Forum Starterek

Status
Zamknięty.

~CzArNa~

prezesowa.
Dołączył
9 Sierpień 2006
Posty
3 871
Punkty reakcji
4
Hmm ...
Wygląd nawet ujdzie.
Logo jakieś niezaciekawe.
Niektóre działy żywcem z forumowiska :/
 

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
świnio :D pomoc w rozwoju? Już ja wiem o co Ci chodzi ty szatański pomiocie! xD Nie zaraejestruję się i tak! :D
Patrzymy...
Nieee nooo... Ludzieee. Troche pomysłowości! Oryginalności! Inwencji twórczej! Czy zaden forumowiskowicz nie moze tworząc własne forum powstrzymać się od kompletnego skopiowania działów?! Widzac "Propozycje, sugestie, błędy, pytania" na piątym forum z kolei szlag mnie zaczyna trafiać. A teraz pobawimy się w "znajdź 10 różnic" :]
twoje forum:
Tu administrator oraz moderatorzy informują o sprawach związanych z forum. Czytaj każdą nowość aby wiedzieć co zmieniło się na forum. Nie założysz tu nowych tematów lecz możesz odpisywać na istniejące.
forumowisko:
Tu administrator oraz moderatorzy informują o sprawach związanych z forum. Czytaj każdą nowość aby wiedzieć co zmieniło się na forum. Nie założysz tu nowych tematów lecz możesz odpisywać na istniejące.
Poza tym troszke denerwujące są te emoty przy działach... Znaczy jakaś nutka przy muzyce, piłka przy grach itp... sprawia wrazenie pstrokatego i zrobionego przez dzieciaka.
Poza tym reklamy są denerwujace - domyślam się, ze nie masz na nie za duzego wpływu, jednak negatywnie wpływaja na wygląd strony.
 
Status
Zamknięty.
Do góry