fly&drive

czechu

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2007
Posty
489
Punkty reakcji
2
nie uprawiacie innego rodzaju turystyki niż autokarowa czy lotnicza, nikt nie zna fly&drive i nie potrafi mi tego opisac,
wiem tylko ze w schemacie wyglada tak: lecisz, dostajesz auto, zwiedzasz, oddajesz po tygodniu auto,

moze jakies szczegóły. please
 

konstancja77

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2007
Posty
52
Punkty reakcji
0
Wiek
47
Miasto
wrocław

matans

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2007
Posty
45
Punkty reakcji
0
Dość dobry suplement jak na taki portal:) Raczej, powinno być tam wszystko o co pyta:)
 

czechu

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2007
Posty
489
Punkty reakcji
2
Dość dobry suplement jak na taki portal:) Raczej, powinno być tam wszystko o co pyta:)


a ty juz byles na fly&drive? skoro wiesz ze to dobry splement, to chyba z doswiadczenia?! moze masz jakies wlasne uwagi na ten typ wycieczek?

w jakim kraju byles?
 

czechu

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2007
Posty
489
Punkty reakcji
2

konstancja77

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2007
Posty
52
Punkty reakcji
0
Wiek
47
Miasto
wrocław
na piwko sie juz umowilismy :)

pzeczytalem, i mniej wiecej cos wiem juz, i juz nawet zaproponowalas mi wycieczke flydrive po islandi :)

a powiedz byla juz wczesniej gdzies w taka podroz?

ide juz spac, wiec prosze Cie o odpowiedz, a sam odpowiem w nasepnych dniach, siemka :)


bylam, na rodos, fajowo bylo, ale niestety nie z blizej sloncem, bo wtedy nie mieli jeszcze tego, ale juz maja wiec jak bede jechac nastepnym razem to pewnie z nimi, z tamtej wyceiczki bylam zadowolona, ale nie ze strony organizacyjnej tamtego biura X

dobranoc
 

Raissaa

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2007
Posty
18
Punkty reakcji
0
jedź i leć a moze odwrotnie: leć i jedź to prężnie rozwijająca się forma turystyki w PL , może za kilka lat oferty takie będą równie atrakcyjne co w innych krajach?:)
 

Akirak

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2007
Posty
16
Punkty reakcji
0
U nas są także atrakcyjne, wiele firm turystycznych albo pośredników oferuje tego typu zabawę za granicą ( bo można to nazwać zabawą poniekąd:)) ~także ceny sądzę uplasują się wkrótce także na poziomie UE:)Właściwie teraz patrząc na ofertę jednego z naj. pośredników, który dostarcza podróżującym wspaniałych ofert wycieczek to ceny są korzystne, a oferta jest skierowana jak najbardziej w stronę klienta. De facto troska o każdego wyjeżdżającego już na samym początku procentuje bowiem taka osoba prędzej czy później ponownie wybierze się za granicę:)
 

Raissaa

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2007
Posty
18
Punkty reakcji
0
Ceny, cenami- pośrednicy przeważnie mają takie same bo nie mogą zmniejszać/podwyższać ~ale liczy się przeważnie obsługa klienta, zaangażowanie takiego biura pośredniczącego wokół niego etc. To przyciąga ludzi potem także następnym razem do skorzystania z usług.
 

konstancja77

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2007
Posty
52
Punkty reakcji
0
Wiek
47
Miasto
wrocław
Ceny, cenami- pośrednicy przeważnie mają takie same bo nie mogą zmniejszać/podwyższać ~ale liczy się przeważnie obsługa klienta, zaangażowanie takiego biura pośredniczącego wokół niego etc. To przyciąga ludzi potem także następnym razem do skorzystania z usług.
i to wlasnie uwazam za odpowiedz na czesia pytanie z innego watku :)czy czeslaw Tobie odpowiada, czy mam uzupelnic? :)a wiec do czesia i marka, jak juz czytaliscie wycieczki fly&drive to rodzaj podrozowania wynajetym samochodem, ma sie albo zaplanowane noclego srednio co 200km albo samemu sie je organizuje, kilka dni, auto na wylacznosc, jedziesz gdzie chcesz,zwiedzasz co chcesz, robisz w aucie co chcesz ;) kompletna wolnosc
 

markgrzyb

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2007
Posty
196
Punkty reakcji
0
dzieki konstancja, bede sie teraz bacznie przygladal oferta tego typu, spodobaly mi sie, i zgadzam sie z przedmowcami ze bardzo wazna jest obsluga biura, a wydaje mi sie ze w przypadku takich wycieczek to juz szczegolnie, bo tu juz wchodza ubezpieczenia itp
 

liuza85

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2007
Posty
163
Punkty reakcji
0
niestety nie czesiu, tam jest malo dróg, choc w dobrym stanie,ale ty to zapewne wiesz, nie ma tam rozwinietej turystyki wiec i nic sie chyba w tym temacie nie wskóra, a szkoda bo pomysl bomba
 
Do góry