Fototapety

Daria Maria

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2010
Posty
107
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
Chciałabym w mieszkaniu nakleić sobie fototapetę, nie wiecie kto zajmuje się takimi usługami? Poszukuję sprawdzonej i solidnej firmy.
 
M

maniek04

Guest
Co ja mogę Ci polecić, to fotodekoracje.com. Spróbuj uderzyć do nich i sprawdzić, czy mają wolne terminy, bo są strasznie oblegani. Swoją robotę robią na 100%.
 

Daria Maria

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2010
Posty
107
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
Dzięki za kontakt do nich. Dzwoniłam i umówiliśmy się wstępnie. Zobaczymy co z tego wyniknie. Na razie jestem zadowolona, bo byli bardzo uprzejmi.
 

grzegorz1234

Nowicjusz
Dołączył
19 Maj 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Już niebawem wielkie otwarcie decorprint.pl oryginalne fototapety, ciekawe motywy. Zresztą Sami się przekonajcie. Z czystym sumieniem polecam! 25 % rabatu na sam początek :)
 

myszkamiki3103

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
358
Punkty reakcji
1
fototapety są super, chociaż dopiero niedawano przekonałam się do takiego rozwiązania, bo kojarzyły mi się z kiczowatym zdjęciem. Ale tutaj http://informacje.dom.eu/fototapeta-ciekawy-sposob-dekorowania-scian_n_330/page/1.html w tym artykule to zdjęcie przekonało mnie, że jednak może to być bardzo ciekawe rozwiązanie. Super by było mieć w salonie takie zdjęcie z lotu ptaka, albo nieba z chmurami, patrząc na nie czujesz się jakbyś leciał.
 

wachlarz

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2012
Posty
18
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
właśnie cały czas słyszę o tych fototapetach, najwyraźniej poracają i to z dużą siłą :) też myślę, że dobrze dobrana może być rewelacyjną dekoracją!
 

zuzka90

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
Ja własnie tez uległam modzie na fototapety. Co prawda ja wybrałam troche niestandardowe miejsce bo nakleiłam ją w kuchni, ale prezentuje się cudownie:). http://demur.pl/fototapety/do-kuchni
 

dekorator86

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Też długo nie mogłem sie przekonać do fototapety, ale gdy ostatnio trafiłem na firmę DCOL znalazłem tam takie fajne projekty, że sprawiłem sobie taka fototapetę do kuchni i jestem bardzo usatysfakcjonowany. Do tego zamówiłem kilka naklejek na ścianę do pokoju dziecka i jak uzbieram trochę grosza to zamówię albo jakiś fajny plakat albo obraz do salonu. Mają wiele fajnych reprodukcji obrazów właśnie ale jak ktoś lubi, a chyba każde dziecko lubi
smile.png
, to naklejki scienne mają naprawdę super. Jest wiele takich sklepów ale DCOL oferuje spoko ceny za naprawdę fajną jakość, póki co mnie nie zawiedli, a po co zmieniać coś z czego się jest zadowolonym
jezyk.gif
 

Martynka76

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2013
Posty
9
Punkty reakcji
0
Fototapety są teraz na topie! Kupiłam ostatnio jedną z motywem NY do salonu. Efekt jest niesamowity, pokój wygląda zupełnie inaczej. Polecam zajrzeć na stronę, gdzie kupowałam (firma ePlakaty) Wybór jest naprawdę ogromny, można zawsze znaleźć coś ciekawego i pasującego do naszego wnętrza.
 
M

Mariusz34

Guest
Daria Maria napisał:
Chciałabym w mieszkaniu nakleić sobie fototapetę, nie wiecie kto zajmuje się takimi usługami? Poszukuję sprawdzonej i solidnej firmy.
Ale szukasz producenta fototapet? W tym przypadku mogę polecić wszystkim firmę, gdzie dokonałem zakupu i nie mogę mieć najmniejszych zastrzeżeń co do jakości i obsługi (szybkość wysyłki, zapakowanie towaru, zgodność z zamówieniem) i jakości samego produktu. Firma specjalizuje się w fototapetach i naklejkach ściennych. Dodatkowo można zrobić u nich fototapetę na zamówienie (np z wykonanego na jakiejś urokliwej czy egzotycznej wycieczce zdjęcia). Tak więc jak szukasz producenta to proponuję zapoznać się z ofertą dostępną na www.fotodecorus.pl. Natomiast jak szukasz ekipy, która ci ją fachowo założy, to niestety, tu już nie pomogę. Swoją zakładałem sam i z efektu jestem jak najbardziej zadowolony
 
F

flavian

Guest
A ja nie wiem skąd ta moda, przecież tapety są dużo ładniejsze i bardziej eleganckie ;) no i proporcjami w większości przypadków lepiej wpasowują się w małe wnętrza. Osobiście uwielbiam tapety w stylu skandynawskim, na stronie Fluggera jest świetny wybór.
pozdrawiam
 
Do góry