fryzura dla 15 letniego blondyna z okularami

Nrage

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2009
Posty
209
Punkty reakcji
2
Wiek
30
A ja podbiję bartka, typ wygląda jak bity w szkole kujonek, stoi zgarbiony, w zamałej koszulce...porażka.
Fryzura bartka to też porażka jest, coby nie było, ale i taki techno-żeluś wygląda w sumie lepiej niż założyciel tematu.
//Czekam na warna.


Wracając do tematu - ciachaj na 2mm lub zapuść jakieś dłuższe i po sprawie.
A, i wyprostuj się, kup ciuchy w swoim rozmiarze.
 

Wiluu

skoorviel
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
1 318
Punkty reakcji
27
Wiek
34
A tu moja fotka (a raczej włosów) i ssijcie ;]

http://b62.grono.net...303-500x500.jpg
Cisniesz po autorze, a gościu wyglądasz jak niedowalony dzieciak. Gadasz, ze on to szczupaczek, a Ty? Ile ważysz? z 50 kg? Chłopie, zastanów się zanim coś napiszesz, a najlepiej, jeżeli po czyimś wyglądzie chcesz cisnąć, to spójrz się w lustro, bo do ideału naprawdę dużo Ci brakuje.

też potrafie komuś dać w morde.
Ci, co najwięcej gadają, namniej robią. Chciałbym Ciebie kozaczku internetowy zobaczyć w akcji, oj chciałbym :) A żeby oglądalność była większa, to chciałbym Ciebie zobaczyć w akcji z autorem tematu, no ale cóż.. to tylko forum :)
 

Bartek93

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2009
Posty
152
Punkty reakcji
3
[quote name='N'rage' date='18 marzec 2010 - 01:10' timestamp='1268871033' post='2338466']
A ja podbiję bartka, typ wygląda jak bity w szkole kujonek, stoi zgarbiony, w zamałej koszulce...porażka.
[/quote]

To miałem na myśli.

Zapuść dłuższe włosy i zobacz jak będziesz wyglądał, nikt nie stwierdzi Co Ci będzie pasować a co nie. Jednej osobie sie spodobasz innej nie i ciągle będą spory.


bonus http://b62.grono.net/130/143/gallery-93625896-500x500.jpg - ja
 

AuliX

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2007
Posty
194
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Kęty.
Skoro nie obchodzi cię co inni myślą to dlaczego wciąż odpowiadasz na ich posty?

Co do autora tematu - inne oprawki do okularów żebyś nie wyglądał na jajogłowego już w tym wieku. Takie bardziej "z akcji".
 

artemis00

I feed on AnimeFilia
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 655
Punkty reakcji
26
Wiek
30
Miasto
mwo
Do takich okularów idealny jest kucyk, tylko nie do ramion, ale mała kitka i z przodu grzywka.
 

jaro258

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2010
Posty
2
Punkty reakcji
1
Bartek93
Po przeczytaniu Twoich postów po prostu się nie mogłem powstrzymac żeby powiedzieć Ci parę słów prawdy. Po pierwsze Twoje wypowiedzi są żałosne. Przez Internet to każdy potrafi pojechać po kimś. Niby taki kozak, a jakby doszło do czego kolwiek to byś miał pełno w gaciach. Po drugie co do Twojego zdjęcia. Uważasz, że jesteś idealny, tak? Jeżeli 93 to twój rocznik to wyglądasz jeszcze bardziej dziedzinnie niż autor tematu. On ma 15 lat, a Ty 17. Ważysz z 50kg, nałożyłeś kilo żelu i pokazujesz jaki to jesteś kozak. A skąd wiesz, jakie ubrania ma autor tematu. Po jednym zdjęciu wnioskujesz jaki jest (ja sądze po Twoich wypowiedziach, jaki jesteś). Żal mi takich ludzi jak ty. Chyba zazdrościsz, że autor jest mądrzejszy od ciebie z kilka razy.
Co do użytkownika N'rage. Nie chce Cię oceniać, ale czasami można swoje myśli zachować dla własnej informacji.
Wracając do tematu.
Tak jak większość mówi. Zrób jakiegos fajnego irokeza lub popytaj się o jakąś fajną fryzure u fryzjera. I żeby nie powtarzały się chamskie wypowiedzi, to weż kup jakąś bluzę, zrób coś z włosami, zmień oprawki i nikt się nie będzie czepiał. Wyglądu nie zmienisz, ale można zawsze coś ulepszyć ;)
 
Do góry