Formatowanie

palcek

spOOky
Dołączył
3 Styczeń 2009
Posty
738
Punkty reakcji
42
Witajcie
Miałem problem z komputerem więc postanowiłem posunąć się do najskuteczniejszej broni-formatu.
Na starym sprzęcie robiłem to już wiele razy i nigdy nie było żadnych komplikacji ale tym razem coś poszło nie tak.
Jak zwykle zacząłem od formatowania partycji C i D. Na partycji C (którą przedtem sformatowałem) chciałem zainstalować Windowsa-wyświetlił się komunikat że system jest tu już zainstalowany.
W takim razie znów sformatowałem partycję C,i znów ten sam komunikat (po każdym formatowaniu następowało kopiowanie plików systemowych). Mógłbym tak formatować w nieskończoność więc musiałem zainstalować nowego Windowsa na poprzedniego (którego nie mogłem się pozbyć)

Teraz mam problemy z kartą graficzną,w menadżerze urządzeń raz występuje błąd (kod 10) i nawet przeglądanie stron internetowych jest utrudnione a raz jest OK (niby jest ok bo po włączeniu gry jest tak jakby tej karty w ogóle nie było,wentylator na karcie się nie kręci).

Teraz znów chcę zrobić format i postawić wszystko od początku,tylko nie wiem jak to będzie skoro znów będę musiał instalować jednego Windowsa na drugim...Co mam zrobić?
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Ja bym proponował skorzystać z programu Paragon Partition Manager i przy jego pomocy (a dokładnie płyty bootowalnej którą wypalisz przy pomocy tego programu) sformatować cały dysk a następnie utworzyć od nowa partycje.
 
Do góry