Finał Konkursu!

Qon

Eksperfekcjonista
VIP
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
7 886
Punkty reakcji
184
Miasto
Alpha Centauri
I to jest dobry sposób!!!

A tak to jest jeden wielki szwindel:
1) W konkursie nie wzieły udziału wszystkie oczka :)
2) skład jury nie jest znany.
3) wszyscy powinni mieć równe szanse, a została wybrana dwunastka być może faworyzowana przez "jury"
4) sposób oceny powinien być obiektywny dla wszystkich uczestników a nie subiektywny, wąska grupa osób nie może wystawić obiektywnej oceny zadowalającej wszystkich uczestników i osób biorących udział w zabawie.
5) nie podoba mi się sposób przeprowadzenia konkursu i wydaje mi się że znajdzie się jeszcze ktoś niezadowolony?!

W ryj chce?

1. W konkursie wzięły udział wszystkie oczka
2. No to co?
3. Wszyscy mieli równe szanse
4. Ciekawe, czy byś tak gdakał, gdybyś był w jury...
5. Poskarż się do Strasburga
 

jimmy

:) 8575292 :)
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
1 395
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Śląsk
1. W konkursie wzięły udział wszystkie oczka
2. No to co?
3. Wszyscy mieli równe szanse
4. Ciekawe, czy byś tak gdakał, gdybyś był w jury...
5. Poskarż się do Strasburga

1) nie wzieły wszystkie - proponuje okulary
2) to dużo
3) Niebardzo
4) jak mam być w jury jak nawet nie wiedziałem o jego istnieniu?
5) poskarże ale w Twojej sprawie.
 

Kupidynek

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2006
Posty
791
Punkty reakcji
0
Jeszcze raz przytoczyc pierwszego posta? Bez offtopow mi tutaj. Jimmy jak masz jakies pytania, watpliwosci, to mowilem - zapraszam na PW. Jesli komus nie podoba sie forma konkursu, to co stoi na przeszkodzie by sam takowy zorganizowal? Za duzo roboty? To dajcie MI doprowadzic konkurs do konca. Wtedy mnie juz zadne komentarze obchodzic nie beda...
 

jimmy

:) 8575292 :)
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
1 395
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Śląsk
Nie chce gadać na pw.
Jeżeli za dużo roboty to po co sie za to brać?!

Już nic wiecej tu nie napisze bo jest tu poprostu brak zasady fair play.
A co do jury to myślę że było jednoosobowe .
Powodzenia w doprowadzaniu swojego kunkursu do końca :)
 

Karolina_

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
3 201
Punkty reakcji
1
Miasto
o tym wiesz?
Nie chce gadać na pw.
Jeżeli za dużo roboty to po co sie za to brać?!

Już nic wiecej tu nie napisze bo jest tu poprostu brak zasady fair play.
Robisz problem z niczego, to tylko zabawa, czemu psujesz ja na samym początku? Są moje oczy w sondzie, chcesz, mogę oddać swoje miejsce i możesz poprosić o wstawienie swojego faworyta, grunt to dobra zabawa... Ehhh...
 

Sica_

x]
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
1 681
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland
glosik na Callypso ->> pierwsze skojarzenie jak popatrzylam -> 'profesjonalnie zrobione oczy' :p..
 

jeronimo

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2007
Posty
2
Punkty reakcji
0
faktycznie czytając ten temat napotkałem wiele niejasności, ale to autor tematu tu rządzi...
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
szczerze powiem ze mi rowniez nie podoba sie sposob glosowania za plecami wiekszosci uzytkownikow, jaki zostal przeprowadzony, nie chodzi juz o to kto jest w konkursie, a kto nie- tylko o sam fakt, ze jezeli ktos podejmuje sie przeprowadznia takiego konkursu to powinien grac czysto i zrobic eliminacje dostepne dla wszytskich uzytkownikow

