Fizyka... Wzory X)

martynQa

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2005
Posty
229
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Katowice
napisze krótko zwięźle i na temat: POOOOMOCYY!!!! x(

w poniedziałek mam prace klasowa z mojego "ulubionego" przedmiotu >> z fizyki...
i w moim podręczniku nie ma wcale wzorów x/ a ja opusciłam lekcje na której pisalismy x/

wiec proszę niech mi ktos pomoze...
potrzebuje wzory na: predkosc, czas, droge w
ruchu jednostajnie przyspieszonym
ruchu jednostajnie zmiennym opóźnionym
i w ruchu jednostajnie przyspieszonym...

ja sama nie wiem co pisze ^^ poprostu podajcie mi wszystkie wzory z kinematyki obowiazujące w 2 kl gim xP bo ja sama juz nie wiem co potrzebuje x(... i tak jest włąsnie wtedy jak ominiesz jedna najwazniejszą lekcje i nikt ci nie pozyczy zeszytu bo sie musi uczyc x(

bardzo proszę pomóżcie mi xP
z góry dzięki za wszytsko :)
 

spoko_justa

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2005
Posty
292
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Poznań
Ja też jestem w 2 gim i też akurat mam te tematy co ty ale jeszce nie przerobiliśmy ruchu jednostajnie zmiennego opóźnionego :D
Przecież np. w googlach możesz napisać wzór na to i nato i ci znajdzie :)
 
F

faithless

Guest
jak fajnie :D ja juz z tego sprawdzian miałem i dostałem 80 procent tzn. dostałem 4

W ruchu jednostajnym przyspieszonym w liczebniku jest prędkosci konicowa odiąci prędkosci początkowa :)
 

Malacath

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2005
Posty
140
Punkty reakcji
0
Wiek
36
jak fajnie :D ja juz z tego sprawdzian miałem i dostałem 80 procent tzn. dostałem 4

W ruchu jednostajnym przyspieszonym w liczebniku jest prędkosci konicowa odiąci prędkosci początkowa :)


Faithless-ładne pismo ale czemu takie błędy?? OPÓŹNIONY a nie jak ty napisałeś OPUZNIONY;p
 
F

faithless

Guest
Prosze o łaską panie Profesorze Malacath
Walcze z nałogiem pisania nie po "polskiemu" :D
 
Do góry