FM GROUP

menkao

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Cześć!! :)
Osobiście należę do FM GROUP ponieważ ich oferta w porównaniu z innymi zwaliła mnie z nóg ;) Perfumy FM są tworzone na bazie kompozycji zapachowych kreowanych przez DROM Fragrances światowego lidera w tej branży. Są to zapachy alternatywne do oryginałów a nie podróbki. W ofercie są również produkty dla domu, produkty Make Up oraz telefonia komórkowa.
Jeśli jesteś osobą otwartą i chcesz w życiu osiągnąć dużo więcej niż tylko pracować.
JEST TO OFERTA DLA CIEBIE.
Poszukuję osób, które chcą zostać Konsultantem FM GROUP .
ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY!
Nie musisz liczyć tylko na siebie - zawsze jestem gotowa pomóc Ci i doradzić.

MOJA STRONA INTERNETOWA:
www.pachnacy.biznes.fm-world.org
MARZENA OŻÓG: 505-701-869
SKYPE: Marzena Ożóg
 
W

Wonka

Guest
A jesteś pewna, że jest na tyle duże zapotrzebowanie na rynku na tego typu perfumy? Bo z tego co mi się wydaje to mimo wszystko ludzie wola kupować prawdziwe i sprawdzone marki perfum, które są oryginalne i wiedzą, że ładnie pachną i będą długo utrzymywać się na ciele. Ja osobiście nie kupiłabym takich perfum, kupuję tylko oryginalne zapachy do których mam zaufanie i w perfumeriach które są dla mnie wiarygodne, jak na przykład perfumeria internetowa kokai.pl. Ale jeśli myślisz, że będzie na rynku popyt na te perfumy to możesz zacząć i spróbować
 

=MiLi=

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
285
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Łódź
Jest ogromne zainteresowanie tymi perfumami, firma ciągle się rozrasta i grono klientów się powiększa :) Również jestem dystrybutorem FM i nie narzekam na brak zainteresowana, wręcz przeciwnie, ciągle rośnie! a ja się nigdzie nie ogłaszam, pokazuję tylko rodzinie i znajomym, ale oni powtarzają swoim znajomym itd ;)
Firma FM robi perfumy z tych samych składników co markowe znane firmy tylko nie inwestuje w reklamę masy pieniędzy dlatego perfumki takie tanie. Trzymają się jak ich markowe odpowiedniki, są bardzo trwałe! Wiadomo, że każdy na zapach na każdej osobie pachnie inaczej i inaczej się trzyma, dlatego ja mam mnóstwo próbek i każdy klient wypróbowuje zapach na sobie :)
Ja perfumy zamawiam tylko z FM i cała moja Rodzina już ich używa :)

Ahaaaa i teraz weszły jeszcze kosmetyki do makijażu podobno na Diorze :) zamierzam wypróbować teraz :D
 

ada.wolska

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam :eek:k: !! jestem jestem dystrubutorką FM GROUP. zapraszam wszystkich chętnych do współpracy. Jeżeli ktoś się zdecyduje na zakup perfum lub wspólnego tworzenia zorganizowanej grupy proszę o kontakt. nr gg 7679045 lub e-mail ada.wolska@gmail.com. obecnie mieszkam w Turku zapraszam wiec osoby z okolic m.in. Konin, Kalisz, Uniejów, Łódź itp.:)
Nasza firma kupuje koncentraty od wytwórni"DROM", z której korzystają także Huggo Boss,Christian Dior, Giorgio Armani,itp. Marka FM jest znana na całym świecei,oferuje mnóstwo atrakcyjnych promocji oraz niskie ceny. Urzytkownicy naszych perfum mają bardzo dobrą opinie na ich temat.

