Fryzura, 19 lat. Wysokie czoło.

korson93

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
Witam wszystkich, od niedawna zacząłem interesować się swoją fryzurą, jak ją dobrać i ogólnie jak w miarę dobrze wyglądać. Nigdy nie byłem raczej facetem, który zwraca uwagę na swój wygląd ale czasy się zmieniają i trzeba coś zrobić z tymi kłakami zanim wylecą :)

Posiadam wysokie czoło, oraz powstające zakola, chociaż nie wiem czy można je tak nazwać... być może to tylko sprawa wysokiego czoła.

Zamieszczam fotkę i proszę o sugestie i porady. Aha - byłem już zgolony na tzw. ''zero'', i raczej nie pasuje mi ta fryzura ze względu na kształt i rysy twarzy.
 

Attachments

  • DSC_0069.JPG
    DSC_0069.JPG
    22,9 KB · Wyświetleń: 79

lukeero

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2011
Posty
256
Punkty reakcji
5
Wiek
28
Miasto
Ząbkowice Śląskie
Ja akutualnie chodzę w długich, tzn.. takie jak miał może kiedyś Bieber, ale trochę ich mniej, aczkolwiek wołają na mnie jak ten piosenkarz. A przecież cóż ja poradzę, że takie, a nie inne mi pasują? Duże czoło, odstające uszy.. Zapuść, zobacz.
 

korson93

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
Ok spróbuję zapuścić coś a'la Bieber, aczkolwiek grzywka będzie rosła mi chyba wieki :)
A no i jeszcze spróbować zrobić coś typu artystyczny nieład czy raczej ulizane w taki jakby ''hełm'' tak jak miał Bieber (musiałem sprawdzić kto to jest bo zupełnie nie jestem w modzie :) )
 

ghym

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2008
Posty
574
Punkty reakcji
6
Miasto
stamtąd.
Ok spróbuję zapuścić coś a'la Bieber, aczkolwiek grzywka będzie rosła mi chyba wieki :)
A no i jeszcze spróbować zrobić coś typu artystyczny nieład czy raczej ulizane w taki jakby ''hełm'' tak jak miał Bieber (musiałem sprawdzić kto to jest bo zupełnie nie jestem w modzie :) )

W takich ulizanych włosach to rzadko komu pasuje więc raczej na Twoim miejscu próbowałbym fryzur w drugą stronę ukierunkowanych :p
 

korson93

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
Myślę, że marines odpada ze względu na zakola... a poza tym nie wyobrażam sobie tego. Ale mohawk... wydłuży twarz jeszcze bardziej.
 

bodyofblack

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2012
Posty
82
Punkty reakcji
1
Hmmm z mohawkiem żeczywiście mój błąd, a co powiesz na fade haircut ?
Ja osobiście nosze dłuższe kręcone wlosy więc nie znam sie na fryzurach bo nie mam możliwości zrobienia z nich żadnej ; d
 

MaraksGhash

In Conspiracy With Satan
Dołączył
6 Luty 2012
Posty
1 358
Punkty reakcji
19
Miasto
Helvete
A no i jeszcze spróbować zrobić coś typu artystyczny nieład czy raczej ulizane w taki jakby ''hełm'' tak jak miał Bieber (musiałem sprawdzić kto to jest bo zupełnie nie jestem w modzie :) )
Bieber to nie moda, to pierdoła. Nie wiem czy Ci taki fryz podpasuje ale jak chcesz to próbuj, ja bym proponował coś takiego jak miał Orion z Vesani, długie włosy i wygolone po bokach.
 

bodyofblack

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2012
Posty
82
Punkty reakcji
1
Bieber to nie moda, to pierdoła. Nie wiem czy Ci taki fryz podpasuje ale jak chcesz to próbuj, ja bym proponował coś takiego jak miał Orion z Vesani, długie włosy i wygolone po bokach.
Dobry pomysl tylko trzeba długo zapuszczać. Całość wygląda zaje...biście - nosi tak też Peter z Vadera i kilku moich kumpli ;d
 

korson93

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
Powiem wam panowie, że fryzury owe to raczej nie moja działka. Szukamy dalej.
 
Do góry