Firma przeprowadzkowa

CargO

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2005
Posty
272
Punkty reakcji
1
Niedługo przenoszę się do mojego własnego mieszkania i w związku z tym szukam odpowiedniej firmy która pomoże mi się przeprowadzić ponieważ przez ostatnie kilka lat nazbierało mi się trochę rzeczy.
trafiłem na firmę Japa&Co, ktoś z was może kożystał z ich usług? Jak było? Przekonuje mnie do nich to że dostarczają pudła do zapakowania drobiazgów.
Może jakąś inną firmę polecacie?
 

plasticnic

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2011
Posty
129
Punkty reakcji
0
SKoro się przeprowadzasz i chcesz skorzystać z usług tej firmy to przeczytaj sobie może ich poradnik przeprowadzkowy czy co i kiedy trzeba zrobić. A przeprowadzasz się po raz pierwszy czy nie? No bo w sumie jeśli masz juz jakieś dośw w tym zakresie to pewnie wiesz jak to wszsytko wygląda ;) A pudła faktycznie się przydają - chyba, że wcześniej z jakiegoś sklepu uda Ci się je dostać.
 

Antek37

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Czy ja wiem, korzystałam z trans rapid. Spakowali mnie, rozpakowali, zapewnili pudła i w ogóle wszystko ok.
 

Aliba

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2012
Posty
11
Punkty reakcji
0
Też słyszałam o stronie z przeprowadzkami przeprowadzki-japa.pl. Z tego co czytałam mają oczywiście odpowiednie meblowozy, także pełne przygotowanie jest. Dobrze że pracownicy zajmują się montażem i demontażem mebli. Czy ktoś korzystał z ich usług ?
 

Bartek1984

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Jeśli chodzi o przeprowadzki to ja korzystałem w usług firmy Arkadiusz - Przeprowadzki z Trójmiasta, naprawdę mile mnie zaskoczyli, pakowali w kartony, rozkręcali meble, wszystko tip-top. Możesz znaleźć ich pod tym linkiem Przeprowadzki Gdańsk Gdynia. Pozdrawiam.
 
B

bone1906

Guest
Zgadzam się z przedmówcami, Japa jest solidna i sprawdzona, działają na rynku od początku lat dziewięćdziesiątych, więc mają ogromne doświadczenie. Oprócz tego są całkiem tani.
 

polinea

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
474
Punkty reakcji
2
Wiek
37
Powiem Ci, że Japa jest chyba najlepszą firmą tego typu. Ma sporo dobrych opinii w sieci, no i działają na rynku ładnych parę lat, także chłopaki na pewno mają doświadczenie. Moim zdaniem śmiało możesz się do nich odzywać.
 
Do góry