Fryzjer i fryzura

Faaabi

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2008
Posty
267
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Poznań
Witam wszystkich ;)

Mam taki mały problem, chodzi o fryzurę i fryzjera.
Zazwyczaj chodziłem do zwykłego fryzjera, wchodzisz - strzyżenie - wychodzisz. Jako, że chcę sobie zrobić pewną fryzurę (jeżeli chcecie, to mogę podać link do obrazka), muszę udać się do jakiegoś lepszego fryzjera - nie takiego osiedlowego. Problem polega na tym, że nigdy do takich fryzjerów nie chodziłem. Nie wiem, jak mam mu wytłumaczyć, jak wygląda fryzura, którą bym chciał. Mam mu dać zdjęcie tej fryzury? Jakie kroki muszę podjąć, aby fryzjer zrobił tą fryzurę?
I jeszcze jedno. Jak chcę iść do takiego fryzjera, to tam trzeba zadzwonić i się umawia, tak?

Ja rozumiem, że dla niektórych temat jest pewnie banalny, ale ja z fryzjerami zawsze miałem mało wspólnego. Jedynie tyle, co pójście na szybko, żeby skrócił włosy czy coś.

Pozdro :)
 

pedro12

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2010
Posty
9
Punkty reakcji
0
U takich lepszych to raczej się zapisuje, najlepiej jak zabierzesz ze sobą zdjęcie.
 

pawwwel

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2009
Posty
174
Punkty reakcji
5
Wiek
30
Ja Zawsze chodze do fryzjera ze zdjęciem i mowie aby mi tak zrobił zazwyczaj musisz sie umawiac ale musisz isc i zobaczyc moze akurat bedzie wolne . Podelsij link chce zobaczyc jaka wybrales fryzure :) pozdro .
 
Do góry