[forum]Forum Młodzieżowe! Twoje forum!

Status
Zamknięty.

extazja

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Chcielibyśmy serdecznie zapraszamy do dyskucji na profesjonalne forum młodzieżowe Thesilence.pl
Jest to forum dla każdego bez względu czy płeć czy też przekonania.
Powstało z myślą o ludziach kochających ciekawe dyskusje w atmosferze miłej i odprężającej.
Na forum poznasz ciekawe osoby, zawsze pomocną administracje.
Już teraz zapraszam do zagłębienia się w naszych tematach.
Obecnie trwa konkurs z cennymi nagrodami :)

http://www.thesilence.pl dołącz

Będę też wdzięczna za wszelkie oceny i sugestie odnośnie forum :)
Z góry dziękuję!
:)

Napisz co mamy ocenić albo strona zostanie przeniesiona do działu "Wasze reklamy" //Gressil
 

Davera1

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2010
Posty
13
Punkty reakcji
0
Miasto
Gdańsk
Na Thesilence mam konto od kilku miesięcy! Z czystymn sercem , mogę je polecić każdemu :) na forum panuje miła atmosfera. Oby tak dalej :eek:k:
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
Każdy admin chwali swoje forum, choćby było denne :]
 

Davera1

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2010
Posty
13
Punkty reakcji
0
Miasto
Gdańsk
Thesilence to idealne miejsce dla każdego młodego człowieka. W tym miejscu możesz podyskutować na swoje ulubione tematy. Jeżeli masz problem, opowiedz nam o nim, a z pewnością Ci pomożemy! Humor, dojrzewanie, luźne pogaduszki, moda, uroda, muzyka to tylko niektóre z naszych działów. Wszystko po to aby ubarwić życie każdego dojrzewającego człowieka.
Wejdź, poznaj nowe interesujące osoby. Kto wie, może zostaniesz z nimi na dłużej! Jako user z długim stazem na forum zachęcam do odwiedzenia stronki :)
http://www.thesilence.pl
 
A

Aulelia

Guest
Czy ja wiem... 

To forum raczej jest standardowe. Nie wiem czy to dobrze, że ludzie są dla siebie mili. Sądzę, że wtedy nawet dyskusja jest denna. Coś w stylu: "No kochanieńka nie do końca masz rację, ale ok, powiedzmy, że się zgadzam. :*". 
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
Davera, sama wiesz, że u Was ciężko zostać "na dłużej", bo ta miła "atmosfera" to zgnilizna, ale nie mam chęci na kolejną nieprzyjemną wymianę zdań z Tobą, więc daruję sobie dalsze rozprawy na temat TS.
 

davera

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2010
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
:)
Mi się nawet podoba to forum
+ za domenę
forum w miarę ładne i estetycznye!
 
Status
Zamknięty.
Do góry