Firewall

LIVERPOOL FC

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2007
Posty
15
Punkty reakcji
0
Mam wielki problem mam zamiar zainstalować Firewall'a.
Słyszałem żeby pobrać wersje 2.0 ale nie mogę jego znaleźć tylko znajduje PC Tools Firewall Plus który nie jest zalecany dla Microsoft więc szukam Firewall'a dla Windows XP i żeby był zalecany dla Microsofta i żeby był łatwy w obsłudze.
Nie umiem go konfigurować i właśnie też mam z tym problem i mam prośbę żeby go mi ktoś to wytłumaczył albo podał stronę gdzie to jest wytłumaczone.
 

wojtala

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2007
Posty
76
Punkty reakcji
0
A po co Ci to ?? Nie wystarczy Ci systemowy firewall ?? Masz jakieś ważne dane na dysku ?? Ja mam systemową zaporę i nod32 pozamykane pliki systemowe i trochę ostrożności i to wystarcza :)
 

LIVERPOOL FC

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2007
Posty
15
Punkty reakcji
0
A po co Ci to ?? Nie wystarczy Ci systemowy firewall ?? Masz jakieś ważne dane na dysku ?? Ja mam systemową zaporę i nod32 pozamykane pliki systemowe i trochę ostrożności i to wystarcza :)

Ja miałem Firewall'a w komputerze i go wywaliłem bo mi stron internetowych nie otwierał a teras mam jakieś ograniczenia z GG Skype Tibią i Chatem. A zaporę tą mam i w niej to odblokowałem ale nadal nie działa.
Więc go potrzebuje.
 

wojtala

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2007
Posty
76
Punkty reakcji
0



A próbowałeś tutaj skonfigurować ??


P.S

Spróbuj wyłączyć systemową zaporę i zobaczyć czy nie będzie usterek a jeśli będą tzn. że to nie jest wina firewalla. Możesz mieć wirusa :)
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
tak jak napisal server z darmowych kerio lub outpost




Proszę nie pisać jakiego firewall'a polecacie, poniewaz taki temat (jest przyklejony) już instnieje, a skupić się nad konfiguracją PC Tools Firewall Plus. - Rainingman
 
Do góry