filmy o miłości

iinnaa

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2011
Posty
20
Punkty reakcji
0
Hej, znacie może jakieś ładne filmy o miłości? Mogą to być komedie, dramaty, np. coś w stylu "Ostatniej piosenki", "Wciąż ją kocham". (najlepiej z młodymi aktorami) ?
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
"Keith", "Milosc na zadanie", "Pamietnik", "Wygraj randke z Tedem Hamiltonem" , "Idealnie niedobrana para", "Cinderella story", "Zaczarowana", "kocham cie, stary", "Slodki listopad", "50 pierwszych randek", "Dziennik Bridget Jones". To tak z pamieci, bo te tytuly jakos mi weszly do glowy :)
 
A

Aulelia

Guest
"List w butelce" {40- latkowie to też młodzi aktorzy, ej :)}
"Szkoła uczuć"
"Dirty Dancing"
"Dirty Dancing 2"
"Rozważna i romantyczna"
"Balzac i mała Chinka"
"Pamiętnik"
" Wichry namiętności " { z B. Pittem}
"Joe Black" { tak samo}
"Amelia"
"To właśnie miłość"
"Tańcząc w ciemności"
"Nigdy w życiu"
"Titanic"
"Okruchy dnia"
"Cienista dolina"
"Przełamując falę"
"Arizona Dream"
"Porozmawiaj z nią"
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Wiekszosc filmow, ktore otrzymalas od nas to z tego co widze chyba dramaty, wiec teraz mzoe dam Ci jeszcze cos weselszego, dla odmiany ;) Chociaz ja dalam Ci juz pare komedii romantycznych post wczesniej ^^ Teraz podam z neta, bo zapomnialam tytuly, mimo ze tych romansidel to ja kurcze ogladalam mnostwo. no, ale grunt, ze Ci podam, niewazne, ze tytuly wyszukam w necie :) Nie kazdy ma dobra pamiec ;) Opisze tez Ci te filmy, ale niektore nie opisze dokladnie, bo niektorych slabo pameitam.




Nowozency - calkiem ciekawa komedia romantyczna i ciekawa obsada:)

Nowszy model - nie bylam przekonana do tego filmu, ale po prostu zajefajny, wspaniali aktorzy, bardzo smieszne sytuacje w filmie, co jest przeciez wazne w komedii i w ogole taki uroczy ;)

Milosc i inne nieszczescia- tez ciekawa obsada, zabawny, fajna fabula itp. Zreszta co ja bede mowic w komediach romantycznych nie ma wiele do oceny , po prostu musi miec to cos :)

Jak w niebie- ciekawa i oryginalna fabula, dobre aktorstwo , fajny :)

Zakleci w czasie - wciagajacy, piekna historia o milosci, lecz tez wzruszajacy

500 dni milosci - znaaakomici aktorzy, troche wzruszajacy, ale tez optymistyczny, podobal mi sie

ale jezeli mialabym wskazac swoje ulubione to "Keith" (mlodziutcy bohaterowie co Ci sie spodoba, piekna historia o milosci, ale tez wzruszajaca ) :), "Milosc na zadanie" ( przede wszystkim za oryginalnosc, zapewniam Cie ze widzialam wiele romantycznych filmow, dramatow itp, ale zaden nie byl tak oryginalny jak ten, do konca nie wiedzialam co sie wydarzy, jak to sie potoczy, co sie dalej stanie i ogladalam to z duzym zaciekawieniem, poza tym graja tam bardzo dobrzy aktorzy, fabula jak mowilam oryginalna, zabawny film, bardzo ladne widoki i troche surrealistyczny na dodatek, ale tez zmusza do refleksji i wzrusza, piekna historia o milosci, wielu osobm sie podoba),Zaczarowana (szczegolnie za role glownej bohaterki i za kimat tego filmy, po wyjsciu z seansu bylam sama jak zaczarowana, urzeczona, piekna muzyka, piekna historia i niebanalna rowniez), "Slodki listopad( za bardzo ciekawa fabule, ciekawe aktorstwo i za to ze wzruszyl mnie do lez) no i 500 pierwszych radnek (strasznie zabawny, ale tez smutny.. ale bardzo mi sie podobal). To te moje ulubione filmy.
 

iinnaa

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2011
Posty
20
Punkty reakcji
0
o dzięki dziewczyny, co prawda połowę filmów już widziałam ale kilka zamierzam obejrzeć ;)
 
Do góry