Fisting

Fisting

  • Array

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
no coz, dla mnie 3 juz raczej nie sa przyjemne i sie tak zastanawiam, czy duzo rozciągania potrzeba, zeby 4 weszly? :]
 

NatallicA

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2007
Posty
541
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Mnie nie kojarzy się to z niczym miłym. Gdy pierwszy raz o tym usłyszałam aż mnie zagięło... :/
 

magdalenka84

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2007
Posty
243
Punkty reakcji
0
no coz, dla mnie 3 juz raczej nie sa przyjemne i sie tak zastanawiam, czy duzo rozciągania potrzeba, zeby 4 weszly? :]

Hmm... Niko naprawdę nie zdarzyło ci się, że byłaś aż tak podniecona i tym samym tak "otwarta" , że te jego trzy palce bez problemu wślizgiwały się w twoje wnętrze? Zawsze przy takiej penetracji odczuwasz ból?. A może po prostu palce twojego ukochane są dość grube :)

Ps. Swoją drogą to Ty musisz bardzo cierpieć w czasie badania ginekologicznego, skoro te trzy palce sprawiają ci ból..
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
Magdalenko moj chlopak rzeczywiscie ma grube palce, to fakt, a co badan to tylko na palcu sie zawsze konczy, bo lekarka twierdzi, ze jest za wąsko na wziernik, moze ja jakis defekt mam?
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
mnie zastanawia jak ty dziecko urodzisz , będziesz cała porozrywana zapewne. :/
 

serenity88

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2007
Posty
65
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Poznań
moze ja jakis defekt mam?
e tam, defekt :p każdy jest inny... jakby wszyscy byli tacy sami to by było nudno... a facetom głowy by się ukręciły jakby za nami patrzeli :D wszędzie: 90/60/90 :lol: ważne, że jesteście szczęśliwi z ukochanym i że wspólne chwile sprawiają Wam przyjemność i satysfakcję :)
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
jejku KeRiO Ty mi nawet nie pisz o dziecku, bo ja sie az boje myslec, no nie wiem, moze z czasem sie troche rozciagne
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
bede musiala nad tym popracowac, ale bez przesady zeby reke wlozyc :]
 

serenity88

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2007
Posty
65
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Poznań
hehe nie no aż tak to nie :D dla mnie wystarczy normalnie albo po francusku :] mi nie trzeba wsadzać ręki :D
hmm no tak myśle, że to chyba też zależy od szerokości bioder :] tzn. czy facet włoży całą ręke czy tylko 3 palce...
 

magdalenka84

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2007
Posty
243
Punkty reakcji
0
Magdalenko moj chlopak rzeczywiscie ma grube palce, to fakt, a co badan to tylko na palcu sie zawsze konczy, bo lekarka twierdzi, ze jest za wąsko na wziernik, moze ja jakis defekt mam?

Jeślibyś miała jakiś defekt w budowie pochwy to chyba lekarka by ci o tym powiedziała...Poza tym, współżyjesz ze swym chłopakiem i seks nie kojarzy ci się z bólem, więc raczej wszystko w porządku z twą pochwą :) Dobrze, że trafiłaś na tak delikatną lekarkę, bo znam takie, które z pewnością na siłę próbowałyby ten wziernik zmieścić.
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
no tylko mnie to martwi, bo tak na prawde nie zostalam do konca zbadana, samym palcem wszystkiego sie nie wybada :] no ale jak mialo mi to sprawic bol, to moze i dobrze, chociaz wzirnik chyba taki duzy nie jest :]

a tak to wszystko pozostale sprawia mi przyjemnosc, a co do bioder, to biodra wlasnie mam niestety szerokie :]
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
wymiary żony Brave?
jak na swoj biust to i tak nie duzo, ja mam tyle przy misce D :]
 

jimmy

:) 8575292 :)
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
1 395
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Śląsk
Jak się tak porozciągacie że dłoń sie da włożyć bez problemu to wam wątroba bedzie wypadać :D
 

jimmy

:) 8575292 :)
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
1 395
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Śląsk
Noge już też wkładali więc do dzieła drogie panie :D
 
Do góry