fryzura dla 15 letniego blondyna z okularami

T

termibilde

Guest
Jak czytam wasze wypowiedzi to smiac mi sie chce, ja mowiac pedalsko nie tlumacze tu kto to i co to, tylko chce chlopakowi w jasny i konkretny sposob wytlumaczyc (baranie)

Co do Bartka, ja slucham techno, mam irokeza w inny sposob (bardziej wszedzie kwadratowy) i nawet bym sie nie wstydzil co do "i love techno" bo byl bym z tego dumny (hiphopowcu, JP), ale co doCb, z tą fota myslales ze laski poderwiesz? mam nadzieje, ze tylo doradzic autorowi...
 

Bartek93

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2009
Posty
152
Punkty reakcji
3
A tam c**j sie znacie ;]

Niestety techno nie słucham bo nie przepadam chociaż dla was techno to nawet drum & bass i lady gaga wiec macie fajnie ;]

Tak poderwe laske na włosy no napewno ( może Tobie sie udało ja znalazłem dziewczyne, która poleciała na to jaki jestem a nie jakie mam włosy bo teraz sam zapuszczam)
A co do chłopaczka na 1 fotce to głównie mi chodziło o to że wygląda jak kujonek, lecz napisałem to tak jak uważam, jestem szczery do bólu, że aż przezroczysty, nie obchodzi mnie to, że moja szczerość często boli ;]
 

INT3L

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2009
Posty
524
Punkty reakcji
13
Miasto
Wielkopolska
A co do chłopaczka na 1 fotce to głównie mi chodziło o to że wygląda jak kujonek, lecz napisałem to tak jak uważam, jestem szczery do bólu, że aż przezroczysty, nie obchodzi mnie to, że moja szczerość często boli ;]

Nie wpadnij w samozachwyt. ;) Bo ja kocham ludzi ściągać ze swoich szczytów na twardą, brutalną Ziemię.
 

Bartek93

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2009
Posty
152
Punkty reakcji
3
Nie wiem czym niby sie zachwycam, wyrażam swoją opinie i pisze jaki jestem a jak kogoś uraziłem to niech mi łaskawie wybaczy ;]
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
33
Miasto
pdkrpc
Szczery do bólu, że aż przezroczysty i wiesz co mnie boli? Że w głowach się :cenzura:i.... Tobie też. Pozujesz na twardego autsajdera, uważasz że jesteś oryginalną osobowością. Mylisz się. Jesteś słaby - bo chcesz się dowartościować i jedziesz po chłopaku który nie jest taki śliczny jak ty.
 

motyx

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2008
Posty
185
Punkty reakcji
2
^kolega wyżej - brawo. zrobiłeś takie "dziękuję. dobranoc."

Nie ma co sie nad bartkiem rozczulać, bo to nie o nim temat. Do autora - na prawde zmien oprawki na takie bardziej sportowe, bądź zainwestuj w soczewki.
 

Bartek93

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2009
Posty
152
Punkty reakcji
3
USSJ - prawie jak mistrz ciętej riposty, być może zaraz demot z Twoim i moim postem będzie na demotach na głównej ?? Co o tym sadzisz, wtedy ty będziesz zajbiscie dowartościowany.

btw. nie ja nie mówie jaki jestem w swoim mniemaniu, tylko w mniemaniu ludzi, którzy mnie otaczaja ;]
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
33
Miasto
pdkrpc
Ja nie dowartościowuję się tym, że komuś tłumaczę jego błędy. Zauważ, że nie używam wobec ciebie wulgaryzmów, nie mieszam cię z błotem - choć uwierz że mógłbym to zrobić. Bezpodstawnie besztać, ubliżać. Nie podając powodu, dla którego to robię. Ale mam zasady, czuł bym się z tym podle. Wbrew pozorom. Jestem arogancki - jednak wobec ludzi którzy na to zasługują. Chcę pokazać jak prostackie i prymitywne jest takie zachowanie. Urody nikt sobie nie wybiera - ty jesteś ładny, ktoś inny jest brzydki. Co z tego? Co ci dało to, że nazwałeś jego twarz ryjem? Wytłumacz mi to. Nie o tobie temat, jednak skoro jesteś taki elokwentny i niepowtarzalny, prawdziwy - zapewne to besztanie miało jakiś cel. Jaki?
 

