Finał LM

Jambez

Absurd i Nonsens
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
1 265
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Bielsko Biała.
Zapowiada się dość ciekawie na madryckim stadionie w trakcie rozegrania finału ligi mistrzów z tego względu, że szalenie trudno wskazać faworyta, skoro obie drużyny zaskoczyły widzów niesamowicie w półfinale. Jednakże obstawiam na Inter Mediolan, ponieważ nie darzę zbytnio sentymentem bawarskiego klubu.
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
Jest już wystarczająco wiele tematów o LM...
Ale jeśli już mam odpowiadać to jestem za Bayernem, (tylko nie szukajcie jakichś powiązań z meczem Barca-Inter) uważam że Niemcy grają lepszą piłkę aniżeli drużyna z Mediolanu. Para Olić- Robben może okazać się zabójcza, szkoda że zagrają bez Ribbery'ego. Martwi mnie jedynie niepewna obrona Bayernu. Mam też nadzieję że Inter nie postawi znowu 'autobusu' przed własną bramką, i będzie można obejrzeć dobre widowisko ;)
 
M

marco9512

Guest
Inter postawił autobus aby się bronić :) Mieli dużo do stracenia za to Barca dużo do zyskania. Ale Jose znakomicie ustawił drużyne. Zero praktycznie akcji, które zagroziły ze środka. Wszystko musiało iść skrzydłami :) Mam nadzieje, że Jose po finale zostanie jeszcze jakiś czas w Madrycie :)
 

Lusjus

Klawiatury Muszkieter :)
Dołączył
5 Grudzień 2006
Posty
1 229
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Wolsztyn
Inter wygra ponieważ potrafi ładnie grać o czym przekonał już wiele razy. Chociażby w pierszym meczu z Barcą. Jesli Jose umiał powstrzymać Messiego by ten nie oddał żadnego strzału groźnego ani celnego to tym bardziej powstrzyma Robbena i Olicia:) Inter ma też lepszych piłkarzy teoretycznie. Van Gaal też jest dobrym trenerem lecz ma mniejszy potencjał piłkarski. Stawiam na dobry mecz. Rozstrzygnie się w dogrywce. Obstawiam 3-1 dla Interu :)
 

Hakate

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2010
Posty
5
Punkty reakcji
0
Ciężko wytypować faworyta...Z jednej strony Bayern z genialnym Oliciem i Robbem a z drugiej strony mistrz taktyki - Jose Mourinho. Nie sądzę, żeby Inter parkował tak zwany autobus. Oni nie jadą do Madrytu żeby bronić wyniku jak to było w przypadku wyjazdu do Katalonii. Przypomina mi się mecz Chelsea - Inter gdzie mimo, że Mediolańczycy wygrali u siebie 2:1 to Mourinho czuł, że to może nie wystarczyć i Inter na Stamford Bridge wcale się nie bronił ba jeszcze zdołał wygrać. Dlatego uważam, że obie drużyny będą dążyły do strzelenia bramki na Santiago Bernabeu. Stawiam na 2:1 dla Nerazzurrich Bayern ma niepewną defensywę i Ribery nie zagra, a że jako fanka Chelsea znam geniusz taktyczny Mourinho bardzo dobrze. Dlatego sądzę, że The special One wyjdzie z tego pojedynku zwycięsko mimo, że występ Sneijdera stoi pod znakiem zapytania.
 

RasNup

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2010
Posty
274
Punkty reakcji
13
Wiek
30
Miasto
Grudziądz City
Inter ze względu na to że nie lubię niemieckiej piłki nożnej, w ostateczności BVB ; ]
 
M

marco9512

Guest
Inter wygrał LM w sezonie 2009/2010

Inter Mediolan 2:0 Bayern
2 Bramki Milito

I tym meczem - wygranym meczem finałowym LM Jose Mourinho odchodzi z Interu na rzecz Realu
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
Domyślałem się że ten finał tak się skończy ;) Bayern nie ma klasowych stoperów van Buyten i Demichelis nie radzą sobie przed polem krnym, brmki dla Interu to głównie ich zasługa ;)
Niemniej gratulję Interowi zdobytego pucharu i czekam na kolejną edycję LM ;)
 
Do góry