firma Yves Rocher

dorotka21

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2007
Posty
1
Punkty reakcji
0
hej mam taka prosbe, do was kobietki ????

bardzo podobaja mi sie kosmetyki z firmy Yves Rocher, ale tam nie ma cen...................
co trzeba zrobic zeby dostac katalog i czy za to sie płaci.. podaje link www.yves-rocher.com.pl




Aby otrzymać ofertę wysyłkową Yves Rocher, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy i przesłać go pocztą lub faksem na adres:
Biuro Zamówień Yves Rocher
ul. Lipowa 3, 30-702 Kraków
faks: 0 12 423 50 04

Nie ma możliwości przesyłania formularza zgłoszeniowego drogą elektroniczną.

Po otrzymaniu aktualnej oferty będzie można składać zamówienia pocztą, faxem oraz telefonicznie.

Formularz zgłoszeniowy - "Prośba o ofertę sprzedaży wysyłkowej Yves Rocher" można pobrać klikając na link.

Kontakt z Biurem Obsługi Klienta Sprzedaży Wysyłkowej Yves Rocher


W przypadku pytań i wątpliwościach zachęcamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta:
Ul. Dworcowa 17
41-708 Ruda Śląska
tel: 0 32 7 700 700
faks: 0 32 7 700 777
bok@yves-rocher.com.pl

Prosimy o nie nadsyłanie na powyższy adres e-mail wiadomości zawierających:
- formularz zgłoszeniowy;
- pliki w załącznikach;



o co w tym chodzi....
a czy wogóle dostalyscie jakies próbki kosmetyków z tej firmy odp.....
 

tirintirin

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2007
Posty
164
Punkty reakcji
0
Miasto
dolny slask
Ja kupuje te kosmetyki z ich sklepach. Katalogu nigdy ne zamawialam. Moze podaj tutaj albo do mnie w iwadomosci prywatnej co to za kosmetyk, a ja jak bede go znac to postram ci sie napisac jaka jest cene. Oczywiscie o ile bede pamietac.
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Fajnie, że mają sklep. Avon ma co prawda Centra Konsultantek, ale gdyby zamiast nich były sklepy to byłoby super :)
Ale tak to jest im wygodniej - nie wydają tyle kasy na reklamy :p
 

agulicious

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2007
Posty
391
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Miasto
Ulanów
ja kiedys u nich zamawialam. napisz do nich aby Cie zapisali podaj swoje dane, przyśla ci katalog, no i bedziesz u nich zamawiac, fajnie jest bo zawsze jest jakis gratis, promocji duuzo :)
 

cocosowa

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2008
Posty
7
Punkty reakcji
0
niestety, w katalogach ives rocher nie ma cen. Znalazłam je na stronie internetowej, ale po dłuższym szperaniu ;)
Zazwyczaj najlepsza jest osobista wycieczka do sklepu. z kuponem rabatowym 40% dla stałego klienta na jakiś produkt zakupiony w przeciągu 2 miesięcy. Plus kilka innych, zniżkowych promocji :sexy:
 

ewulek95

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2009
Posty
30
Punkty reakcji
0
produkty mozesz zobaczyc na stronie i z tamtad zamowic zamiast z katalogu albo pojsc do ich sklepu. mozesz wyslac maila z prozba o probki
 

Marta_Lobos

Martita
Dołączył
17 Sierpień 2007
Posty
2 076
Punkty reakcji
242
Wiek
38
Miasto
Daleko...
Ja ostatnio od nich dostałam, ale czy jeszcze wysylają hmm... Najlepiej napisz maila :sexy:
 
Do góry