Fryzura - Danny

giga94

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
Witam.
Wiem ze juz podobny post byl lecz ja tez nie wiem co lepsze.
chcialbym miec fryzure taka:
[img=http://img42.imageshack.us/img42/3038/danny5d.th.jpg]
a aktualnie wygladam tak:
[img=http://img42.imageshack.us/img42/2492/janowmale.th.jpg]

Czy dobrze bym wygladal i jak sie nazywa ta fryzura co ma Danny?
I ile mam jeszcze zapuszczac wlosy zeby miec takie jak Danny?
Moze jeszcze mi poradzicie w czym by mi bylo lepiej?


Jesli napsalem w zlym dziale to prosze o przeniesienie.

Z gory dzieki.
Pozdro.
 

CigarroMaiden

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2009
Posty
28
Punkty reakcji
0
Wiek
32
ej kolo...ale bedziesz kozacko wygladać!!! laski lecą na takie ulizane włoski. a jeszcze jak facet układa fryz przez 45minut to wgl... wiesz, bedziesz wygladać jak ten super przystojniak z us5 richie. ale wiesz, jakbyś chcoała zeby laski na ciebie leciały to proponuję fryzurę na edwarda. wiesz nie? tego ze zmierzchu.
 

giga94

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
Hehe. raczej mi ta fryzura sie nie podoba;/
e tam 45min xD przesada ja szybki chlopak jestem xD
 

c0x

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2009
Posty
143
Punkty reakcji
1
Wiek
29
Miasto
Warszawa
Witam.
Wiem ze juz podobny post byl lecz ja tez nie wiem co lepsze.
chcialbym miec fryzure taka:
[img=http://img42.imageshack.us/img42/3038/danny5d.th.jpg]
a aktualnie wygladam tak:
[img=http://img42.imageshack.us/img42/2492/janowmale.th.jpg]

Czy dobrze bym wygladal i jak sie nazywa ta fryzura co ma Danny?
I ile mam jeszcze zapuszczac wlosy zeby miec takie jak Danny?
Moze jeszcze mi poradzicie w czym by mi bylo lepiej?


Jesli napsalem w zlym dziale to prosze o przeniesienie.

Z gory dzieki.
Pozdro.


Mi ta fryzura się zupełnie nie podoba, ale w końcu to tobie się ma podobać a nie mnie. :p

Na pewno jeszcze trochę włosów musisz zapuścić, a jak szybko ci urosną to zależy od twojego organizmu. Będzie Cię też czekało lekkie cieniowanie.

A tak z ciekawości - to jest twój naturalny kolor czy farba?
 
W

wroneczki4

Guest
Koleś... czy Ty chcesz wyglądać jak ciota?
Weź znajdź lepiej inną fryzurkę... zrób sobie na Messi'ego, albo kogoś innego... dużo bardziej ambitnego.
 

bubuch

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2009
Posty
8
Punkty reakcji
0
Strach mieć taką fryzurę jeszcze się nie spodobasz jakiemuś i ci oczy podbije :)

#edit
Miałem na myśli jakiemuś typowi co koło ciebie przejdzie
 

bobi348

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2010
Posty
51
Punkty reakcji
1
Moim zdaniem jak juz cos to zostan przy tej co jestes,bo tamta z dłuzszymi jest taka dziwna..Nie radze...Ale jak ty chcesz :p
 

Anonymous

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2008
Posty
220
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Jak dla mnie ściemniasz, że to twój naturalny kolor. Może akurat takie zdjęcie, ale ewidentnie ten ciemniejszy pas na środku głowy i baaardzo ciemne brwi wskazują na to, że farbowałeś - albo włosy, albo brwi (lol srsly).

Nie ścinaj włosów przy uchu podczas golenia :p Jeśli chodzi o fryzurę Danny'ego to on ma lekki przedziałek, włosy wyglądają u niego jak żel + lakier, zaryzykował bym nawet że są nieco tapirowane (podniesione ku górze).

PS Jednak na zakończenie powiem, że to nie jest wymarzona fryzura dla ciebie. Lepiej przytnij.
 
W

wroneczki4

Guest
Założycielu tematu. Teraz doszedłem do wniosku, że lepiej byłoby Ci w łysinie... niż w tamtej fryzurce.

Ścinaj na łyso i będzie spokój.
 

n3m3s1s

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2010
Posty
103
Punkty reakcji
2
Wiek
38
O w mordę! O gustach się nie gada, ale w tym przypadku to aż ciężko milczeć :) Dobrze, że masz to zdjęcie bo jak dorośniesz to będziesz się w duchu śmiał jaki człowiek był "dziwny" za młodu ;-)
 

Victor_

Nowicjusz
Dołączył
4 Czerwiec 2008
Posty
561
Punkty reakcji
2
Wiek
30
Miasto
Za Tobą ;)
Ja sądzę że twarzą jesteś nawet trochę podobny do tego kolesia ze zdjęcia, więc jak chcesz wyglądać jak on, mieć takie włosy, to śmiało.
Jak chcesz mieć tak długą grzywkę, to jeszcze sobie dość długo poczekasz, jakieś drugie tyle co czekałeś na to, co teraz masz. :p

Jak dla mnie to taka zaraz tragiczna fryzura nie jest, nawet mi się podoba, ale sam bym sobie takiej nie zrobił (tak długiej grzywki). W dodatku mam zupełnie inną twarz, typ urody i włosy. Więc pozostałem przy krótszej fryzurze niż powyższa, ale nie krótkiej. :D
 
Do góry