Fotki

raczki_

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2007
Posty
16
Punkty reakcji
0
Witam moze zalozymy taki temat dla odwaznych panow i pan...bedzeiemy pokazywac swoje zdjecia nago (oczywiscie bez twarz) Ja tez moge swoje pokazac:).
fajnie by bylo tak pokomentowac i opisac czyjesz cialo i zobaczyc co inni sadza o Twoim:). Nie ma sie czego wstydzic przeciez a nie dosc ze bez twarzy bedziemy dawac:)

Na poczatek moge swoja fotke zrzuci:) Jak ktos jest za to wrzuce:)..
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
wątpie że ktoś sie odważy
chyba była już kiedys taka "akcja" i nic z niej nie wyniknęło

ale jeżeli tak się palisz to wrzucaj
tylko proszę w formie linku do fotki, a nie samej fotki
 

hooya

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2008
Posty
93
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Taki temat to raczej nie przejdzie, no chyba że paru pierwszych osób pokaże te swoje foty to może innym będzie lżej dodać swoje.
Ludzie pewnie by tylko odświeżali temat i czekali na nowe posty których będzie nie zawiele.
 

Marozja

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2008
Posty
2 469
Punkty reakcji
24
Wiek
39
Miasto
Dark side of the Moon
Witam moze zalozymy taki temat dla odwaznych panow i pan...bedzeiemy pokazywac swoje zdjecia nago (oczywiscie bez twarz) Ja tez moge swoje pokazac:).
fajnie by bylo tak pokomentowac i opisac czyjesz cialo i zobaczyc co inni sadza o Twoim:). Nie ma sie czego wstydzic


Stary, fajnego masz penisa, chociaż nie czuję się kompetentna do oceniania, bo uważam, że faceci mają generalnie ciekawsze wizualnie części ciała, ale... czy nie chodziło Ci na początku o właśnie zdjęcia ciała, a nie tylko miejsc intymnych?

Poza tym tu nie tyle chodzi o odwagę, przynajmniej u mnie. Ja tam osobiście po pierwsze nie uważam, żebym miała jakieś szczególnie atrakcyjne ciało, wpasowywujące się we wzorce piękna, a po drugie nie jestem anonimowa na forach i na anonimowości mi nie zależy. Wcale chętnie bym się spotkala z niektórymi forumowiczami w realu i nie mam szczególnej ochoty, żeby na mnie patrzyli przez pryzmat moich warg sromowych. ;-) Nie wspominając już o tym, że wcale nie ukrywam przed znajomymi z reala, gdzie w sieci można mnie znaleźć.
 

raczki_

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2007
Posty
16
Punkty reakcji
0
No moze i tak ale wiesz eksponuje to co chce:p I nie chodzi mi tylko o intymne i mijscie i krocze:) dzieki za komplement nie wiesz nawet jak to faceta dowaroscowuje :D :D :D
 

raczki_

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2007
Posty
16
Punkty reakcji
0
NO chyba nie przejdzie ten temat:( Ja nawet kolejna sesje zrobilem:pP
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
raczki jeżeli chodzi o mnie to z chęcia obejrzę

ja się na takie coś nie odważe, więc wybacz ;)
 

raczki_

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2007
Posty
16
Punkty reakcji
0
Nie no sam tylko nie bede dawal fotek;P Nika jak chcesz to napisz na PW jak z checia obejrzysz:)
 

dastin

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2008
Posty
717
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
KRAKÓW
gratuluje odwagi... ale ja niestety swoich zdjęci nie dam bo są tu moi znajomi i nie chce aby mnie oglądali ...
 

kamkam12

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
ja mam 13 lat i jak ktos chce to sie pokaze nago

moj skype: kamil437

Lub jak ktos bedzie za to wstawie nagą fotkę :D
 
Do góry