Fringe

gumich

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2005
Posty
52
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Seriali o zjawiskach paranormalnych mamy wiele, czy akurat ten jest dla Was jakoś specjalnie bardziej interesujący?

Serial opowiada o zjawiskach paranormalnych, którymi zajmuje się Agentka FBI Olivia Dunham wraz z naukowcem i Jego synem

Mi serialik przypadł do gustu, zwracam szczególnie uwagę na dużą dawkę humoru, ciekawe sprawy poruszane w każdym odcinku oraz duże zawirowania, które towarzyszą całej historii, którą wspólnie tworzy wydział Fringe ;)
 

Zuetamiush

Bywalec
Dołączył
13 Grudzień 2009
Posty
420
Punkty reakcji
39
Wiek
31
Miasto
Tychy
Oglądałem kiedyś trochę z ciekawości. Szczególnego wrażenia na mnie to nie zrobiło, ale oglądało się w miarę fajnie :) Nawet ciekawe zjawiska są tam poruszane.
 

Bardock247

Killer Insektów
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
4 238
Punkty reakcji
86
Miasto
nie znam
Zastanawiam się nad obejrzeniem, ale mnóstwo opinii o tym serialu jest negatywnych (portale filmowe i te sprawy). Może i byłbym innego zdania po oglądnięciu, ale zanim zacznę, powiedzcie, jak Fringe ma się do Supernatural czy X-Files? Nie chodzi o niewidomie jakie porównania, pytam o poziom.
 

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
Poziomem są chyba podobne(mówię o sezonie 1 i 2 Fridge bo reszty nie widziałem) choć przewagę ma Supernatural(z nim porównuje bo X-Files nie widziałem).
Ale wiesz najlepiej to samemu porównać, ponieważ każdy ma inny gust. Dlatego tez nie sugerowałbym sie opiniami portali filmowych i recenzentów, zobacz 2-3odcinki i wtedy będziesz wiedział czy cię wciągnie czy nie, w końcu to tylko 120minut oglądania.

Ja sam lubię nieraz zobaczyć ten serial.
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
Zastanawiam się nad obejrzeniem, ale mnóstwo opinii o tym serialu jest negatywnych (portale filmowe i te sprawy). Może i byłbym innego zdania po oglądnięciu, ale zanim zacznę, powiedzcie, jak Fringe ma się do Supernatural czy X-Files? Nie chodzi o niewidomie jakie porównania, pytam o poziom.

Ja się tym serialem zainteresowałem po tym jak znalazłem gdzieś opinię, że to nowe X-Files. Nie wiem czy to uzasadnione porównanie, ale po obejrzeniu pilota i kawałeczka pierwszego sezonu powiem tak - jest dobrze. :D

Ciężko mi jeszcze wyrobić sobie zdanie o tym tytule, ale jakoś się rozkręca. W każdym razie nie odrzucił mnie od siebie i dalej oglądam jak mam czas. Główny wątek jest ciekawy i jak przystało na taki serial bardzo tajemniczy i mroczny. Poszczególne historie nie są jakąś kalką z innych tego typu produkcji.

Nie porównywałbym jednak Fringe z Supernatural bo w Fringe nie chodzi o zjawiska tyle paranormalne co zaliczane właśnie do takiego pogranicza nauki. Tzn. niby chodzi o rzeczy, które są jeszcze mocno teoretyczne, niezbadane etc.

W każdym razie obejrzyj sobie bez obaw. Jeśli cię nie wciągnie zawsze możesz to olać ;)
 
Do góry