Fryzura tego rodzaju

Andrzejo

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2008
Posty
22
Punkty reakcji
0
Witam szukam fryzury tego rodzaju ponieważ planuje zmianę fryzura
i tu takie pytanie czy ona sama się tak układa czy to jakieś lakiery itd trzeba rano używac?
 

darkwarrior

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
422
Punkty reakcji
2
Witam szukam fryzury tego rodzaju ponieważ planuje zmianę fryzura
i tu takie pytanie czy ona sama się tak układa czy to jakieś lakiery itd trzeba rano używac?
zależy wiele jakie masz włosy ale gość ze zdjęcia pewnie lakierem psyka ale gumą układa. Jak włosy ci się kręcą to żeby takią grzywkę mieć musiałbyś jeszcze ją prostować więc jak widzisz wiele zależy od twoich włosów.
 

icker16

bohater outsiderów
Dołączył
5 Luty 2009
Posty
1 210
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Zamość
Ahhh Torres, ile osób już mnie się o tę fryzurę pytało...[?]
Same włosy Ci się tak układać nie będą potrzebne są "wspomagacze"
nie wiem co mam Ci doradzić najlepiej sam wypróbuj kilka środków i wybierz ten który Cię najbardziej zadowala ;)
 

Andrzejo

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2008
Posty
22
Punkty reakcji
0
Narazie włosy lekko porastają mi ucho a jaką długość trzeba mieć do tych włosów z 10cm?odkąd to sie mierzy?
2906951wr8.jpg
co myślicie np o tej?
 

Anonymous

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2008
Posty
220
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Do tego typu fryzury trzeba mieć predyspozycje - jeśli nie masz prostych i sztywnych włosów, nic tu nie pomoże. Oczywiście dałoby się prostownicą ale takiego efektu jak na zdjęciu w poście niżej i tak nie uzyskasz. Poza tym te włosy przed uchem/na uchu wyglądają w rzeczywistości śmiesznie, tamto zdjęcie jest czarno-białe oraz stylizowane - pamiętaj, żeby szukać fryzury której ułożenie nie będzie wymagało używania więcej niż jednego środka do stylizacji, ewentualnie dwóch (np. prostownica + guma/żel), zwróć też uwagę że bez odpowiednich predyspozycji po wyjściu z domu na wiatr skończy się na shit happends :p
 

icker16

bohater outsiderów
Dołączył
5 Luty 2009
Posty
1 210
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Zamość
Fryzurka spoko ; ) wątpię żeby udało Ci się 'odtworzyć' identycznie coś takiego na swojej głowie ;dd
co do wypowiedzi Anonymous'a to wystarczy prostownica, żeby wyprostować grzywkę i jakiś dobry specyfik który układa z takim efektem włosy
a żeby nie było potrzeby co dzień prostować tych włosów itp, to można sobie pomóc nakładając wosk przed prostowaniem ; )
myślę, że można śmiało próbować ; )
 

Andrzejo

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2008
Posty
22
Punkty reakcji
0
a mam jeszcze takie pytanko bo jak zmarszczę brwi do mi się takie jakby fałdy lekki na czole i robią i mam taki układ głowy że włosy to jakby do góry podnosi czy to nie będzie przeszkadzać jakbym chciał sobie walnąć jakąś grzywke na bok?
 
Do góry