fryzura na "biebera"

sweyer

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Miasto
Viernheim
witam was :) mam takie pytanie : czy wie ktoś jakie są etapy zapuszczania włosów na "biebera" czy po prostu trzeba zapuścić i później iść do fryzjera? prosze o szybką odpowiedz :)
 

Seu

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2012
Posty
38
Punkty reakcji
0
Miasto
Oława/Wrocław
Nie rób sobie tego. Miałem taką fryzurę jakieś dwa lata PRZED tym, jak świat usłyszał o Biberze. Na ulicy ludzie potrafią głośno Ci to wytykać. Póki mieszkasz w zaściankowej Polsce, pomyśl nad czymś innym. Taka moja skromna rada;]

Ale odpowiadając na Twoje pytanie. Jeśli Ci na tym zależy, zapuszczaj jak najdłuższe, a potem idź ze zdjęciem do fryzjera.
 

Seu

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2012
Posty
38
Punkty reakcji
0
Miasto
Oława/Wrocław
Tak, jak napisałem. Zapuściłem, a potem chodziłem ze zdjęciem do fryzjera. Z tym, że nie był to Bieber, tylko jakiś Azjata, ale to nie miało znaczenia.
 
L

Lacoste24_pl

Guest
Pamiętaj,że aby uzyskac efekt takiej fryzury,trzeba mieć tez odpowiednie włosy i nie każdemu ułożą się one w ten sposób. Dobry fryzjer także odegra tutaj sporą rolę,bez niego ani rusz. Naprawde checsz tak wyglądać? :)
 

ghym

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2008
Posty
574
Punkty reakcji
6
Miasto
stamtąd.
Nie mam stricte takiej samej fryzury jak wspomniany wcześniej Bieber, ale też mam dłuższe włosy więc coś tam w tej sprawie wiem. Przechodząc do tematu, możesz zapuścić i później dopiero iść do fryzjera, ale to w fazie zapuszczania nie wygląda zbyt najlepiej... Ja jak zapuszczałem włosy to chodziłem tak średnio co miesiąc do fryzjera z coraz dłuższymi włosami żeby mi je jakoś tam przycinał żebym w miare wyglądał. Moim zdaniem takie rozwiązanie jest lepsze, przynajmniej nie wygląda się tak strasznie :p No i musisz iść do fryzjera który wie ile to 1 cm, żeby Ci nie ścinał wszystkich włosów :D
 
Do góry