Zapraszam wszystkich chętnych :) Ada
 

karolina08

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
Witam :)
Jestem dystrybutorką FM Group w KRAKOWIE i zajmuję się sprzedażą perfum, które są odpowiednikami perfum znanych firm. Perfumy FM są w przystępnej cenie a ich trwałość nie jest wcale gorsza od orginalnych perfum. Sama się o tym przekonałam kiedy kupiłam odpowiedniki perfum, których używałam i wiem, że trzymają sie tak samo długo na skórze jak te orginalne,tylko że wczęśniej musiałam wydawać więcej kasy, a teraz mam tą samą jakość po niższej cenie. Oferuję również współpracę z firmą FM Group, dzięki której można sobie dorobić oraz poznać świat perfum. Naprawdę warto spóbować, bo nawet jeśli komuś się to nie spodoba to rezygnując ze współpracy z FM Group nie ponosi się żadnych konsekwencji.

Pozdrawiam :)
Kraków

Jeszcze raz witam :)

Więcej informacji na temat sprzedaży perfum FM Group i współpracy z tą firmą na gg 18328622 :)
 

=MiLi=

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
285
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Łódź
Bez sensu :/ To temat o kosmetykach FM a ni miejsce reklamowania się dystrybutorów :/
 

karolina08

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
A Ty co zrobiłas powyzej...? Tez napisalas ze jestes dystrybutorka FM. Wiec nie rozumiem dlaczego Ci nie pasuje ze ktos inny napisal ze sprzedaje perfumy z FM i oferuje wspołprace, zwłaszcza ze ja jestem z Krakowa a Ty z Łodzi.
 

lenoczka18

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam. Ja również jestem dystrybutorką FM GROUP. Jetem z okolic Tarnobrzega/ Sandomierza. Jeśli kto chciałby się przyłączyć gg 8553445
 

Nathalie88

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam,

Ja także zachęcam do wspólpracy.
To zyskowne zajęcie dla Kazdego. Zyski kilkakrotnie wyższe niz w Avon czy Oriflame.
Wielu członków naszej grupy uzyskało już poziom uprawniający do otrzymania Mercedesa Klasy A!
Nie wierzyłam dopóki nie przekonałam się sama.

Chętnych zapraszam.
Okolice Warszawy

Pozdrawiam
NAtalia

rexangel@autograf.pl
 

maluTkaMegi

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam. Zapraszam do współpracy w FM GROUP w Grudziądzu i okolicach.
gg 4936595 Marta
 

MultiPerfumeria

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2010
Posty
160
Punkty reakcji
1
Jakoś nie mam przekonania do tej firmy,do ich kosmetyków i perfum. Miałam z nimi do czynienia dokładnie raz i naprawdę to nie wyróżniają się niczym szczególnym.
 
K

kinga_sc

Guest
Ja odradzam.
Dostałam w prezencie feromony czy coś tam.
Tandeta, odradzam.
Mam też Diora J'adore czy jak to się pisze.
Mają tyle wspólnego z oryginałem, że to nieporozumienie.
 

pamela0105

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam wszystkich zainteresowanych:)
Również jestem Dystrybutorką FM:))(od tygodnia).
Praca idzie świetnie:) dużo zamówień. Perfumy są cudne sama mam kilka:D. Bardzo dużo osób zamawia PARIS HILTON. Poszukuje klientów oraz osoby chętne do współpracy- stworzenia własnej grupy:) ZIELONA GÓRA, NOWA SÓL oraz okolice. Proszę pisać na gg a udzielę więcej informacji 4553643. Pozdrawiam
 

Zeusso

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Przestańcie pierdzielić, dorabiałem tam przez pół roku, prawda jest taka, że jeśli chcesz dorobić więcej niż 20 zł miesięcznie to albo sam musisz wpychać komuś ten syf albo znajdować leszczy, którzy za obietnice dystrybutorów i wysokich zarobków (50 - 150 zł miesięcznie za kilkanaście godzin) będzie to rozprowadzać po kolejnych leszczach.

