Filmy o tematyce sportowej..!

ArchMaster

Nowicjusz
Dołączył
15 Kwiecień 2006
Posty
14
Punkty reakcji
0
Poszukuje jakieś filmy zwiazane z tematyka sportowa a konkretniej filmy np: o kibicach, piłce nożnej, siatkówce. Piszcie jakie znacie tytuły.. z góry dziękuje..!
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
eeetam film, serial "Married witch Children" :p Tylu sportowców co tam sie przewineło nigdzie nie znajdziesz hehe
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
Football Factory, coś w podobie do Hooligans, według niektórych leprzy, według mnie dużo gorszy, ale jest.

A no i Piłkarski poker, Zaorskiego :p
 

Wuyeq

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
818
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
.
Męska gra
"Męska gra" opowiada o perypetiach doświadczonego ale już trochę podstarzałego trenera, Tonego Donato (Al Pacino). Tony jest trenerem Miami Sharks (Rekiny z Miami), jednak jego drużyna od pewnego czasu przegrywa mecze. Dwaj czołowi rozgrywający są kontuzjowani. Tony musi wystawić trzeciego niejakiego Williego Beamana (Jamie Foxx). Willie nie do końca zna zagrywki Sharks'ów, ale jakoś sobie radzi. Niestety jego sposób gry prowadzi do konfliktów z trenerem i z drużyną. Jednak z biegiem czasu okazuje się, że ktoś tu źle ocenił młodego rozgrywającego Sharks.
Sezon rezerwowych
Zwariowana komedia sportowa z udziałem gwiazd kina i zawodowego footbolu. Gdy futboliści zawiązują strajk, ich trener powołuje drużynę rezerwową złożoną z samych amatorów i nieudaczników.


Tytani
Rok 1971 w stanie Wirginia, czasy integracji rasowej. Amerykańskie władze oświatowe postanawiają połączyć licea dla czarnych i białych w jedną szkołę. Dla miejscowej drużyny futbolowej o nazwie Tytani będzie to oznaczać duże zmiany - trenerem zostanie czarnoskóry Herman Boone (Denzel Washington), a biali chłopcy będą musieli pogodzić się z obecnością "obcych" kolegów na boisku..
Hoop dreams
Prawdziwa historia dwóch młodych chłopców, dla których największym życiowym marzeniem, a zarazem jedyną szansą na poprawę losu jest gra w koszykówkę. Williams Gatek Gatek Anrthur Agee w jednakowym czasie zostają przyjęci do prywatnej katolickiej szkoły. Obaj stają się członkami szkolnej drużyny koszykarskiej, ale na tym kończy się podobieństwo ich losów. Ponieważ Artura rodzina przeżywa problemy finansowe chłopak musi opuścić ekskluzywną szkołę i przenieść się do szkoły publicznej. Mimo to nie przestaje grać. Pozostający w ST Joseph William boryka się z innymi problemami. Jego zmartwieniem są kłopoty z kolanem. A jednak i on nie poddaje się.


Debiutant
Film obyczajowy o trenerze baseballu z Teksasu, który podejmuje się doprowadzić miejscową drużynę do finału mistrzostw Ameryki. W rolach głównych: Dennis Quaid ("Męska gra", "Traffic", "Nie wierzcie bliźniaczkom"), Rachel Griffiths ("Duża mała Ania", "Blow", "Mój chłopak się żeni") i Jay Hernandez ("Piękna i szalona").
Youngblood
Dean Youngblood, syn farmera, marzy o karierze zawodowego hokeisty. Dzięki talentowi zostaje przyjęty do wysoko notowanej drużyny "Hamilton Mustangs". Ma jednak spore trudności z przystosowaniem się do bezwzględnego sposobu traktowania przeciwników. W dodatku gdy zaczyna się intresować córką trenera, zostaje wyłączony z gry i musi wracać na farmę. Tam uczy się od starszego brata, byłego hokeisty, stawiać czoła przeciwnikom.


Trener
Film opowiada prawdziwą historię koszykarzy ze szkoły w Richmond. Przedstawione są tu ich problemy życia codziennego, które są skutkiem środowiska, w jakim żyją. Kiedy w 1999 roku dostają nowego trenera, Kena Carter'a zaczynają odnosić pierwsze sukcesy sportowe. Jednak trener kładzie szczególny nacisk na ich edukację, staje się ich mimowolnym wychowawcą i nauczycielem. Takie zachowanie napotyka na opór ze strony szkoły, mediów, rodziców oraz podopiecznych. Nikt nie wierzy w powodzenie jego metod wychowawczych, trener staje sam przeciwko wszystkim, gdyż nikogo nie interesuje los młodych sportowców. Carter wierząc jednak, że stać ich na coś lepszego w życiu, kontynuuje swoje metody by mogli skończyć szkołę i dostać się na studia.
Gra o honor
Jake odsiaduje wyrok za zamordowanie żony. Jego syn Jesus samotnie wychowuje młodszą córkę, nie mogąc wybaczyć zbrodni swojemu ojcu. Jesus właśnie kończy szkołę i wybiera się na studia. Jest też obiecującym koszykarzem. Jake dostaje propozycję. Jeżeli nakłoni syna do studiowania na stanowym uniwersytecie, jego wyrok ulegnie znacznemu zmniejszeniu.


