Francja!

aswert

Nowicjusz
Dołączył
26 Czerwiec 2009
Posty
29
Punkty reakcji
0
omże w przyszłym roku, ale za to możesz mi przywieść
a) kilka gatunków sera
b) kilka butelek wina
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
46
Ja BB) Już powoli pakuję walizki :]
 

misiakras

Sex to religia.
Dołączył
25 Grudzień 2008
Posty
1 211
Punkty reakcji
0
Miasto
hp.
z checia oddam bilet do francji;) Bo jakos mnie tam nie ciagnie, a musze jechac ;/ < do rodzicow, odwiedzic ich chociaz raz w roku >.
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
46
A nie chciałabyś wejść na Łuk Triumfalny, albo przejść się po Polach Elizejskich?
 

misiakras

Sex to religia.
Dołączył
25 Grudzień 2008
Posty
1 211
Punkty reakcji
0
Miasto
hp.
nie o to chodzi ze nie chcialabym,tylko po 1 nie bd tam pierwszy raz.. a zawsze pierwsze wrazenie sie liczy, a po 2 jade tam do rodzicow, a nie znajomych, co byloby o sto razy lepsze :)
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
46
Jeden dzień to za mało. Ja chciałabym na wyspę Cite z katedrą Notre Dame i do Dzielnicy Łacińskiej, przepłynąć się statkiem po Sekwanie...się rozmarzyłam ...
 

emerytka_z_zębami

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2009
Posty
73
Punkty reakcji
0
Miasto
Paris.
Francja i wszystko co z nią związane :) KOCHAM! <3 a wybieram się na razie w marzeniach... i MÓJ kochany j. francuski :) J'adore...
 

Chrupka_xD

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2009
Posty
199
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
T-n
Ja byłam tam w połowie czerwca :) i muszę stwierdzić cuuuudny ten kraj :D a winko najlepsze ^^ :sexy:
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
w ciągu tego roku byłam dwa razy.. marzec/kwiecień - Tuluza. lipiec 2 dni - Paryż < 3333
chciałabym jeszcze i jeszcze..
 

aniac

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2008
Posty
98
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Łódź
Paryż... moje marzenie :zakochany: :zakochany:
Ehh... może kiedyś? zawsze sobie mówię, że w przyszłe wakacje odwiedzę Paryż i nic z tego nie wychodzi...
 

ewucha

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2009
Posty
12
Punkty reakcji
0
Miasto
cos w stylu moralnosci pani dulskiej
a ja jestem we Francji, u starszej siostry i szwagra, 1szy raz, i jest cudnie, tradycje,, zabytki, gory, pogoda!!! no deliszys!!! tylko byloby jeszcze przyjemniej gdybym jezyk znala, a tak to tylko nauczylam sie zwrotu ze jestem polka i ze nie rozumiem, no i oczywiscie cos na prtzywitanie i pozegnanie, ja sobie wakacjuje w Dax,blisko Hiszpani, na dole Francji, naprawde bosko!!! nie ma co; nie zaluje ze tu jestem, tylko troszke tu drogo!!! ale poza tym Francja na TAK :D
 
Do góry