To nic innego moim zdaniem jak akwizycja (no w jaki sposób sprzedajesz te pseudo kosmetyki? wpychając komuś..) ludzie zastanówcie się jak perfumy czy kosmetyki za 20 zł mogą być dobre jakościowo? Już Bondy z biedronki przebijają ich jakość...

Cały sprytny mechanizm: główna siedziba w Polsce zakupuje kontener tego syfu za 10% ceny końcowej (buteleczka tych super ekskluzywnych perfum wychodzi jakieś 2-3 złote), a później wy to wpychacie ludziom za 10x większą cenę. Ludzie obudźcie się, nie zarobicie więcej niż 100 zł miesięcznie, chyba, że będziecie latać po rynku czy przy galeriach jak niektóre Panie, które nieraz was pewnie zaczepiły. Tak to działa, firma sprytnie dystrybuuje ten "produkt", bo żadne sklepy, hipermarkety czy też drogerie nie chciałyby mieć takiego ... w swojej ofercie.

Znam wiele osób, które się w to bawiły, żadna z nich, która poświęciła 30-40h miesięcznie nie zarobiła więcej niż 100-200 zł, już lepiej w tym czasie iść do biedronki na kasę ... murowany większy zarobek.

Po takim poście oczywiście zaraz odezwą się wielcy dystrybutorzy zarabiający po 50 zł miesięcznie broniąc firmy i jej wielce "jakościowych" oraz "ekskluzywnych" produkcików. Widać zresztą po tym temacie, każdy tylko podaje swoje gg czy też telefon komórkowy, żeby się z nim skontaktować.

Wy tylko jesteście małymi mróweczkami zanoszącymi pokarm do swojej królowej nie mając z tego żadnej korzyści (poza kilkoma groszami, które dostaniecie).

Wszystko sprytnie zrobione, ale pamiętajcie jedno: KORZYSTAJCIE ZE SWOICH MÓZGÓW.

Na koniec chciałbym dodać, że nie ma ŁATWYCH PIENIĘDZY (wyjątkiem jest wygrana w totka i bogaty ojciec/rodzina) co też jest mało prawdopodobne.

Proszę szczere osoby, które pracowały w tego TYPU FIRMACH, ale zrezygnowały po kilku miesiącach widząc jakie z tego są korzyści aby jasno wyraziły SZCZERE I PRAWDZIWE zdanie na temat takich firm, oczywiście nie bójcie się, niech LUDZIE POZNAJĄ PRAWDĘ. Jestem zdegustowany jak Polacy są łatwowierni takim przedsięwzięciom, pora z tym skończyć, nie jesteśmy tacy głupi.

NIE MA ŁATWO ZAROBIONYCH PIENIĘDZY, ALBO PRACUJESZ LEKKO I G*WNO ZARABIASZ, ALBO JEST WYSIŁEK I BARDZO CIĘŻKA PRACA ZA DOBRE PIENIĄDZE,

pozdrawiam,
Aleksander.
 

Yomas

T e a s e
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
719
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Zelów ;>
a ja znam ludzi którzy poświęcili się temu i zarabiają 2000+ zł, więc nie wciskaj kitu koleś, zalezy jak się do tego zabrali ;)
 

AstralStyleRevival

Nowicjusz
Dołączył
19 Luty 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ej Zeus II powiem Ci tak ,nie pieprz głupot uważam że nie dorosłeś jeszcze do zarabiania pieniędzy i uważam iż nie osiągnąłeś sukcesu bo poprostu nic nie robiłeś tylko czekałeś aż manna spadnie sama z nieba, lub masz co najwyżej odpowiednią wiedzę na ten temat lub praktycznie żadną! której nie przekazał Ci Twoj Sponsor. Mam 24 lata jestem Dystrybutorem FM od paru miesięcy i osiągnąłem poziom 18% zarabiając już fajne pieniążki, a teraz już leci z górki.Każdy kto ma cel i odpowiednio się za to zabrał to wie, że trzeba się wziąść w garść i na początku troszkę się poświęcić zespajając w sobie operatywność, kreatywność, strategie, cierpliwość, wiedze, wszystkie atuty którymi jest obdarzona dana osoba i brnąć ku celowi..i nie mów mi tu że się nie da, bo doskonale wiele osób które chciało to osiągnęło sukces i o tym wie.

