Firefox 2.0.0.12

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Mam Firefox 2.0.0.12 i ostatnio coś bardzo dziwnego się z nim dzieje. Codziennie, gdy klikam na jakiś link np. w Thunderbird'zie czy po prostu startuję Forefox'a - zacina się. Nic nie dotykam, tylko włączam przeglądarkę, a po dwóch sekundach sama się zacina. Nie działa dopóki nie wyłączę i nie przywrócę profilu w MozBackup. Później uruchamiam i wszystko działa. I mimo, że nic nie zmieniam podczas tej sesji w przeglądarce, to po ponownym uruchomieniu komputera znów jest ten sam problem. Wiecie co się dzieje i co mogę z tym zrobić? Niby mogłabym cały czas przywracać profil w MozBackup, ale szczerze, to wkurzające to i niewygodne ;\
Do Firefox'a mam dodatki:
- FasterFox
- Foobar Controls
- NoScript
- Pajacyk XPI
- Stylish

Ale nie sądzę, żeby były powodem tej sytuacji, bo po przywróceniu profilu też je mam włączone, a działa wszystko...
Mam też motyw AeroFox, ale czy to by mogło mieć coś wspólnego?
Nie wiem, liczę na rady, bo to trochę denerwujące ;/

PS. Czyściłam cookies, historię, pamięć podręczną, dane formularzy, hasła, nawet AVG Anti-Spyware i nic nie dało. Pomóżcie, bo serio tak się nie da długo... ;\
 

Patrick182

Nowicjusz
Dołączył
20 Marzec 2008
Posty
31
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Wielkopolska
Dziwna sprawa, z motywem to na pewno nie ma nic wspólnego, bo też mam. Może spróbuj odinstalować i zainstalować Mozille od nowa? Kiedyś miałem podobny problem i po tym działało normalnie. Pozdrawiam :)
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Spróbowałam i nic, przywróciłam profil oczywiście i nadal jest ten problem. Chyba coś jest źle z ustawieniami w tym profilu... kurcze, ale innego nie mam jak zrobić, bo się wszystko zacina. ;/
 
Do góry