Finał Konkursu!

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
jimmy nie rozumiem dlaczego jestes taka zla na ten konkur!!
Kupidynek wyjasnil juz pare razy jak wszystko bylo zrobione i naprawde nie wiem dlaczego sie tak uparlas ze cos jest nie tak.. przeczytaj wszytsko ze zrozumieniem a potem pisz...
 

vito corleone

Cyklofrenik
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
6 834
Punkty reakcji
12
Jimmy to facet ;p

Zachowujecie sie jak dzieci, które nie dostały dziś lizaczka. Szkoda słów
 

tajemnicza :)

Dominika ;)
Dołączył
4 Styczeń 2007
Posty
3 590
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
z daleka
ja pierdziele jakie problemy :/ chcecie to wykasujcie moje zdjecie i wstawcie np hihry czy kogo chcecie i bedzie przynajmniej swiety spokój. Jak dla mnie to tylko zabawa i myslalam ze bedzie tak dla kazdego ale jak widac mylilam sie..

jeszcze sie taki nie urodzil co by kazdemu dogodzil

i zgadzam sie calkowicie z Kupidynkiem o.
 

jimmy

:) 8575292 :)
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
1 395
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Śląsk
jimmy nie rozumiem dlaczego jestes taka zla na ten konkur!!
Kupidynek wyjasnil juz pare razy jak wszystko bylo zrobione i naprawde nie wiem dlaczego sie tak uparlas ze cos jest nie tak.. przeczytaj wszytsko ze zrozumieniem a potem pisz...

Nie jestem kobietą to tak na marginesie :)
A te wyjasnienia poprostu mi nie wystarczają, widze w tym krętactwo i dlatego sie uczepiłem, jakby były wszystkie dziewczyny dopuszczone do konkursu nawet bym nie śmiał zabrać głosu na nie.
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
sorry za pomylke :)
ale popatrz teraz ludzie nie moga sie zdecydowac na kogo zagloswoac a co by bylo jakby bylo jeszcze wiecej mozliwosci? daj spokoj przy kazdym konkursie ktos jest niezadowolony! ale coz to jest tylko zabawa a nie temat do klotni!!
 

jimmy

:) 8575292 :)
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
1 395
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Śląsk
Kto chce to i tak zagłosuje.
A to tak trudno napisać kto wybrał te 12 zdjęć? Tylko w sumie to już bym chciał wiedzieć bo nic wiecej i tak nie zdziałam.
 

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
Kupidynku - a mozesz chociaz zdradzić ile osób było w tym tajemniczym jury?

Mi tam taka forma też niekoniecznie się podoba... Jak czytałam ten temat w którym można bylo sie zgłaszać jakoś nie widziałam zadnego zastrzezenia, ze bedzie etap, w którym tajemnicza grupa ludzi (domyślam się, ze byli to sami faceci?) zadecyduje kto moze przejsć dalej. To tak jakby w wyborach prezydent z kilkoma pomocnikami wybrali, ze ta partia im się nie podoba to nie przejdzie do rządu... a ta lubia to im pozwolą startować.
To jest moje zdanie. Oczywiscie nic tu nie zmienie... Zaraz jeszcze pójdę i dokłądnie przeczytam pierwszy post w temacie ze zgłoszeniami.

edit:
Jesli okaze sie, ze mamy wystarczajaca ilosc "obiektow" mogacych brac udzial w konkursie zastosujemy zasade dwu-etapowa. Najpierw eliminacje - ze wszystkich pieknych spojrzen, jury (ktore jako autor tego tematu pozwole sobie sam wybrac, a bedzie ono anonimowe dla reszty uzytkownikow) wybierze 10 najgoretszych - zarowno wsrod plci pieknej jak i tej brzydszej - ktore awansuja do scislego finalu.

Czyli byłeś ty sam Kupidyku w tym jury? A nawet jeśli nie... mówiłeś (a przed chwilą pode mna odpowiedział KeRiO), ze nawet na jakichśtam konkursach pięknosci specjalne jury wybiera kilka najpiękniejszych... ale to jury jest wszystkim znane. Są podane ich nazwiska... nie są to ludzie anonimowi.
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
w wyborach miss tez masz jury które głosuje i wybiera i jakoś każdy moze miec inny gust a nikt sie nie burzy.
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
wkoncu sie zdecydowalam i zaglosowalam na Callypso :) szkoda ze nie moge na 2.. bo bym jeszcze dala glos tajemniczej:) :)
 

Kupidynek

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2006
Posty
791
Punkty reakcji
0
Severusa, a nie domyslilas sie dlaczego nie chce demaskowac jurorow? Popatrz jaka nagonka sie zrobila. Jurorzy byli - 5 z forum i dwoch spoza niego (nie majacych zadnych tutaj kontaktow, nie majacych swoich sympatii i antypatii) w tym ja. Kazdy podal mi swoja 10. finalistek. Zsumowalem glosy dla poszczegolnych kandydatek i dlatego wyszlo, ze jest 12 finalistek (byly 3 dziewczyny z taka sama liczba glosow, a ja nie zamierzalem sam decydowac kogo odrzucic). I oczywiscie, ze byli to faceci. Gdyby bylo wiecej zdjec w sekcji meskiej, to bym poprosil kilka dziewczyn o zadecydowanie i myslisz, ze ktorys facet robilby z tego powodu problemy?