I nie jestem jakimś tam żadnym wielkim Dystrybutorem, który broni tego i chwali pod każdym względem tylko normalnym kolesiem...pisze poprostu na własnym przykładzie..wystarczy chcieć!! ludziom się nic nie chce najlepiej to iść się pożalić i siedzieć na dup.. i nic nie robić..bo mi nie wyszło...
Wystarczy chcieć...
Ja zdobyłem wiedze na ten temat, działałem co w następstwie widnieje sukcesem i wiem co mam o tym myśleć,nikt mi kitu takiego jak Ty nie wciśnie!! Jestem jak najbardziej zadowolony..

Pozdrawiam wszystkich Dystrybutorów i życzę dużo chęci i sporych sukcesów:)

Dołączam jeszcze taką życiową prawdę:

Niezależnie od tego, czego pragniesz... podejmij wyzwanie. Spróbuj. Wbrew temu, co mówią inni... spróbuj!
Jeśli o czymś naprawdę marzysz, musisz podjąć kroki w tym kierunku. W przeciwnym wypadku będziesz sobie pluć w brodę przez resztę życia. Czy wolisz na starość opowiadać swoim wnukom o sytuacjach, które wykorzystałeś czy raczej mówić ze smutkiem i żalem o tym, co mogłeś zrobić, ale nie zrobiłeś.
Jeśli po podjęciu próby okaże się, że to nie było Twoje prawdziwe pragnienie a tylko Ci się wydawało, że tego pragniesz, zyskasz jasność i będziesz mógł szukać dalej.
A jeśli to jest rzeczywiście to, czego pragniesz z całego serca, to już nie przestaniesz próbować, aż Ci się uda.
Nie słuchaj osób, które z niewiadomych przyczyn przyznają sobie prawo do decydowania o tym, co jesteś a czego nie jesteś w stanie osiągnąć. Nie słuchaj!! 95-97% ludzi, którzy uważają, że wiedzą wszystko lepiej, choć w życiu nie spróbowali sięgnąć po swoje marzenia. Nie słuchaj tych, którzy podcinają skrzydła innym z tego tylko powodu, by nie wyszło na jaw, że są gorsi (choć wcale nie są, tak im się tylko wydaje). Nie zwracaj zbytnio uwagi na to, co mówią inni...Ty masz swoje życie a oni swoje.
Jak mówi stara prawda życiowa... nigdy się nie dowiesz, jeśli nie spróbujesz. To przecież takie oczywiste, prawda? Normalnym
jest, że żeby coś osiągnąć trzeba najpierw zacząć to robić, trzeba podjąć próbę. Choć to takie naturalne, często jednak
już na tym pierwszym etapie łamiemy sobie zęby.
Mamy jakieś marzenie, nie starcza nam jednak odwagi, by spróbować je zrealizować. Chcemy osiągnąć sukces, ale gdy już trzeba podjąć konkretne działanie, szukamy wymówek....


Pozdrawiam:)
 

MadeleineMarid

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2009
Posty
107
Punkty reakcji
0
ostatnio zamówiłam perfumki FM, damskie i męskie i zobaczymy. Próbki nie są zachęcające jak dla mnie ;/ Na pewno nie mają takiej siły oddziaływania jak oryginalne perfumy, same w sobie nie są oryginalne, bo żadna z markowych firm nie prowadzi biznesu rozlewniczego. Póki co czekam i napiszę czy jestem zadowolona. Jak na razie nie mogę sobie pozwolić na oryginalne perfumy więc mam nadzieję, że atrapki się spiszą.
 

