Fly.pl

Ele-onora

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2010
Posty
79
Punkty reakcji
0
Wiek
48
Korzystaliście może z jego uslug?
Wybieram się na wakacje we wrześniu i rozważam skorzystanie z ich oferty, a przy okazji podbić sobie punkty paybacka, Jestem w programie, a taki wyjazd to będzie spora kwota, bo planuję pojechać z rodzinką na Kube. A moze z jakąś inna firma lecieliście i polecacie?

będę wdzięczna za info :)
 

Manoloo

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2010
Posty
18
Punkty reakcji
0
My byliśmy w październiku w ubiegłym roku w Turcji (Fethiye) w hotelu Lykia World Residence & Village. Wyciecza przez Fly.pl. I było super - rekreacja, animacja super. Kompleks sportowy. Hotel 4 i pół gwiazdki. Cena naprawdę rozsądna ponad 2500 zł/os. Więc spokojnie moge polecic, nie miliśmy zastrzeżeń żadnych.
A co do punktów w Payback, to chyba z pół roku poźniej zauwazyłam, ze mamy natrzaskane właśnie dzięki tej wycieczce:)
 

Ele-onora

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2010
Posty
79
Punkty reakcji
0
Wiek
48
O dzięki za info!!!
Ja zwykle korzystalam z travelplanet.pl ale pomyslalam ze ostatecznie to biuro i to biuro wiec czemu nie skorzystać z dodatkowego bonusu w postaci punktów :] Zatem wyrusze na zasłuzony urlop w drugiej polowie września.

Jak CI sie odpoczywalo w Turcji? Ja uwielbiam ten kraj i w minionym roku bylam wlasnei w Fethiye
 

fumka

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2008
Posty
820
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
wafka
o łał, nie wiedziałam, że są jakieś biura wycieczkowe w paybacku... ja to tylko w realu, na allegro i bp stukam punkciki :) chyba muszę sprawdzić listę aktualnych firm z tym programem, bo mam wrażenie, że mnie coś ominęło :p
 

Salma90

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2010
Posty
8
Punkty reakcji
0
no to powiem Ci ze nie jestes jedna bo ja tez nie wiedzialam ze sa jakies biura podrozy, bo ja tak jak Ty glownie zbieram punkty na allegro i BP :D a czy sa jakies biura lotnicze ?
 

bidron

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2011
Posty
11
Punkty reakcji
0
Hej!

Ja właśnie wczoraj wykupiłem wycieczkę na Majorkę za pośrednictwem fly.pl
Powiedzcie mi jak to wygląda od strony organizacyjnej. Dostałem od nich na maila takie potwierdzenie (dane dotyczące wyjazdu, podpis, pieczątka) i informacje, że po okazaniu tego potwierdzenia na lotnisku dostanę wszystkie dokumenty. Czy tak to wygląda?

Będę wdzięczny za odpowiedź.
 

makusos

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2013
Posty
14
Punkty reakcji
0
Rezerwowaliśmy u nich wakacje w tym roku i wszystko było ok. Również korzystaliśmy z programu Payback - za 8 tysięcy było dużo punktów ;-) Np. przeglądaj ofertę Rainbow, oni mają to co najbardziej lubię czyli wczasy połączone z objazdówka. Na Fly mają dużo tych ofert - jest co porównywać.
 
R

rabunia89

Guest
Ofert mają więcej niż inni agenci, przynajmniej ci znani. Cenowo różnic nie ma, bo nie może być, ale na fly.pl mają więcej promocji. Szkoda że w Polsce w dalszym ciągu mało kto rozumie różnice pomiędzy agentem, a BP. Później można znaleźć w sieci takie hity, że szok ;)
 

makusos

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2013
Posty
14
Punkty reakcji
0
Polacy to nie jest naród, który szuka prawda, tylko sensacji. Zresztą przez kilka ostatnich lat upadło sporo BP. Patrząc jednak na ubezpieczenia biur i wyniki finansowe, raczej kolejnych upadków już na pewno nie będzie, przynajmniej nie wśród tych biur, które zawarte są w ofertach pośredników turystycznych.
 
Do góry