A co ma wspolnego polski rzad z konkursem na najpiekniejsze oczy? ;) I jesli juz chcesz isc takim tropem to ja rownie dobrze moge powiedziec, ze to rzad uchwala ustawy, bez pytania opinii publicznej i czy narzekasz na system rzadow zwany demokracja? I pamietaj, ze sonda nigdy nie jest obiektywna, bo inaczej nie bylaby sonda.
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
tylko wydaje mi sie, ze o takim nawet tajnym glosowaniu powinni byc uzytkownicy powiadomieni i sądze tak jak napisala Severusa ze sam sklad jury nie powinien byc tajny
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
tylko wydaje mi sie, ze o takim nawet tajnym glosowaniu powinni byc uzytkownicy powiadomieni i sądze tak jak napisala Severusa ze sam sklad jury nie powinien byc tajny
Jesli okaze sie, ze mamy wystarczajaca ilosc "obiektow" mogacych brac udzial w konkursie zastosujemy zasade dwu-etapowa. Najpierw eliminacje - ze wszystkich pieknych spojrzen, jury (ktore jako autor tego tematu pozwole sobie sam wybrac, a bedzie ono anonimowe dla reszty uzytkownikow) wybierze 10 najgoretszych - zarowno wsrod plci pieknej jak i tej brzydszej - ktore awansuja do scislego finalu.

Byli powiadomieni i nikt nic nie mówił że to jest niesprawiedliwe :/
 
Dołączył
7 Październik 2005
Posty
1 992
Punkty reakcji
0
Wiek
116
Wszystkie dziewczyny macie piękne oczy, każda na swój sposób. Każda na pewno uwiedzie niejednego przystojniaka takimi spojrzeniami :)
Ale skoro jest głosowanie to:

Cisza masz mój głos. Śliczny makijaż oczu. Szkoda, że masz tak mało głosów. Moim zdaniem powinnaś zająć 1.sze miejsce.

Callypso Ty masz też ładne, duże, takie uwodzicielskie ;)

Tajemnicza tajemnicze spojrzenie :)

Lady_Nikt grzywka przysłania oczy... ale może dlatego te spojrzenie wydaje się takie interesujące?

Anijka widze w tych oczach głębie :D

Szklista złoty bardzo pasuje do Twoich tęczówek. Masz gust :)

Karolina_ Wystraszyłaś się czegoś? :D Trzeba było dać zdjęcie w kolorze, bo masz fajny kształ oczu, i duże gałki :)

kizia_mizia gorrrąco :D Naturalny brązowy kolor, niby nic nadzwyczajnego, ale mają w sobie coś :D

Shadie widzę ocean w Twoich oczach :D

Tigerek hot hot hot :D Bardzo ładne :) Takie duże i wogóle nice :D Masz chyba długie bardzo rzesy?

Zamyślona chyba tak się zamyśliłaś, że jedno oko poleciało na jedno stronę :D Ale kolor oczu bardzo niespotykany, fajny :)
 

jimmy

:) 8575292 :)
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
1 395
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Śląsk
Jesli okaze sie, ze mamy wystarczajaca ilosc "obiektow" mogacych brac udzial w konkursie zastosujemy zasade dwu-etapowa. Najpierw eliminacje - ze wszystkich pieknych spojrzen, jury (ktore jako autor tego tematu pozwole sobie sam wybrac, a bedzie ono anonimowe dla reszty uzytkownikow) wybierze 10 najgoretszych - zarowno wsrod plci pieknej jak i tej brzydszej - ktore awansuja do scislego finalu.

No to chyba w końcu jakiś konkret?!

A to co napisała kinga18ink to już wypas :)
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
31
A ja sie zastanawialam nad oczkami : kizi mizi, tajemniczej i lady nikt.
W koncu zdecydowalam sie oddac swoj glos na kizie mizie.
A dlaczego? Bo ma takie fajne, cieple, przyjazne spojrzenie ;)
ale wszystkie oczka sa bardzo ladne. :)
 
Do góry