MultiPerfumeria

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2010
Posty
160
Punkty reakcji
1
To napisz jaka bedzie Twoja opinia jak otrzymasz te perfumy bo jestem strasznie ciekawa. Juz sama nie wiem co myślec o tej firmie.
 
Dołączył
4 Marzec 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam a ja zaczęłam działać w tej firmie w dniu, w którym złamałam nogę czyli z końcem października. Nadal jestem na zwolnieniu bo jestem po dwóch operacjach kolana i czeka mnie jeszcze długa rehabilitacja. Do firmy weszłam nie ze względu na perfumki, o których cały czas piszecie, ale ze względu na chemię domową, która jest bardzo dobra i najwięcej zamówień mam właśnie na chemię a perfumy czy make up sprzedaję przy okazji na konkretne zamówienia. Nie zdarzyło mi się by ktoś zamawiający perfumy fm był z nich niezadowolony, moi znajomi bardzo sobie chwalą balsamy do ciała ale prym wiedzie chemia, o której nikt tu nie wspomina! Mam w swojej grupie kilka osób zajmujących się Avonem i Oriflame i bardzo fajnie sobie dziewczyny rozszerzyły ofertę właśnie o chemię. Mam też sygnał od jednej z konsultantek Avonu, że perfumy z FM dłużej utrzymują się na ciele, ale to już sprawa indywidualna jak ktoś już zauważył na forum. Na każdym perfumy pachną inaczej. Poza tym nie miałam styczności z perfumami z Avonu więc nie mam porównania. Ze względu na kłopoty ze zginaniem nogi jestem uziemiona, nie mogę sama prowadzić samochodu więc moje działanie jest ograniczone, ale zostawiam starter z katalogami koleżankom, one zbierają zamówienia w gronie swoich znajomych, mam już rehabilitantki w gronie stałych klientów ;) Grupa mi się rozrasta, moje produkty do domu mam już od dawna za darmo. W drugim miesiącu działania kupiłam 2 płyny do płukania tkanin i dwa balsamy za łączną kwotę 5,32zł, z czego balsamy były na zamówienie, więc doszła marża od sprzedaży. A płyny mam za darmo dzięki rabatom, które wykorzystuję przy kolejnych zamówieniach...To dla mnie już bardzo dużo, bo moje zakupy na siebie zarabiają same i to jest fajne.
Docelowo pomagam osobom z mojej grupy rozwijać strukturę, którą buduję w głąb, tak by wszyscy zarabiali. Miałam robić dwa grupowe zamówienia w miesiącu, ale robię co tydzień, bo każde wystarcza na darmową przesyłkę :) Mieszkam w woj. świętokrzyskim gdzie panuje duże bezrobocie i każdy liczy każdy grosz ale nie narzekam na zamówienia. Skoro u mnie idzie to znaczy, że każdy może tu odnieść sukces. Wszystko zależy od nastawienia i własnych chęci.
Wiadomo, że na kokosy trzeba poczekać, ale teraz idą wiosenne przedświąteczne porządki więc może być tylko coraz więcej zamówień.

Pozdrawiam wszystkich na tym forum i zapraszam do współpracy osoby z całej Polski i z zagranicy gg 7134743, www.starachowice.dystrybutorfm.pl
 

rowerek

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam wszystkich.
Nazywam się Paweł Pawlus i chciałbym zachęcić wszystkich do zapoznania się z ofertą FM Group oraz warunkami współpracy na mojej stronie:

www.perfumy.leaderfm.pl

Poszukuję dystrybutorów oraz liderów głównie w Żywcu oraz okolicach. Zapraszam również chętnych z całej Polski i zagranicy.
Jeśli chcesz zostać liderem i pozyskiwać nowych przedstawicieli gwarantujemy bezpłatne szkolenia i spotkania.
Zapraszam do współpracy. Naprawdę warto:)
 
Do góry