FORUMOWISKO FOREVER

Qon

Eksperfekcjonista
VIP
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
7 886
Punkty reakcji
184
Miasto
Alpha Centauri
Angel od jakiegoś czasu próbuje zebrać kasę na nowy serwer. Niestety utrzymanie go kosztuje okrągłą sumkę miesięcznie. Przy wpłacie rzędu 8 zł wystarczyłoby 50 osób. Chcemy sprawdzić, czy łatwiej zebrać mniejszą ilość osób wpłacających więcej, czy odwrotnie.

Dodam, że Angel jest gotów honorować takie osoby specjalną rangą VIP Forum. Ja jestem przywiązany do swojej rangi i byłbym bardziej za stroną na której takie osoby byłyby wypisane. To też proponuję poddać pod dyskusję.

Ja mogę poświęcić miesięcznie 8 zł i tak właśnie głosuję. Ostatecznie mógłbym poświęcić do 20 zł.

Tak więc głosujcie, czy forum jest dla Was naprawdę ważne?
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
A gdzie opcja "Nie dam na was złamanego grosza!" ??? :lol2:
 

~CzArNa~

prezesowa.
Dołączył
9 Sierpień 2006
Posty
3 871
Punkty reakcji
4
Ja do dwóch złotych bym mogła przeznaczyć. Tyle że nie mam konta w banku itp.
A u mnie nie jest z kasą znów tak wspaniale.
 

Milka's

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
2 513
Punkty reakcji
0
Do 5zł bo nie mam możliwości na więcej, ale gdyby były..
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Nie musicie posiadać konta w banku, możecie wpłacić pieniądze np. w placówce PKO BP czy na poczcie.
 

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
Ale SMSem nie ma takiej możliwości... To znaczy jest możliwosć... ale bez sensu, bo jeżeli będzie sms za 10,98 (9zł netto) to na forum pójdzie tylko 3,50 z tej kwoty. Więc lepiej wziąść te 10 złotych i przejść się na pocztę, tam wypełnić druczek i tyle.
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Z tym że właściwie po co ten temat, skoro wszyscy chyba doskonale widzą czerwony napis 'Wspomóż' ? I jakoś nikt się nie pcha do pomocy, no prawie nikt.

Jestem za rangą VIP, przyznawaną na miesiąc, płacący regularnie mieli by ją cały czas, aby nie było tak że ktoś wpłaci 5zł i ma rangę po wszeczasy.
 

Qon

Eksperfekcjonista
VIP
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
7 886
Punkty reakcji
184
Miasto
Alpha Centauri
Dlatego trzeba to inaczej zorganizować. Jeśli ktoś ma pewność, że wpłaci on i wystarczająco dużo innych osób, żeby utrzymać serwer, to rzeczywiście wpłaci. A jeśli ta kasa idzie na marne, bo wpłaci zbyt mało użytkowników, to skąd ma być motywacja?

I zgadzam się, że ranga nie może być na stałe. Na przykład: jeden miesiąc nie wpłacisz - tracisz rangę.
 

Qon

Eksperfekcjonista
VIP
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
7 886
Punkty reakcji
184
Miasto
Alpha Centauri
Ale SMSem nie ma takiej możliwości... To znaczy jest możliwosć... ale bez sensu, bo jeżeli będzie sms za 10,98 (9zł netto) to na forum pójdzie tylko 3,50 z tej kwoty. Więc lepiej wziąść te 10 złotych i przejść się na pocztę, tam wypełnić druczek i tyle.

No właśnie, więc skończmy z tym wygodnictwem. Ludzie, raz w miesiącu wybrać się na pocztę lub do banku, żeby utrzymać ulubione forum, to takie straszne?
 

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
A ja mam pytanie - teraz skoro ludzie nie wpłacają z czego żyje forum? Angel z własnej kieszeni je utrzymuje? Studenta (nasz admin studiuje jeszcze o ile pamiętam?) stać na płacenie za serwer i całą reszte? (Skórki też chyba kosztują?)

jak mi ktoś odpowie na pytania w nawiasach, bedę wdzięczna :D



Ej... tak własnie zauważyłam - a gdzie ten napis "wspomóż"?
 
Do góry