Milość i koszykówka
W 1981 r. jedenastoletnia Monica wprowadza sie do Los Angeles. Spotyka tam i po krótkim czasie zaprzyjaźnia się z Quincy. Razem bawią sie na ulicy grając w koszykówkę, bawią się w NBA. Z czasem gra przeradza sie w rywalizację a po kilku latach w milość
Biali nie potrafią skakać
Billy Hoyle Woody Harrelson i Sidney Deane Wesley Snipes są niecodzienną parą koszykarskich hazardzistów naciągaczy. Przemierzają parkiety boisk Los Angeles aby uczestniczyć w grze, która jest szybka, niebezpieczna i ...przezabawna.


Cud w Lake Placid
Film opowiada historię jednego z największych wydarzeń w historii sportu, które miało miejsce na Olimpiadzie w roku 1980. Amerykańska drużyna pokonała wtedy, w półfinale turnieju, niepokonaną dotąd drużynę Związku Radzieckiego, która była uważana za murowanego faworyta do złotego medalu, podczas gdy Amerykanie zostali przez wszystkich skazani na porażkę już w pierwszych rundach turnieju. Następnie USA w finale wygrało z ekipą Finlandii. Wydarzenia te zostały okrzyknięte cudem na lodzie.


te oglądałem i polecam, szczególnie 'Męską grę (opisy skopiowalem z filmweb.pl)
 

max56

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2008
Posty
6
Punkty reakcji
0
Forumowicze!
Mam do was wielką prośbę!Podajcie mi wszystkie jakie znacie tytuły filmów o piłce nożnej (oprócz filmów gol 1 i 2 bo to już widziałem) ben de wam bardzo wdzięczny!
 

Vozone.

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2009
Posty
866
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Osw.x]
Football Factory

Oparty na podstawie doskonałej powieści Johna Kinga, to swoiste studium przemocy wśród brytyjskich fanów piłki nożnej. Głównym bohaterem jest dwudziesto-kilku letni Tommy Johnson, którego życie koncentruje się na sobotnich imprezach z kumplami, przypadkowym seksie, narkotykach i skopaniu komuś siedzenia od czasu do czasu.
 

FL8

Black Dynamite!
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
2 469
Punkty reakcji
8
Wiek
33
"Boisko Bezdomnych", "Druga Połowa", "Shaolin Soccer" i reszta podanych!
 

gajowy79

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
jezeli sportowe ale o tematyce pilkarskiej w tle to 'mecz ostatniej szansy' , 'ucieczka do zwyciestwa z gwiazdami pilki min Deyna. 'gra ich zycia' oraz z 2009 -'Przekleta liga' ,o losach trenera derby i leeds.
 

dewot1

Nowicjusz
Dołączył
27 Luty 2010
Posty
7
Punkty reakcji
0
Poszukuje jakieś filmy zwiazane z tematyka sportowa a konkretniej filmy np: o kibicach, piłce nożnej, siatkówce. Piszcie jakie znacie tytuły.. z góry dziękuje..!

ja ostatnio oglądałem That's It That's All. o snowboardzie. naprawdę dobry. a z polskich to Into The White albo The Emotions, który jest w trakcjie produkcji ;) narazie tylko blog z krótkimi odcinkami www.theemotions.pl
 

masder

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2010
Posty
10
Punkty reakcji
0
ja ostatnio oglądałem That's It That's All. o snowboardzie. naprawdę dobry. a z polskich to Into The White albo The Emotions, który jest w trakcjie produkcji ;) narazie tylko blog z krótkimi odcinkami www.theemotions.pl

też oglądałem te filmy super są. można też tu dorzucić Neverland albo Polish Kiełbasa ;p jak ktoś zainteresowany tematem to polecam. dobrze zrobione filmy ;)
 

zagrycha

Nowicjusz
Dołączył
1 Grudzień 2007
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Polska
Szukam nazwy polskiego magazynu koszykarskiego który był wyświetlany na TVP1 TVP2 albo TVN ok ~2000r. Puszczano go o podobnej porze co dobrze znany wszystkim ludziom w przedziale 20-35 lat program "5-10-15". W tym magazynie pokazywano najfajniejsze akcje z meczy, opowiadano o życiu sławnych koszykarzy, przeprowadzano wywiady itp. program prowadziły chyba dwie osoby, kobieta i mężczyzna. W tle(jeśli dobrze pamiętam) była ściana z czerwonej cegły na której mogło znajdować sie jakieś graffiti

film to nie jest ale z dzieciństwa pamiętam że program był bardzo wciągający i może uda mi sie znaleść kilka odcinków w necie jesli ktoś zna nazwe
 

błyskawica

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2009
Posty
36
Punkty reakcji
0
Tylko "Piłkarski poker": prawda, cała prawda i tylko prawda. Ponadczasowa... ale nie zapominajmy, ze jeżeli coś jest ponadczasowe to nie oznacza, że jest wieczne, tak jak np: kultura
 
M

marco9512

Guest
Kocham filmy o tematyce sportowej

Mój ulubiony z kategorii sportwoych to Gol 1. Gol 2 jest dobry ale to nie to co Gol 1. Gol 3 to totalne gów.. więc nie radze oglądać. Można Na YouTube ogląnąć Gol 3 ale jest tylko po Angielsku.

Shaolin Soccer se obejrzałem kiedyś. NIe najgorsze :p.

A dzisiaj mam zamiar obejrzeć Gra ich życia :p

ALe moim zdaniem najlepsze filmy sportowe są o tematyce koszykarskiej i Basebolowej :p
 
Do góry