Firma i JP ;/

Major92

Bywalec
Dołączył
13 Lipiec 2010
Posty
227
Punkty reakcji
35
Miasto
Polska
Pozwól, że się nie wypowiem na twój temat bo ani nie mówiłem, że jestem gangsterem ani nie mówiłem, że jestem huliganem ani nie mówiłem nic co mogło wyglądać jak groźby. Więc teraz mnie nie wku.rwiaj bo zrobiłeś z rzeczy, które sprostowałem tyle razy tekst, który kipi kłamstwem

Tak, tak... winny się tłumaczy :D
 
M

marco9512

Guest
Tak a tylko frajer chce zniszczyć przyjaźń między dwoma ludźmi :) Naprawdę szkoda mi ciebie bo chcieliście mnie ośmieszyć ale to wam nie wyszło. Teraz ja mam coś dla was.
 

misiekzse

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
28
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Bydgoszcz
To całe JP i firma i inne pierdoły to tandeta i żenada. Można nie lubić policji czy coś ale żeby na portalach społ ludzie wypisywali sobie na twarzy te hasła i to jeszcze dzieci. Ostatnio miałem doczynienia z takim maluchem który nie mialwięcej jak 12 lat i podszedł do mnie i spytał sie za kim jestem... szok
 

jhgodh

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2010
Posty
59
Punkty reakcji
1
Wiek
26
Miasto
lubuskie
Niektórzy raperzy mieli złe doświadczenia z policją, nie lubią jej do takiego stopnia, że ciągną tą nienawiść na swoich słuchaczy.
A powinni być świadomi tego, że ich słowo wpływa na umysł nie jednego wiernego fana/słuchacza. Mądrzy oleją, głupi dołączą do tej nienawiści, choć sami nie wiedzą czego nienawidzą. No i tyle.

Tylko trochę wkurzyło mnie to, że napisałeś w temacie 13letnich dzieciakach biegających.... Dlaczego 13 letnich? Równie dobrze mogłeś napisać 20 letnich. Bo taka prawda, wśród 20latków też znajdą się zwolennicy JP. <_< Cóż. Ale nie wszyscy 13 latkowie krzyczą JP i noszą takie koszulki. oO Sama mam 14 lat i jak chyba napisałam nie sądzisz, że jestem kimś popierającym jp i hwdp. :/
 

aragon123

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2010
Posty
62
Punkty reakcji
2
Miasto
Łódź
Wg. mnie to chore jest to, że takie gnojki nie wiedzą o co w tym chodzi, przyjdzie co do czego, sraka w gacie byle by starzy się nie dowiedzieli, a :cenzura: już po szyje, a co do polskiego rapu to polecam Eldo, jako jedyny chyba mądre teksty i przekaz, bez bluźnierstw na poziomie gimnazjum, no i jeszcze była paktofonika i kaliber44, ale już nei produkują, niestety.
 
Do góry