Fisting

Fisting

  • Array

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
nie ma takiego czegoś jak prawie 3 :D Oj dominika uważaj bo podobno nie trenowane zanika :D
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
a to wszystkie dominiki takie zboczone sa ? :p to gdy kiedyś będę sam to innej nie szukam jak DOminiki :p


dobranoc :)
 

tajemnicza :)

Dominika ;)
Dołączył
4 Styczeń 2007
Posty
3 590
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
z daleka
może i za mało :p ale ja np nie chciala bym byc taka ze tak powiem rozwalona ze by mi wszystko wchodzilo :mruga:
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Zatkło mnie :mruga:
Chyba jestem odrobine nie doświadczona...Heh.No prawda nie musze próbować każdej nowości. Ale jak narazie daruje sobie te "przyjemność" :]
 

buretka

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2007
Posty
33
Punkty reakcji
0
Miasto
Bydgoszcz..:)
czyając to miałam strasznie mieszane uczuia. z jednej strony ten orgazm "kici"- to mysle to musi byc super ale ptem ten poród i ból.. heh.. potem drogie pamie nasze organy są że tak powiem rozjechane i co niektóre się dziwią że juz nie taka ciasna jk kiedys a raczej workowata.. heh..

przepraszam za wszystkie okreslenia ale jakoś cięko mi było znaleźć najlepsze słowa..
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
ja jestem cwiczona w wystarczajacy sposob, a ten rodzaj cwiczen do mnie jakos nie przemawia

a co do imienia, to powiem, ze magia tego imienia dziala, wszystkie Dominiki, ktore znam sa szalone :p
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
4 to i tak duzo, mi nawet te 3 nie wejda, ze tak powiem cale, tylko tak do polowy, masakra, az sie boje tego co bedzie kiedys
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
nie ze cale przylegle do siebie ale tak dwa większe z tyłu i dwa mniejsze przed nimi hehe. Tak są większe doznania. :)
 

Carrie

zagubiona w korytarzach czasoprzestrzeni
Dołączył
8 Styczeń 2007
Posty
1 293
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Fisting? Fuuj! :bag: W moim mniemaniu obrzydliwe i wykluczone. Nie kojarzy mi się to w ogóle z przyjemnością, pieszczotami, raczej z testami wytrzymałości, eksperymentami na ludzkim ciele i jakąś mega-perwersją... Ale to nie znaczy, że jeśli ktoś to robi to, że uważam go za dewianta ;)
 

jimmy

:) 8575292 :)
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
1 395
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Śląsk
Fisting to fajna sprawa, na początku wkładasz rączkę i ćwiczysz a gdy granice państwa przekraczasz to chowasz co potrzeba :D :p
 

magdalenka84

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2007
Posty
243
Punkty reakcji
0
Tak się zastanawiam dlaczego, niektóre osoby piszą teksty typu : fuj , obrzydliwe, obleśne... Rozumiem, że perspektywa wsadzenia do pochwy całej dłoni może przerażać, bo kojarzy się z bolem, może budzić zdziwienie, skłaniać do zastanowienia nad sensem takich zabaw. Ale obrzydzenie ?? Sądziłam, że odrzuca was od tego pomysłu głównie ze strachu przed bolem, nie bardzo rozumiem, co was w tym obrzydza?? To trochę dziwne, ze wsadzenie jednego, dwóch czy trzech palców nie jest dla was obrzydzające, a już na myśl o wsadzeniu pięciu, niektóre z was zbiera na wymioty...
 
Do góry