ILIES

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2009
Posty
134
Punkty reakcji
0
Podziwiam Cie USSJ ja bym nawet nie tracił czasu na rozmowy z takim prymitywem
 

icker16

bohater outsiderów
Dołączył
5 Luty 2009
Posty
1 210
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Zamość
Emo to styl muzyki
Pedał to styl ubierania

Nie macie pojęcia o subkulturach ...
Boże spraw żebym więcej takich postów nie czytał. :bag:

Tak poderwe laske na włosy no napewno ( może Tobie sie udało ja znalazłem dziewczyne, która poleciała na to jaki jestem a nie jakie mam włosy bo teraz sam zapuszczam)

Po tym w jaki sposób się wypowiadasz i jak argumentujesz swoje wypowiedzi nie mogę uwierzyć, że jakaś dziewczyna Cię zechciała :]

#Co do tematu to rzeczywiście chyba najlepiej będzie pasował irokez, zresztą możesz spróbować kilka opcji. Proponowałbym ściąć boki na 1-3mm~ górę przerzedzić i lekko z długości skrócić.No i zapytaj o jakiś szampon czy odżywkę dobrą dla Twoich włosów bo na zdrowe i zadbane niekoniecznie wyglądają. Na Twoim miejscu bym nie zapuszczał tych włosów, ale zrobisz jak uważasz.
 

LQ2009

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2009
Posty
165
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
****
A ja Ci zaproponuje żebyś troszke zapuścił włosy żebyś miał taką małą grzywke zachodzącą na czoło (troszke większą niż teraz) i wybrałbym inne,bardziej wyraziste oprawki. Wtedy powinno być ok.

Co do pANA bartka: Nie oceniaj książki po okładce. To raz. Dwa,nawet jeżeli jesteś bardzo szczerzy i to jest forum,na którym jesteś praktycznie anonimowy to tak nie wypowiadaj się o innych osobach bo sądze,że w "realu" mógłbyś za to dostać po mordzie. Tyle OT
 

Bartek93

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2009
Posty
152
Punkty reakcji
3
Nie boje sie dostać po mordzie bo też potrafie komuś dać w morde.

A do autora tematu poszukaj sobie jakeigos programu w ktorym możesz sobie wybrać jakąś fryzure i umieścić na głowie, jeżeli coś Ci sie spodoba to do tego dąż ;]
Pozdro i koniec na mój temat ^^ - nie nie zgasiliście mnie bo ja akurat mam gdzieś to co ktoś o mnie mówi ;]
 

INT3L

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2009
Posty
524
Punkty reakcji
13
Miasto
Wielkopolska
Jeśli masz wszystko gdzieś, bo do tego chyba dążysz...
To czemu wypowiadasz się na tym forum i czemu tu siedzisz?
Nie powinieneś mieć tego forum w du pie?
 

Bartek93

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2009
Posty
152
Punkty reakcji
3
Idiota nawet czytac ze zrozumieniem nie potrafi..

Gdzieś to ja mam opinie o sobie, a nie wszystko....
 

INT3L

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2009
Posty
524
Punkty reakcji
13
Miasto
Wielkopolska
Nudzisz, po za tym nie znasz nic innego jak ad persona?
Bo to jest dość prymitywne, a raczej bardzo prymitywne.
Wymyśl coś twórczego. ;)
Bo odpowiedź na poziomie podstawówki.
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
Dobra, @Bartek93 dostał bana na 7 dni, żeby ochłonął. Wracamy do dyskusji. Każdy kolejny post nie na temat kończy się warnem dla autora.
 

Gentlewoman

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2010
Posty
42
Punkty reakcji
2
Ja uważam ze jesteś przystojny... Tylko musisz trochę podrosnąć ;) Przejdź się doi fryzjera specjalisty on ci najlepiej doradzi
 

Garwina

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2009
Posty
112
Punkty reakcji
4
Co to ma znaczyć pedalsko, albo wygladać jak emo ??...

Emo to styl muzyki
Pedał to styl ubierania

Nie macie pojęcia o subkulturach ...

A tu moja fotka (a raczej włosów) i ssijcie ;]

http://b62.grono.net/205/237/gallery-77452303-500x500.jpg
no proszę stary , nie ośmieszaj się , poza tym w twoim wypadku pociskanie ludziom po wyglądzie nie jest najmądrzejszym wyjściem , choć jak ktoś wyżej słusznie zauważył , w żadnym wypadku nie jest to uzasadnione.

A co do autora tematu to moim zdaniem nie powinieneś bawić się w żel u jakiś 1,5 cm.
Do okularów pasują dłuższe włosy , tym bardziej z grzywką. Jeśli chodzi o moje zdanie najbardziej by ci pasowało coś takiego w stylu anakina ;)
http://images2.fanpop.com/images/photos/5700000/Anakin-Skywalker-anakin-skywalker-5760053-621-413.jpg
ewentualnie dredy , jasne dredy zawsze wyglądają korzystnie :D
 
Do góry