Fotodepilacja No+Vello

Ola.Ola

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2011
Posty
31
Punkty reakcji
0
Zastanawiam się nad fotodepilacją metodą no+vello, gdyż już mam dość tego ciągłego golenia... Podobno metoda ta jest zupełnie bezbolesna i można się opalać już w 48 godz. po :) więc na lato jak znalazł. Wiem, że w Otwocku jest salon gdzie wykonują taką usługę, ale przed zapisaniem chciałabym poznać opinię innych, więc czy ktoś wykonywał fotodepilację tą metodą? Jak efekty?
 

Raspberry07

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2012
Posty
7
Punkty reakcji
0
Moja siostra robiła tą metodą i właśnie chyba w Otwocku, zazdroszczę jej, bo ma spokój z włoskami... sama zastanawiam się nad fotodepilacją, ale muszę najpierw kasę zebrać
 

mniszka11

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2010
Posty
12
Punkty reakcji
0
hej,
jeśli chodzi o depilację laserową, to ważna rzecz na którą należy zwrócić uwagę, to sprzęt na którym pracuje dany salon, bo mogą wyjść niezłe kredki, a my jeszcze za to zapłacimy myśląc ze złapałyśmy Pana Boga za nogi - na pewno myśląc tak na początku.
Dla zainteresowanych badania odnośnie efektów różnych laserów:
http://dermamed-instytut.com/?name=epilacja
 
M

maniek04

Guest
Moja żona była na fotodepilacji w Yasumi Epil i efekt jest bardzo zadowalający. Szczerze powiedziawszy to golenie nóg i pach było dla niej uciążliwe, bo musiała to robić codziennie, a teraz ma spokój.
 

asap

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2012
Posty
14
Punkty reakcji
0
ja robiłam w novello - jest w porządku:) wiadomo ze nie jets to trwale ale na jakis czas dziala:)
 
Do góry