firma = jakość,bezpieczeństwo?

maros_91

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2005
Posty
122
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Małopolska
Witam, zastanawiam sie jaka jest najlepsza firma prezerwatyw? pod kątem bezpieczeństwa,jakości... DUREX? UNIMIL? a moze któraś z tych nie znanych?
 

polly

Zbanowany
Dołączył
29 Kwiecień 2006
Posty
812
Punkty reakcji
0
każda prezerwatywa, dobrze założona jest skuteczna. Dobrze założona nie pęka :) ja próbowałam i Durex i Unimil i żadne nie zawiodły.
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
tak żeby nie zostało na czubku powietrze :p

ja polecam gorąco czarne contexy

warte uwagi są też pepino

unimile bez rewalcji

durex mnie zawiódł dwa razy :]
 

Poison_Girl19

Agonia, Cierpienie, Ból, Rozkosz...
Dołączył
23 Lipiec 2008
Posty
1 387
Punkty reakcji
80
Wiek
34
Miasto
z WoW'a ^^
Z doświadczeń znajomych i swoich moim zdaniem durex został tylko i wyłącznie dobrze zareklamowany ale one często pękają i nie wydaje mi się ,że tylko od złego założenia. Unimil mnie nigdy nie zawiódł. Chociaż sama prezerwatywa to żadne bezpieczeństwo...
 

polly

Zbanowany
Dołączył
29 Kwiecień 2006
Posty
812
Punkty reakcji
0
dla mnie nigdy durexy do tej pory nie pękły :) a po unimilach miałam coś jakby reakcję alergiczną :/
 

W.Redna

niegrzeczna dziewczynka
Dołączył
21 Listopad 2008
Posty
1 276
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
polecam Unimil, Durex raz mi pękł a poza tym mój ukochany nie dochodzi prawie nigdy jak ma Durexa, a z innymi gumkami nie ma takiego problemu.
 

yaiez

Yggdrasil
Dołączył
11 Listopad 2008
Posty
614
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Tam gdzie wiatr
Gadacie od rzeczy, dobra firma oznacza renomę, aby ją utrzymać muszą zapewniać pewien poziom produktów. Ja nie zaufałbym żadnym prezerwatywom 3 zł za paczkę. Durexy jak i Unimile wg mnie są najodpowiedniejsze.
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
każda prezerwatywa, dobrze założona jest skuteczna. Dobrze założona nie pęka :) ja próbowałam i Durex i Unimil i żadne nie zawiodły.
rowniez sie z tym zgadzam, kazda prezerwatywa zabepiecza nawet ta za "3 zł"...ja z reguly najbardziej lubilam durex
 

Ashley88

speedAshi
Dołączył
3 Wrzesień 2008
Posty
1 690
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
:P gdzies na poludniu
Ja tam nie wierze prezerwatywom, znam 4 kolezanki które przez nie wpadly... niby myśli się o takich osobach, że pewnie bez zabezpieczenia... a tutaj szok... bo kazda z moich znajomych zaufala prezerwatywom... i jednak im sie nie udalo ;) ale mimo wszystko są szczesliwymi mamami :)
 

Migootka

Rodowita Łodzianka
Dołączył
17 Listopad 2008
Posty
1 090
Punkty reakcji
4
Wiek
106
Miasto
Łódź
"Ja tam nie wierze prezerwatywom, znam 4 kolezanki które przez nie wpadly... niby myśli się o takich osobach, że pewnie bez zabezpieczenia... a tutaj szok... bo kazda z moich znajomych zaufala prezerwatywom..."


Wiadome jest, że nawet prezerwatywa nie daje 100% ochrony przed niechcianą ciążą.
Dobrze chociaż, że mimo "wpadki", są szczęśliwymi mamami. :D
 

niete

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2008
Posty
39
Punkty reakcji
0
prezerwatywy ogolnie maja slaba skutecznosc,
ale jak juz uzwasz to nie tych po 2zl :)
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
prezerwatywy ogolnie maja slaba skutecznosc,
ale jak juz uzwasz to nie tych po 2zl :)
nie rozumiem dlaczego macie takie nastawienie, prezerwatywy tansze nie znacza ze sa gorsze... ja osobiscie malo uzywam prezerwatyw najczesciej durex ale zdarzylo sie pare razy ze uzylismy jakies tanie, poniewaz nie kazdy sklep ma wiele rodzajow prezerwatyw
 

Mamusia!!!

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
28
Punkty reakcji
0
Miasto
śląsk
ta tania chol.. pękła 2 dni temu.. :/ teraz czekam.. I nie wiem kiedy test zrobic.. Nie mam od dłuzszego czasu okresu przez branie depoprovery i nie wiem po ilu dniach od tej akcji :/ mam zrobic test? Jak myslicie??
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
najlepiej zrobic tes w dni spodziewanej miesiaczki, wtedy wynik bedzie wiarygodny a jezeli chcesz szybciej to 2-3 tyg po stosunku ale pamietaj ze wynik moze byc bledny...... ja uwazam ze na samych prezerwaywach dlugo sie nie "pojedzie", dla mnie bardzo odpowiadaja durex a dla mojej kolezanki przy kazdym stosunku durex peka, uzyli niedawno tych zwyklych i nie pekla, mysle ze to zalezy od nakladania
 

polly

Zbanowany
Dołączył
29 Kwiecień 2006
Posty
812
Punkty reakcji
0
od nakładania i gabarytów :D hehe bo prezerwatywy są chyba robione w standardowym rozmiarze i może sie zdarzyć że będzie ciut za mała a tu juz niedaleko do tego żeby pękła.
 
K

kinga_sc

Guest
my obecnie kupujemu unimile:) i sobie chwalimy, durexy nie sa za dobre kilka razy nam pekly...
 
Do góry