Finał Mundialu

surdynka

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
62
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Mielec
Jak odbieracie finał ?? Dla mnie zwyciężyli Francuzi, a Zidane wcale nie ujął sobie ze swego wielkiego autorytetu wg mnie wręcz dołożył. Wiadomo, że nie wiemy o co poszło ale ja darze go takim szacunkiem, a po tym ałym incydencie w moich oczach "wzrosnął". A Włochom oczywiście sie nie należało ale te gwiazdory zawsze cos wykombinują, nie nawidze ich za swoje gwiazdorstwo, chamstwo i w ogóle to takie pedały.
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
a po tym ałym incydencie w moich oczach "wzrosnął".
Eee?
Że co prosze?
Zbłaźnił się i dobrze mu tak.
Jak się hamowac nie umie to ma sie taki koniec kariery :]

Baaardzo ciesze się z wygranej Włochów.
Miło bylo widzieć jak się cieszą.
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
Zidane nie wytrzymał nerwowo ciekaw jestem co mu powiedział Włoch :D
ale dyńka też była piekna :p
 

Przemos

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2006
Posty
40
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
'MC'
Byłem po stronie Francji, ale po tym co zrobił Zidane od razu zmieniłem zdanie..... To było chamskie z jego strony......brak mi słow :/
 

kizia_mizia

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
2 850
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z zamku..
Ja też uważam tak jak Ty. Francja wygrała :)
A Zidane'owi sie nie dziwie, chociaż.. i tak nie musiał aż tak działać.
 

MisQ

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2006
Posty
3
Punkty reakcji
0
W moich oczach Zidan jest i był szmaciarz... No właśnie :) Pozatym mistrzów nie oceniamy po ostatnim meczu tylko po przebiegu całych mistrzostw, a w tych Włosi byli zdecydowanie lepsi bo puścili coś koło 3 bramek! FORZA ITALIA!!! :D
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
puscili 3 bramki bo zawsze przekladali obrone ponad Atak :D
 

Wuyeq

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
818
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
.
Iiitaaliaa, Itaaaaliaa, Itaaliaa, Iiitaaaalia :D

hehe..wcale nie wygrali Francuzi..choć, co prawda moze przeważali pewnych fragmentach meczu, ale nie mieli czystych sytuacji...a Włosi są wieeeeelcy i wspaniali..

Zidane?? Cóż... kilka sekund wystarczyło, żeby starcił większość tego, co tworzył przez całą karierę...i prawda..nikt mu nie odbierze tego, co osiagnął..ale jednak wielki wielki zawód i po prostu wstyd !!!

A Włochom oczywiście sie nie należało ale te gwiazdory zawsze cos wykombinują, nie nawidze ich za swoje gwiazdorstwo, chamstwo i w ogóle to takie pedały.
Interesujące :D Ps. Iiitaaliaa, Itaaaaliaa, Itaaliaa, Iiitaaaaaliaaaaaaaa :D

puscili 3 bramki bo zawsze przekladali obrone ponad Atak

puścili 2 bramki, bo są najlepsi..nie było drużyny na mundialu, która by lepiej zagrała kombinacyjnie w ataku..mimo gry 4-5-1...piękna Argentyna?? zaczęła sie i skończyła na Serbach...Hiszpania z końcowym gwizdkiem meczu z Ukrainą...piękna Brazylia?? nawet sie nie zaczęła...Włosi mają genialną obronę..ale catenacchio to już przeszłość..boczni obrońcy to praktycznie skrzydłowi..a w pewnym momencie było na boisku 3 napastników (Del Piero, Iaquinta i Toni)..i nikt tak ładnie nie umie przechodzić z obrony do ataku, jak Włosi..nawet Brazylia..
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
zapomniales o polakach 4-5-1 :D
tez grali pięknie :]
Wlochyyyyyyyyyyy :D
 

surdynka

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
62
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Mielec
hehe..wcale nie wygrali Francuzi..choć, co prawda moze przeważali pewnych fragmentach meczu, ale nie mieli czystych sytuacji...a Włosi są wieeeeelcy i wspaniali..

"nie mieli czystych sytuacj"i chyba kpisz cały czas mieli sytuacje Włosi byli cieńcy cały czas sie bronili nie potrafili zawiązać żadnej akcji, w 2. połowie i w dogrywce prawie nie istnieli. Francuzi może rzeczywiście na początku Mundialu słabo grali ale chyba nie dzieki temu dobrneli do finału. A Włosi to zawsze grają pod publiczkę byleby jakiegos karnego wymusisc albo kartke jak w dzisiejszym przypadku.
 

