Fryz

MIEDZIAK52

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2006
Posty
119
Punkty reakcji
0
mam pytania takie:
1)jak sprawic,zeby wlosy byly ciemniejsze(farba odpada)
2)jak zel jest najlepszy co robi artystyczny nielad i efekt mokrych wlosow?
 

Elune

trąbka?
Dołączył
30 Marzec 2006
Posty
1 107
Punkty reakcji
0
Wiek
34
1)zgaś światło :D
2)nie wiem...nie myj włosów ^_^ będzie artystyczny nie ład i efekt tłustych włosów (prawie to samo co mokre :D )
 

Mr. Mysterious

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2006
Posty
68
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Zakład psychiatryczny.
1) Ciężko będzie bez użycia farby. ;P

2) Idź do sklepu i zapytaj osobę, która się na tym zna. Ona doradzi najlepiej. To nie jest chyba wielka fatyga. :p
 

siasia_ck

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
1 268
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Kielce
1. W aptece kup sobie zioła, powiedz facetce, że chcesz sobie przyciemnić włosy, to napewno Ci jakies da.
2.Nie pamiętam dokładnie nazwy, ale jest firmy Taft i pisze na nim PARTY POOF czy cos takiego
 

wilczurzyca

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2005
Posty
177
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Szxampony do włosów ciemnych troche przyciemniają, albo wywar z kasztana(jego liści czy czegoś tego typu)
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
tak mam, jest pedalski i śliski mozna go uzywać do stosunkow analnych. poprostu mi nie podchodzi totalnie - kiedys go uzywalem... ale zrobilem rezygnejszyn
 

cichy_997

I love Roman®
Dołączył
4 Kwiecień 2006
Posty
574
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Zielona Góra
aha, jest pedalski, a jednak go uzywales...nie sądzilem ze istnieja ludzie ktorzy maja o sobie tak niskie mniemanie :p
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
nom, strasznie sie sobie nie podobam. rodzice z domu powyrzucali lustra bo boja sie zebym cos sobie nie zrobil... ale ja nalewam wody do wiadra i widze siebie... i placze...

peace ziom
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
nawet mi sie cisnienie nie podnioslo. poprostu powiedzialem ze zel nie jest dla mnie i uwazam go za ch**ny. to ze go kiedys uzywalem nie znaczy ze jestem gejem tylko ze zmieniłem do niego stosunek.
 

miloszpolo

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2006
Posty
367
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraina piorunów...
To czy ktos uzywa zelu to nie jest powod dla ktorego jest pedalem qrfa dajcie sobie na luz z tekstami ze zel jest pedalski :D a ponury_murzyn niech zachowa dla siebie takie uwagi heh widocznie chlopak ma jakies zle wspomnienia z tym zwiazane... (bez obrazy)


wracajac do tematu!!
taft jest do d*** najlepsze zele robi Wella i Fructis i polecam Krem Artystyczny Nielad firmy Wella z serii Shock Waves ;)
 

Parzyk

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2006
Posty
453
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Ostrów Wielkopolski
Ja pamiętam pewną osobę, która zawsze miała fajnie włoski ułożone wyglądały jak świeżo umyte/ mokre/ nawilżone ale stosowała wsumie stosuje krem do włosów :p
Tak dziś mi sie przypomniało hmm nie pamiętam jaki musiał bym eska wysłać i zapytać :p ale chyba coś takiego
http://allegro.pl/item119596406_crema_al_l..._najtaniej.html
Oczywiście to nie moja aukcja żeby nie było :p
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Włosy przyciemnia szampon do włosów ciemnych. Co do żelu, to jest taki wybór, że nie powinieneś mieć problemu! Chociażby Nivea Sytling albo ten taki Shoot Waves chyba Welli, no taki co tak fajnie reklamują :p
 

Ronnie Coleman

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
972
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Katowice
najlepsze co moze byc to brylantyna w zelu z Joanny.. :cenzura: polysk i fajnie sie wlosy modeluje :) wiem z doswiadczenia:)
 

malolatkazanetka

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2005
Posty
165
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Opole
Osobiście też chciałabym przyciemnić sobie włoski..... nie używając farby.... Cały czas używam szamponów do ciemnych włosów i efekt jest niewielki... prawie bez różnicy. Od dawna się tak bawię a później przychodzi lato, słońce i włosy znów jaśnieją.
 

misia89

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2006
Posty
42
Punkty reakcji
0
Żeby przyciemnic włosy kup sobie szampon hmielowy. Widac po nim efekty.
 
Do góry