Fisz

Status
Zamknięty.

dodi222

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2007
Posty
10
Punkty reakcji
0
mi Fisz sie nie podoba, nie trafia do mnie jego muzyka... ma strasznie dziwny styl
 

Baalberith

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2007
Posty
142
Punkty reakcji
0
Miasto
Toruń
Oj, Fisz naprawdę dobry. Raz, że widać że na muzyce się naprawdę zna. Dwa, niebanalne teksty. Trzy, imho, świetny głos.
W Twożywie Sztucznym robi naprawdę dobrą robotę, na przyzwoitym muzycznym poziomie.
Ma zwyczajnie swój styl, a nie hh typu Hemp Gru, Molesta Ewenement, WWO i tym podobne składy.
 

djdaro151

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2008
Posty
142
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
CK
FISZ ma swój niepowtaralny styl, bardzo przemyślane teksty, najbardziej mi się spodobał kawałek "Na sznurowadle" i "Pamiętam" goscinnie u grammatika :)
 

Stuq

Mr. Complicated
Dołączył
10 Lipiec 2007
Posty
1 491
Punkty reakcji
3
fisz ma styl jaki ma. jednym sie podoba innym nie. hip hopem bym tego nie nazwala, teksty lubie. ale jak dla mnie sie sprzedadl i wali komerche. eh.

Albo jesteś marną prowokacją albo nie wiesz co piszesz :D :D :D
Kiedy Fisz się sprzedał? Nagrywając płytę z ojcem i bratem? Czy co? Bo nie bardzo wiem...
 

.alien

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2008
Posty
553
Punkty reakcji
0
sprzedal sie? kiedy ? - ojjj male masz pojecie o polskim rapie

wali komerche ? - hmm wg ciebie kazdy wali komerche bo przecierz wypuszcza LP ktore ukazuja sie w sklepach - komercja. PROSTO maja wlasne ciuchy - komercja, sprzedali sie bydlaki jedne.

twoim tokiem rozumowania artysci powinni nagrywac w piwnicy ciagle nielegale i rozdawac kolezkom z osiedla. madre to ? raczej nie
 

zygielekd31

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2008
Posty
393
Punkty reakcji
6
Wiek
34
Miasto
Temeria
Fisz, Fisz Fisz... aaa Fisz daawno nie słyszałem, ale mam miłe wspomnienia sprzed ~5 lat czerwona sukienka, polepiony, bla bla bla dobra muza. teraz nie wiem jak to z nim jest. Był the best obok Łony, teksty z przekazem i inteligencją a nie [ironia]joł ziom ale mam bejke ziooom[/ironia].

Pozdrawiam RegiS.
 

mary-jane

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
FISZ jest świetnym artystą, ma swój styl i jest bardzo charakterystyczny. I jako 'klasyczny' raper i jako Tworzywo i razem z bratem i ojcem na Męskiej Muzyce. Im dłużej słucham jego piosenek, tym bardziej się do niego przekonuję, bo ciągle odnajduję coś nowego. Dal mnie najlepszy w postaci Tworzywa Sztucznego. To nie jest żaden syf, tylko sztuka. A nazywać go komerchą to gruba pomyłka.
 

dizzy74

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2008
Posty
53
Punkty reakcji
0
No do mnie też trafia ten dziwny styl Fisza, chyba nie ma drugiego takiego artysty na polskiej scenie hiphopowej...
 

zegars

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2007
Posty
321
Punkty reakcji
0
Miasto
wawa
mi się podobał jak nagrał płytke z rhx (emade i inespe). później pierwsza i druga solówka. teraz ostatnio wydal coś z bratem, nie sluchałem ale moim zdaniem też bedzie odbre:)
 

violet110

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2008
Posty
84
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Fisz?? Słyszałam jego pare piosenek, ale uważam, ze ma bez sensowne teksty.. w sumei wpada w ucho ale co z tego skoro text bez sensu;/
 

.alien

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2008
Posty
553
Punkty reakcji
0
to masz uszy jelitach ;]

skoro teks jest dla ciebie bez sensu


( nie jestem fanem fisza, ale pseudoznawcy rapu jak sie wypowiadaja to az 'klawiatura w kieszeni sie otwiera' )
 

kremówka_91

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
kocham fisza za teksty, muzykę, oryginalność, styl..bla bla bla za wszystko!
i jaram się jego inteligencją oraz podniecam jego mózgiem.
fisz jest mistrzem
 

jonitz

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
283
Punkty reakcji
1
mi się podobał jak nagrał płytke z rhx (emade i inespe). później pierwsza i druga solówka. teraz ostatnio wydal coś z bratem, nie sluchałem ale moim zdaniem też bedzie odbre:)
Heavi Metal. Przesłuchałem i dobra płyta, Emade postawił na nieco eksperymentalne, elektroniczne brzmienie, ale poza tym jest też dużo numerów jazzowych i funkowych. A treść stanowią głównie wspomnienia z lat szkolnych braci Waglewskich.
 

Wiola :-]

Czekoladoholiczka xD
Dołączył
27 Wrzesień 2007
Posty
2 677
Punkty reakcji
6
Wiek
32
Miasto
Tychy / Kraków
charakterystyczny niepowtarzalny styl
świetne koncerty, niezapomniane

nie dziwię się że niektórzy go nie lubią, trzeba mieć odpowiednie podejście do jego muzyki
z drugiej strony pewnie co niektórzy piszą tu po przesłuchaniu kilku sekund jednej piosenki...:]
 
Status
Zamknięty.
Do góry