Fryzura Męska-poradzcie

ziomek00

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2006
Posty
6
Punkty reakcji
0
ja mam identyczny dylemat , tez zawsze scinalem sie na krótko wiec teraz mnie przekonalyscie i zrobiewlosy tak jak na jednym zdjeciu( wszedzierowno przystrzyzone i tylko troche podniesione na górnej czesci glowy!!!
 

KND

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2005
Posty
191
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Co tu kombinować z włosami... Ja mam zawsze nieład na głowie, nie zajmuje się nimi, poprostu każdy włos spontanicznie w inną strone... ^^
 

MarasDH

Stary wyga
Dołączył
25 Lipiec 2006
Posty
551
Punkty reakcji
4
Wiek
39
Miasto
Szczecin
A co tu kombinować nad fryzem......golisz łeb do łysa i po problemie. Ja tak strzygę się latem :)
 

banditek1987

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2006
Posty
4
Punkty reakcji
0
Extra fryzurka dla chlopakow :

Góre i tył zostawic dluga,boki skrócić(maszynka) i na wysokosci ucha wyciac 2 paski w odleglosci 0,5 cm(jeden od drugiego) fryzjerka bedzie wiedziala o co kaman ;) no i oczywiscie do tego zel :) pozdrawiam !
 

JAJKO^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
69
Punkty reakcji
0
Miasto
Gostyń
ja ta jakos mam, ale bez paskow :p

poprostu troche boki sciete, reszta dluga i zel raz dwa i paf paf na glowe i taki nie lad :eek:k:
 

maniaaana

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2006
Posty
539
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
No właśnie dobanie fryzury zależy od kształtu głowy. Jednym pasują włosy na żel, innym ogoleni na łyso, innym któtko ścięte... mi osobiście pasują tylko postawione lekko na baczność. Oczywiście nie używam żelu, bo to do bani jest, ja używam gumy, nie potrzeba garści żelu na głowie rozsmarować:D

EDIT: teraz na głowie mam coś takiego... http://www.fryzury-meskie.ovh.org/index.ph...key=6&hit=1

pokazałem fryzure mojej koleżance przez skype i powiedziała, że super w niej wyglądam... jest cool:D no i, że ze mnie przystojniak jest ^^ nice, lol, hahaha
 

banditek1987

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2006
Posty
4
Punkty reakcji
0
Oczywiscie musze sie poprawic :) w sprawie tego zelu przyznaje oczywiscie 100 % racji poprzednikowi :) zel to jest syfff.. najlepsze sa : gumy pasty no i kremy do wlosow Pozdrawiam!:)
 

pawki

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2006
Posty
253
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Gorzów Wlkp
Zrób sobie afro i będzie gites :D

Ja też mam problem z fryzurą nie wiem czy mi będzie pasować bo ta co mam jest taka chujowa totalnie ;/
Nie kcem całe życie chodzic z kartonem na głowie :bag: Chcem sobie zrobić fryza jakiegoś ze stylu amerykanski hip hop. Najbardziej mi odpowiada fryzura MC Eiht'a i Lil Eazy-E (ta co w avatarze). Tylko nie wiem czy mi do łba/mordy pasować będzie :| No i przefarbować tą siersc trza :|

Tutaj fotki

mcEiht_wecomestopped.gif

516558_356x237.jpg

542591_mceiht_200x200.jpg


:cenzura: najgorsze jest to, że do mnie zadna fryzura nie pasuje, oprocz tej co mam teraz :|

A te całe strzały i inne gówna na gume czy na zel mnie nie interesują ;/ HELP !
 

BunnyM

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2006
Posty
3
Punkty reakcji
0
a wiec ja proponuje nowa fryz co to za sztuka chodzic z czym co ma cala polska i jeszcze wiecej ...
proponuje asymetrycznie tzn... wlosy pocieniowac wygoliec na 1.6cm tylko lewa stronke ale nie na pol glowy. grzywke postrzepic na bok itd... ja mam taka fryzke i we wroclawiu juz z 20 osob odemnie odgapilo...:D:D:D :sexy: :sexy:
 

hitlerowa

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2007
Posty
115
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
warszawa
mis ie podoba fryzurka fabi'ego z killerpilze :D i ogólnie takie włoski u facetów 7-10 cm!!! nienawidzę łysych pał...blee... albo jeżyków..nie wspominając już o pieczarkach <hahaha> a tak to fajne są też 3-4 cm na żel do góry albo irokez.. a jak dłuższe włosy to takie żeby na oczka spadały :)
 
Do góry