Fryzura z długich włosów

Odin

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2007
Posty
62
Punkty reakcji
2
Witam od pewnego czasu w życiu potrzebuje jakiejś małej zmiany w wyglądzie czasem chyba każdy tak ma :p chciałbym zmienic fryzure dlatego pytam was czy znacie jakies ciekawe fryzury dla faceta z długich włosów? ;)
 
W

wiki9969

Guest
A co powiesz na taką?

z13136223Q,Najmodniejsze-meskie-fryzury--na-surfera.jpg
 

Odin

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2007
Posty
62
Punkty reakcji
2
Fryzura fajna :p tylko ja mówie o długich włosach :p mam je do pasa prawie i nie chcialbym zabardzo je skracać :p
 
W

wiki9969

Guest
Rzeczywiście są długie... ja chyba nie będę w stanie pomóc. :(

:crazy:
3214.jpg
 

Primawera

Bywalec
Dołączył
23 Grudzień 2013
Posty
809
Punkty reakcji
121
Odin napisał:
Fryzura fajna :p tylko ja mówie o długich włosach :p mam je do pasa prawie i nie chcialbym zabardzo je skracać :p
RaffelPagC3A8sttfw20102011Expression101.jpg



RaffelPagC3A8sttfw20102011Expression111.jpg



Przy tak długich włosach pozostaje tylko kitka dla odmiany. Jesli masz piekne błyszczące włosy to jeszcze jest w tym jakiś sens. Jednak jeśli szybko sie przetłuszczają to zastanawia mnie dlaczego upierasz się przy takiej fryzurze, przecież to już niemodne.
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Primawera napisał:
przecież to już niemodne.
Nie wszyscy kierują się tylko najnowszymi trendami, widocznie czuje się dobrze z długimi włosami.

Może coś w stylu Nicka Beggs'a? :D

nickBeggs.jpg
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Nie wiem, ja mam zawsze krótko ścięte włosy, ale skoro są ludzie którzy je noszą to pewnie jakoś sobie z tym radzą.
 

Sebinhomistrzu

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2014
Posty
4
Punkty reakcji
0
Witam, powiem Ci tak, są takie salony w których jest komputerowa wizualizacja Twojej twarzy w dobranej fryzurze, dlatego polecam Ci poszukać takiego salonu i wtedy zobaczysz + Panie Ci doradzą.
 
Do góry