Traumatic

el comandante
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
1 274
Punkty reakcji
0
Miasto
Underground
Doskonale... choc pilka sie nie interesuje i ogladam sporadycznie (czytac. co 4 lata :D), to zwyciestwo Wlochow bardzo mnie cieszy :D. Gra byla mniej wiecej rowna, bynajmniej ja nie zauwazylem jakis razacych roznic.
Zidan dal popis... widac, ze nie wytrzymal cisnienia (przy pilkarzu o takim formacie oczekiwal bym zupelnie innej postawy)

Italia :D
 

Anielica-Mroku

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2005
Posty
166
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Byłam za Włochami, chociaż trzeba przyznać że w dzisiejszym meczu lepiej grała Francja.
Ale to całe komentowanie zachowania Zidana mnie wkurza, dla mnie to nic nie zmieniło w mojej jakiejś tam sympati do niego (ostatnio się nie interesowałam piłką nożną ale jak byłam młodsza to bardzo go lubiłam :D), postąpił spontanicznie, najpierw zadziałał potem dopiero pomyślał, no jejku każdemu się zdarza działać pod wpływem impulsu a jak nie to jest idiotą :] Osobiście ciekawi mnie jaki był powód zachowania Zidana bo nie sądze że z jakiegoś błahego powodu zrobił to co zrobił.
Przynajmniej głośno i kontrowersyjnie zakończył kariere ;)
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
postąpił spontanicznie, najpierw zadziałał potem dopiero pomyślał, no jejku każdemu się zdarza działać pod wpływem impulsu
Tylko wiesz, on jest znany, o kimś przypadkowym w tv i gazetach trąbić nie będą :]
 

Wuyeq

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
818
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
.
"nie mieli czystych sytuacj"i chyba kpisz cały czas mieli sytuacje Włosi byli cieńcy cały czas sie bronili nie potrafili zawiązać żadnej akcji, w 2. połowie i w dogrywce prawie nie istnieli. Francuzi może rzeczywiście na początku Mundialu słabo grali ale chyba nie dzieki temu dobrneli do finału. A Włosi to zawsze grają pod publiczkę byleby jakiegos karnego wymusisc albo kartke jak w dzisiejszym przypadku.

nie widziałem, zeby Włosi wymuszali wczoraj więcej fauli niż Francuzi..a sytuacjie na prawde było w miare porówno..poza główką ZIdane (i to wcale nie tą w Materazziego i jakimś groźnym strzałem, który z trudem odbił Buffon nie było żadnych bardzo groźnych sytuacji.większość strzałów szła 20 m nad bramką..owszem..Francja w dogrywce mocniej przycisneła..ale z tego nic nie wynikało, klepali sobie piłkę 40 metrów od bramki i potem jakaś nieudolna wrzutka, lub po prostu tracili piłke..

A Włsoi nie byli widać ciency, skoro wygrali. Murowali bramkę?? Na pewno nie bardzoiej od Francuzów...oba zespoły grały bardzo defensywnie..Francja atakowała praktycznie tylko 4 zawodnikami..boczni obrońcy dochodzili do 30 metra i się wracali..

mecz był wyrównany..Francja nie uzyskała takiej przewagi, zeby mówić o jakiejś wielkiej niesprawiedliwości..
 

Jusia1988

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2006
Posty
954
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Ogladalam mecz na Polsacie i strasznie mnie wkurzylo jak pozniej komentowali ze Francja przegrala przez Zidana no to jest kpina! Zwalaja wszystko na niego. A dla mnie nic nie stracil bo patrzy sie na cala jego kariere na to jak gral przez lata a nie na ten jeden faul przez takie cos nie ocenia sie czlowieka kto wie jak postapilby kazy z nas kiedy by nas jakos hamsko obrazono i prowokowano zwlaszcza kiedy sa w czlowieku takie emocje kiedy gra o taka stawke. Zal mi go....
a wogole to Fabio Cannavaro byl the best! :D
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Moim zdaniem nic Zidana nie usprawiedliwia :]
Nawet te puszczone nerwy.
Też mi go żal, rozumiem to, że nie wytrzymał, ale.. na włochów mówimy, że są tacy źli, są rasistami itp, a Zidane mogł traktować każdego z główki.
I wcale nie porównuje rasistów do zachowania Zidana :p
 

kasiuniatt

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2005
Posty
396
Punkty reakcji
2
Wiek
32
Miasto
Rzeszów
Ogladalam mecz na Polsacie i strasznie mnie wkurzylo jak pozniej komentowali ze Francja przegrala przez Zidana no to jest kpina! Zwalaja wszystko na niego.


Właśnie, mówili, że francuzi przegrali przez niego :/ A czy to przypadkiem nie cały zespół powinien być dobry?

Ja się nie dziwię Zizou że mu wpier.dolił. Moja koleżanka nawet krzyczała: "Zizou pysk mu roz.j.eb! ". A potem mama jej wykładzik o przeklinaniu zrobiła.

I bardzo mnie zastanawia się co Materazzi powiedzaił... Macie jakieś propozycje?
 

Rocko

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2006
Posty
115
Punkty reakcji
0
Wiek
34
WIec ja bylem za Francja i osobiscie uwazam ze w tym meczu oni zasluzyli na mecz ale chyba jednak rzeczywsicie w przekroju calego mundialu to Włochom bardziej nalezal sie tytul mistrzowski

Co do Zidane...w moich oczach on nie stracil,bo dynka byla przednia :p ale to ewidentnie bylo widac ze Włoch mu cos bardzo obrazliwego powiedzial bo sie Zidane chyba 3 razy wracal,moze na tle rasistowskim bo Francuzi uczuleni na to.Moze wyjdzie o co poszlo,pozdrawiam fanow Francji i nie tylko :)
 

Badlik

Psychodegradacja
Dołączył
29 Czerwiec 2006
Posty
569
Punkty reakcji
0
Nie ma co, patrząc na cały turniej Włosi zasłużyli na puchar świata. No cóż Zidane powinien sobie zdawać sprawe, że może być obrażany i powinien się tym nie przejmować w końcu reakcja na to mogła być w skutkach zła dla Francji...... i była.
 
Do góry