Ligi93

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam serdecznie! Otóż, tak jak w temacie, mam problem z wyborem kierunku studiów. Studiowanie planuję rozpocząć w tym roku na Politechnice Poznańskiej. Teoretycznie dzisiaj powinienem podjąć ostateczną decyzję, ponieważ rekrutacja dobiega końca. Cały czas jednak zastanawiam się pomiędzy fizyką techniczną a AiR. Wiem, że decyzję powinienem podjąć samodzielnie i tak też zrobię, jednak chciałbym poznać opinie różnych ludzi, najlepiej absolwentów lub obecnych studentów owych kierunków :) Co polecacie, który kierunek waszym zdaniem jest kierunkiem bardziej przyszłościowym, ciekawszym i jak wygląda rynek pracy dla danych profesji? Jeśli chodzi o fizykę, to najbardziej interesuje mnie specjalność nanotechnologie i materiały funkcjonalne. Jeśli natomiast wybrałbym AiR, to prawdopodobnie na wydziale informatyki. Miło by było, gdyby ktoś jednak mógł przybliżyć różnice pomiędzy wydziałem informatyki i elektrycznym oraz wskazać ewentualnego zwycięzcę. Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi i pomoc w wyborze kierunku :)
 
Do góry