no cóż oczek hihry nie ma, wiec musze pomyslec na kogo mam zaglosowac :(
 

Kupidynek

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2006
Posty
791
Punkty reakcji
0
Eh, a kiedy w pierwszym konkursowym temacie prosilem o sugestie, propozycje zmian, to gdzie byliscie? Chyba ze po prostu szukacie sobie kolejnego powodu do sprzeczki. Ale spokojnie, skonczy sie badziewny konkurs zorganizowany przeze mnie, 20. kwietnia dojda ostatnie glosy, ja sobie znikne, a Wy bedziecie zakladac cala mase bardziej dopracowanych konkursow.
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
Eh, a kiedy w pierwszym konkursowym temacie prosilem o sugestie, propozycje zmian, to gdzie byliscie? Chyba ze po prostu szukacie sobie kolejnego powodu do sprzeczki. Ale spokojnie, skonczy sie badziewny konkurs zorganizowany przeze mnie, 20. kwietnia dojda ostatnie glosy, ja sobie znikne, a Wy bedziecie zakladac cala mase bardziej dopracowanych konkursow.
kupidynek nie pisz tak :/ Na tym forum kazdy konkurs konczy sie podobnie czyli kłótniami tak było z najładniejszą panią i najprzystojniejszym facetem. To Forum już tak ma :]
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
eh tu nie chodzi o to, zeby ktokolwiek znikał, tylko wydaje mi sie, ze ten konkurs wyszedl conajmniej dziwnie, przeciez mozna bylo zrobic półfinał i juz bylaby inna sytuacja :]
mi nie zalezalo na jakis glosach, tylko chcialam sie wlaczyc do zabawy, a tak co? zabawa jest ale beze mnie, szkoda bylo czasu za robienie fotek i tyle :]
jak kogos urazam to bardzo przepraszam, ale z moim zdaniem tez nikt sie nie liczyl

hihra nie zartuj :D spoko, dzieki :) :*
 

Kupidynek

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2006
Posty
791
Punkty reakcji
0
A ja spytam po raz kolejny - gdzie byliscie jak prosilem o sugestie i propozycje zmian? Uslyszalem wtedy tylko jedna - zrobic osobna galerie. Galeria powstala, wiec jak widac mozna sie ze mna dogadac, prawda?

Wyjasnie Wam to od podstaw. Wszystkie konkursy na calym swiecie polegaja na tym, ze na ktoryms etapie decyduje oddelegowana, wybrana grupa ludzi. Patrzcie na dotychczasowa liczbe glosow (33). Zapewne zaglosowali w wiekszosci ci, ktorzy brali czynny udzial w poprzednim temacie. Dajmy na to, ze bedziemy glosowac na wszystkie 27 kobiece spojrzenia. Niech kazda dostanie po 2 glosy (gdyby np. zaglosowalo 2 razy wiecej osob) i co dalej? Bedziemy tkwic w eliminacjach do usranej smierci? Sprawa kolejna - nawet jesli jakims cudem udaloby sie wylonic sposrod 27 dziewczat 10 finalistek. Jesli zrobilbym sonde juz w eliminacjach, to ktoras z nich bylaby na ostatnim miejscu. Wybaczcie, ale wole odrzucic ponad polowe grupowo niz pozwolic zeby ktos byl ostatni (w tym systemie, ktory jest, sam fakt wejscia do finalowej 12. jest wyroznieniem). I nie mowcie mi, ze byscie sie ostatnim miejscem nie przejely, bo sam fakt, ze teraz nagle znalazlo sie tylu przeciwnikow zasad sondy, swiadczy o tym, ze podchodzicie do tego BARDZO na powaznie. Malo argumentow? Mowicie, ze z 12 ciezko Wam wybrac ta jedna. Myslicie, ze z 27 byloby latwiej? Kolejna kwestia - robienie po kilka razy podobnych sond mogloby spowodowac spadek zainteresowania nimi. Juz teraz watpie zeby w TYCH sondach wiele osob zaglosowalo, a co dopiero jesli zaczniemy je rozdrabniac.

I na koniec - nie zmienimy systemu, bo zawsze komus nie bedzie sie cos podobalo, a nie mam zamiaru pol roku wylaniac zwyciezcow. Zasady konkursu byly jasne od samego poczatku, to dlaczego dopiero teraz obudziliscie sie z pretensjami? Chyba ze nikt nie czytal tego co pisalem, wtedy nie mamy o czym rozmawiac...
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
Ludzie zrelaksujcie sie! to tylko zabawa!! chcecie sie klocici o glupi konkurs? dajcie spokoj gdyby kazdy mial sie obrazac o to ze jego oczy akurat nie byly to bylby wielki syf!! WYLUZUJCIE SIĘ!
 

jimmy

:) 8575292 :)
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
1 395
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Śląsk
No i nadal nie wiem do końca w jaki sposób wybrano te 12 par oczu i jakie były kryteria wyboru???
Dlaczego skład wybierających to taka tajemnica??? A może skład wybierający to skład jednoosobowy???
I skad wiesz że wszystkie uczestniczki dostały by po 2 głosy jeśli wsród tych dwunastu jest rozbierzność???

I nie gadaj że ciągneło by sie to w nieskończoność bo można dać po 3 dni na etap.

Uwziołem się, ale trudno?!
 
Do góry