Fotobudka na wesele

aganieszka89

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2017
Posty
2
Punkty reakcji
0
Cześć!

W jednym poście kiedyś napisałam, że na wesele nadaje się tylko fotobudka. Nie wiem, czy to widać, więc założyłam własny post ha! Niedługo z mężem wracamy z miesiąca miodowego, a ja ciągle przeżywam, że mam najlepsze zdjęcia, jakie można było sobie wymarzyć z wesela! Zdjęcia koleżanek wypadły tandetnie i kiczowato w porównaniu do moich nowoczesnych i z pazurem BB) Pozwolę sobie ich zalinkować jeszcze raz foto-kabina.pl. Naprawdę, nie wiem, jakbym się czuła, gdybym była jedną ze swoich koleżanek, która trafiła na słabego fotografa... Nie cieszę się z jej nieszczęścia, nie życzę nikomu czegoś takiego... Potem ból przez kilka lat, z powodu braku DOBRYCH zdjęć z wesela... :pokrecony:
 

Kostek25

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2017
Posty
1
Punkty reakcji
0
Chyba dziewczyno żartujesz. DOBRY fotograf może zrobić takie zdjęcia, o jakich nie śniłaś.
Co prawda widzę, że zdjęcia z twojej strony nie są najgorsze, ale na wesele w życiu bym nie zamówił czegoś takiego. Potem żona by narzekała, że jestem dusigroszem i nie wydałem pieniędzy na PRAWDZIWEGO fotografa z krwi i kości. Widzę, że oferta fotokabiny jest bardzo tania, ale co by znajomi powiedzieli, jakby to zobaczyli? Że żal mi pieniędzy na jeden z ważniejszych dni w życiu. Fakt, organizacja ślubu i wesela jest bardzo kosztowna, szczególnie gdy ma się taką żonę jak ja hehe(wiecie, kupowanie drogich drobiazgów), ale fotograf moim zdaniem jest szalenie istotny.
 

OhmyBook

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2017
Posty
19
Punkty reakcji
0
Fotobudka to tak żeby gości pobawić , byłam na takim weselu z fotobudką, wyszły nawet spoczko zdjęcia, śmieszne :)
 

kolorwamadzia

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2015
Posty
31
Punkty reakcji
0
Moja znajoma tak organizowała przyjęcie weselne, że zapomniała o autokarze dla gości ale foto budka była :p Na szczęście ja nie zapomniałam i jako jedną z pierwszych rzeczy to zorganizowałam własnie autokar z firmy [SIZE=11pt]http://przewozy-autokarowe24.pl/. [/SIZE]
 

gabionka

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2015
Posty
19
Punkty reakcji
0
O matko to niewybaczalny błąd no chyba, że gości była garstka i mogli zabrać się z innymi ale każdy gość jest ważny. A jeżeli chodzi o atrakcję na wesele to u mojej siostry była foto budka i przepiękny pokaz sztucznych ogni, który sama załatwiała. Mój maż od czasu do czasu obstawia koncerty i pracuję przy nagłośnieniu, wiec siłą rzeczy w tej "branży" wszyscy się znają. Podczas jednego z koncertów udało się zamówić termin w firmie s-piro,która organizuję takie fajerwerki podczas koncertów i tez ślubów i ich firma mieści się na Klemensa Janickiego. Moja siostra do tej pory mi dziękuję za tą przepiękną atrakcję.
 

lubiecukierki

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2017
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Warszawa
Profesjonalny fotograf to konieczność na weselu! Jest to jeden z najważniejszych dni w naszym życiu :) Każda z nas chce wyglądać pięknie i co kilka lat wracać do tego dnia :) Niemniej fotobudka to świetna atrakcja na weselu! Przebrania, zdjęcia grupowe, śmiechu jest naprawdę sporo. Tylko skąd taką fotobudkę wytrzasnąć? Na whatevent.pl możemy znaleźć sporo atrakcji. Ciekawym pomysłem jest również pokaz fajerwerków o północy. Oczywiście muzyka na weselu jest najważniejsza. I tutaj możemy zastanowić się czy chcemy Dja czy zespół. Osobiście w dniu wesela wybrałabym zespół a na poprawiny Dja :)
 

Nicola

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2018
Posty
78
Punkty reakcji
0
Jeżeli jesteś z okolic Wilczyna w woj Wielkopolskim to polecam dom weselny AGRO - BALA. W tym domu weselnym robiła przyjęcie moja siostra i spędziliśmy tam naprawdę bardzo miło czas.
 

Toola

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2011
Posty
216
Punkty reakcji
2
Spokojnie można mając fotografa wynająć też fotobudkę. To zupełnie inne zdjęcia i atrakcja bardziej dla gości. U siebie na weselu miałam i to i to, było super. Zdjęcia z fotobudki są bardziej na luzie, a jakościowo wcale nie gorsze serio. Mieliśmy fotobudkę smove compact, mąż trochę się oczytał w temacie jakiej szukać na wynajem żeby i nieźle wyglądała i zdjęcia dobre zrobiła.
 
Do góry