>>>fotki Modnych Fruzów Dla 16-latka<<<

Mery_Blue

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2006
Posty
2 363
Punkty reakcji
0
somsiad 16 km masz do Poznania tak? to bliziutko :D rowerkiem pojedziesz w ciagu 30 minut ewentualnie do 45 no chyba ze bez kondycji jestes :p to 1h, a wtedy zapraszam do mojej siory - jest fryzjerka :D
 

somsiad0

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2006
Posty
139
Punkty reakcji
0
Miasto
WLKP
Na szczęście istnieje pkp:D Jedzie ok 15-20 min :D a bardzooo taniuchnoo... Wiec hmm..noo bede musiał tam odwiedzić stolice wlkp:D a przy okazji wpadne na bema i sprzedam ciuchy z ukrainy :p B) hehe

A wiecie może ile kosztuje wizyta u stylisty?
 

fluxbar

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
244
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Na szczęście istnieje pkp:D Jedzie ok 15-20 min :D a bardzooo taniuchnoo... Wiec hmm..noo bede musiał tam odwiedzić stolice wlkp:D a przy okazji wpadne na bema i sprzedam ciuchy z ukrainy :p B) hehe

A wiecie może ile kosztuje wizyta u stylisty?
Yyy.... Różnie ... Każdy stylista ceni swoje umiejętności i usługi inaczej..... Ale ja jak byłem w Lublinie i się ścinałem ,u dobrego fryzjera, to zapłaciłem 35 zł i mi wymodelował włosy jeszcze :p ....byłem też u innego to zapłaciłem 105 zł ,za porządne ścięcie, porady, jakieś odżywki do włosów i wymodelowanie...
 

somsiad0

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2006
Posty
139
Punkty reakcji
0
Miasto
WLKP
Hmm...kurde...mam dylemat...bo pojdee do dobrego stylisty zapłacę to 100zł on mi włoski super zrobi B) ale na następny dzień już sam sobie nie zrobie tak samo bo nie będę umiał :/
 

Mery_Blue

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2006
Posty
2 363
Punkty reakcji
0
No to musisz miec odpowiednio dobraną fryzurkę, tak żebyś nie musiał układac prze godzinkę przed kazdym wyjsciem z domu... Słuchaj proponuje najpierw moze sam pokombinuj trochę z układaniem włosów, albo po prostu poproś stylistę o pomoc w jaki sposób masz je układać, co robić żeby były tak samo ułozone itd.

Kto pyta nie błądzi ;)
 

fluxbar

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
244
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Hmm...kurde...mam dylemat...bo pojdee do dobrego stylisty zapłacę to 100zł on mi włoski super zrobi B) ale na następny dzień już sam sobie nie zrobie tak samo bo nie będę umiał :/
No ja też to mam :p Chociaż jak ściąłem się kiedyś na krótko to trzymały mi się włoski przez 3 dni ;p Ale potem już też nie umiałem sam sobie zrobić....

No to musisz miec odpowiednio dobraną fryzurkę, tak żebyś nie musiał układac prze godzinkę przed kazdym wyjsciem z domu... Słuchaj proponuje najpierw moze sam pokombinuj trochę z układaniem włosów, albo po prostu poproś stylistę o pomoc w jaki sposób masz je układać, co robić żeby były tak samo ułozone itd.

Kto pyta nie błądzi ;)
No najlepiej spytać :) Ja przy następnej wizycie też spytam się :D
 

somsiad0

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2006
Posty
139
Punkty reakcji
0
Miasto
WLKP
Noo też się zapytam :D fluxbar masz racje! kto pyta nie błądzi to dlaczego ja bym miał zabładzić? hehe
 

fluxbar

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
244
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Noo też się zapytam :D fluxbar masz racje! kto pyta nie błądzi to dlaczego ja bym miał zabładzić? hehe
Wlaściwie ja tego nie napisałem :p Wpierw była Mery_Blue :D Ja tylko potwierdzilem :p Więc do niej zasługi przysługują teraz :)

Noo taaa.... a wiecie gdzie w poznaniu jest jakis dobry stylista? dajcie namiary :D
Niestety ja Ci w tym nie pomogę bo jestem zupełnie z drugiego końca Polski :p A w Poznaniu byłem zaledwie raz :p
 

Tom100

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2006
Posty
35
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
fluxbar podeślij jescze jakieś linki zdjęć fryzur męskich. Chodzi mi o takie cale galerie nie po 5-10 fryzur. Interesuja mnie fryzury dlugie i srednie. Na google szukalem ale nic tam niema :/
 

somsiad0

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2006
Posty
139
Punkty reakcji
0
Miasto
WLKP
Noo tutaj chodzi o oryginalność... dready bym chciał ale za długo trzeba czekać... noo moze i są podobnee ale mi sie podobaa :p
 

fluxbar

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
244
Punkty reakcji
0
Wiek
32
fluxbar podeślij jescze jakieś linki zdjęć fryzur męskich. Chodzi mi o takie cale galerie nie po 5-10 fryzur. Interesuja mnie fryzury dlugie i srednie. Na google szukalem ale nic tam niema :/
Jest jest.... Tylko musisz dobrze poszukać .... Pod różnymi nazwami szukaj ....

yyy ta fryzura to mi sie nie podoba zupelnie! ale sa rozne gusta :p
Mi też :p

rotfl jak bill z th
No też miałem na początku takie skojarzenie :/

Noo tutaj chodzi o oryginalność... dready bym chciał ale za długo trzeba czekać... noo moze i są podobnee ale mi sie podobaa :p
Rób sobie co chcesz :)
 

Mery_Blue

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2006
Posty
2 363
Punkty reakcji
0
somsiadO ależ ty wybredny - normalnie gorzej niż ja..

ja mam długie włosy i mam masakre z nimi ale ty jako facet - hehe

ale nic - fajnie ze dbasz o siebie

a ta fryzurka --- nieeeee.. tylko nie taka ..pliisss - a fuj :p
 
Do góry