fitness centrum

bartas-lyod

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Cześć. Ostatnio byłem w kinepolis, było tam stoisko nowego centrum fitness Fabryka Formy, ma być właśnie w kinepolis, widziałem już plakaty i dostałem już ulotkę więc coś już słyszałem, ale wczoraj koleś powiedział mi że to będzie miało 3tys. metrów! strefa kombat, obry sprzęt, a troszkę się na nim znam. Coś już wiecie? Bo chyba kupię karnet. Wrzucajcie opinię to się zdecyduję. :bag:
 

Attachments

  • brzuch.jpg
    brzuch.jpg
    2,2 KB · Wyświetleń: 57

BartMo

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
Cześć. Ostatnio byłem w kinepolis, było tam stoisko nowego centrum fitness Fabryka Formy, ma być właśnie w kinepolis, widziałem już plakaty i dostałem już ulotkę więc coś już słyszałem, ale wczoraj koleś powiedział mi że to będzie miało 3tys. metrów! strefa kombat, obry sprzęt, a troszkę się na nim znam. Coś już wiecie? Bo chyba kupię karnet. Wrzucajcie opinię to się zdecyduję. :bag:

Oj tak Fabryka Formy odkąd się pojawiła jest moim ulubionym klubem w Poznaniu... Bardzo przestronne wnętrze, chyba faktyczie 3 tys metrów kwadratowych robi wrażenie :p Bardzo sobie cenię FF za ich podejście, trenerzy bardzo fajni, zawsze cos tam doradza zwłaszcza jesli ktoś jest początkujący na siłce, tak jak ja.. Śmiało mogę polecić. Z tego co się orientuję to można też skorzystać z darmowych wejściówek, ale szczegółow nie znam. Myslę, że jeden telefon na recepcję wystarczy , numer na ich www: http://www.fabryka-formy.pl/
 
Do góry