


Pozdrawiam
 

RzeznikUnitra

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2009
Posty
79
Punkty reakcji
0
Pianka i dłonie :] Podobną fryzurę nosze i grzebienia nie używam od lat, zawsze układam dłońmi.
 

icker16

bohater outsiderów
Dołączył
5 Luty 2009
Posty
1 210
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Zamość
Z tym niestety zgodzić się nie mogę...Miałem taki przypadek, powiedziałem dokładnie to samo fryzjerowi, i wyglądałem jak potwór... moda z lat 50 :p...


Napisałem do DOBREGO salonu fryzjerskiego :pP a nie do jakiejś babci x)

Co do fryzurki , najprędzej taki efekt uzyskasz lakierem, ale długo to się raczej nie będzie trzymać, żeby było trwałe i podobny bardzo efekt to pasta z got2b ;P
 

kleopatra36

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2009
Posty
123
Punkty reakcji
0
Włosy najlepiej stawiać na gumie, nie tylko dlatego że jest najtwardsza ale również pozostawia długotrwały efekt :) lakier stanowczo odradzam :) po za tym możesz układać włosy na różne sposoby, inny do sql a inny na impreze... A fryzurka z linka jest świetna, jeśli masz taka długość włosów jak na zdjęciu, to stoi przed Toba wiele możliwości co do wyboru fryzury :)
 
Do góry