..finish Faceta..

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
Ty nazywasz to dawaniem komus czegos ja nazywam to ponizeniem sie, nie uzywajac mocniejszych slow .
i to wlasnie swiadczy o tym, ze a) albo Cie ktos skrzywdzil a) jestes niedojrzala emcjonalnie i jest jeszcze c)albo nie doswiadczylas nigdy takiego uczucia jakim jest milosc
 

maniac82

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2006
Posty
437
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Gdzies
Fakt moze nazywanie rzeczy po imieniu na takim forum nie przejdzie . Nazwijmy ja "obraz cnot wszelakich^^" ulzylo ? :bag:
:eek: :lol:



Chetnie bym z toba pogadala za pare lat jak bedziesz w jakims powaznym zwiazku ... a nie tak jak teraz .
Inteligentny czlowiek nie zartuje w tak glupi sposob .
W taki sposob tak ... Rozumiem sex i inne zabawy ale bez "udogodnien" dyskotekowych na jeden razy typu lodzik i anal .

nie ulzylo tylko tego wymaga kultura osobista


jestem w zwiazku ponad 6 lat jesli to nie jest powazny zwiazek no to nie wiem jaki jest

Jak juz mowil Wolvi zlosc urodzie szkodzi ...

Ty nazywasz to dawaniem komus czegos ja nazywam to ponizeniem sie, nie uzywajac mocniejszych slow .





Moze lepiej do 1 gimnazjum ? Bedziemy chodzili do jednej klasy ... :bag:
Co czyzbys byl tak doswiadczony w tych sprawach jak na 16 latka :lol: a nie byles we francji ? To straszne ...Bo widzisz ja zekomo nie umiem sobie faceta znalezc jak juz pisaliscie a w paryzu bylam :mruga:

ktos ci dokopal i to mocno wspolczuje

zastanawialas sie kiedys czemu nie potrafisz znalesc faceta , masz 23 lata czas sie zastanowic albo wziasc za kobiety



i to wlasnie swiadczy o tym, ze a) albo Cie ktos skrzywdzil a) jestes niedojrzala emcjonalnie i jest jeszcze c)albo nie doswiadczylas nigdy takiego uczucia jakim jest milosc


tez tak uwazam
 

Czesc_Poklikasz

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2006
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
43
A ja uwazam podobnie .... Ze swoja kobieta rozmawialem pare razy i wiem ze nigdy tego nie robila i tylko dla swojej przyjemnosci nie bede ja nawet prosil aby robila cos wbrew sobie tak jak wedlug mnie za pierwszym razem robilyscie to wy .
 

maniac82

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2006
Posty
437
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Gdzies
A ja uwazam podobnie .... Ze swoja kobieta rozmawialem pare razy i wiem ze nigdy tego nie robila i tylko dla swojej przyjemnosci nie bede ja nawet prosil aby robila cos wbrew sobie tak jak wedlug mnie za pierwszym razem robilyscie to wy .


kurde az do niej zadzwonilem bo w sumie nie pamietalem jak to bylo miedzy nami

a wyszlo tak ze je nie zmuszalem :D no i ze sprawia jej to przyjemnosc :sexy:
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
ja tez nie bylam zmuszana, zrobilam to z wlasnej woli :)
kurcze maniac 6 latek to szmat czasu, gratuluje tylu przezytych juz razem latek
 

maniac82

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2006
Posty
437
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Gdzies
albo jakos udokumentowac zwiazek- nie myslisz o tym maniac????


cicho dziewczyno :bag: :bag: :bag: moja kobietka kreci sie po tym forum i moze to zobaczyc :gwizda: :bijeglowe:

lepiej nie ruszac pewnych spraw - uwazam ze slub nic nie zmieni wiec po co go brac :p
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
jestes przeciw??? o kurcze ja jestem ze swoim facetem juz ponad te 2 lata i myslimy o slubie, tak szczerze mowiac to jestesmy zareczeni, ale po kryjomu przed rodzicami, bo by zaraz bylo !
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Ja to jeszcze dopowiem ze milo jest poczuc to na tyleczku...ummm... :laska:
 

domimisia12346

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2006
Posty
386
Punkty reakcji
0
jestes przeciw??? o kurcze ja jestem ze swoim facetem juz ponad te 2 lata i myslimy o slubie, tak szczerze mowiac to jestesmy zareczeni, ale po kryjomu przed rodzicami, bo by zaraz bylo !


jejjjku ale macie fajnie :D tez tak chce :niepewny:


a mój ukochany ostatnio spuścił mi sie naaa..... buta!!! hahahahahaha teraz nie moge tego domyć i chodze z białą plamą <_< hehehheeh buty czarne i zamszowe także tego nie domyje... :bag: hahahahhaa
 

domimisia12346

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2006
Posty
386
Punkty reakcji
0
:)
a jak on to zrobil, mozesz opisac, bo to ciekawe dosc jest :D

hehehe to było tak: wcziraj tak cieplutko bylo poszliśmy do lasu się przejsc no i tak jakoś wyszłoja mu zwaliłam no i wtedy spuścił mi się na buta ale niechcacy :) a teraz chodze z białą plamą hehe
 
Do góry