Filmik i stronka o aborcji...

Status
Zamknięty.

energusia

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
8
Punkty reakcji
0
w temacie jest napisane STRONKA DLA TYCH KTORZY SA ZA ABORCJA !!!!!!!!!

a zwierzeta chyba tez sa wazne prawda??? jakbyscie widzieli LUDZI ktorzy krzywdza bezbronne ZWIERZĘTA to byscie sami chcieli :cenzura: ** ludzi. Dlatego mi jest teraz bardziej zal zwierzat niz czlowieka !!!!
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
Tylko, że tego nie można tak porównać, bo dorośli ludzie, którzy robia krzywdę zwierzętom wiedzą co robią i takich to też bym chętnie ********... ale czemu jest winne takie nienarodzone dzieciątko???
 

Katie_1988

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2005
Posty
370
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Czy po obejrzeniu tego filmiku któras z was usuneła by dziecko???


----> http//www.abortionismurder.org/videos/harder.wmv <----

Sory źle wpisałam stronke :/
 

a.n.i.a.

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2006
Posty
1 064
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Hmmmm, kiedyś coś podobnego w telewizji było.

Moje poglądy na temat aborcji są pokręcone.

Ja bym dziecka nie usunęła i to na dodatek w takim stadium ciąży.

Ja potrafie ewentualnie zrozumieć jak ktoś usunie ciąże całkiem na poczatku, ale jeżeli nosisz już te dziecko jakis czas i nagle usuwasz ciąże to tego pojąć nie potrafie.

W jednym temacie o aborcji napisałam, że ona powinna być legalna... doszłam do takiego wniosku bo coraz więcej jest przypadków mordowania noworodków, więc na jedno wychodzi, tak czy siak dziecko straci życie z tą różnicą, że podczas aborcji jest narażone również zdrowie matki, o którym może nie wspominam, bo ona jest tego świadoma decydując się na aborcję.
Za legalnościa aborcji przemawia u mnie też ten fakt, że jak ktoś chce aborcji to i tak to zrobi choćby nie wiem co, a jakby była legalna to by była bezpieczniejsza, bardziej sterylna i wogóle.

Nie pomyślcie sobie, że jestem za aborcją, bo nie należe do osób które głoszą tu i tam zeby zabieg ten był legalny, ale patrząc co się dzieje teraz - katastrofa poprostu, ja to bym tylko obniżyła ceny antykoncepcji, bo jakby to było tanie to by takich problemów nie było. Błędne koło to wszystko.

Teraz pewnie ktoś się oburzy za moją wypowiedź.
 

lovemartunia

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
1 324
Punkty reakcji
0
O Matko przenajświętsza :eek: to straszne. Ja chociaż mam 17 lat to napewno nie usunela bym ciazy :/ to jest okropne...mojej kuzynce urodziła się córcia teraz...kochana...Jezu jak można zabić dziecko...swoje dziecko...NIGDY ALE TO NIGDY NIE POGODZE SIE Z ABORCJA :/ NIGDY !! :mruga: :niepewny:
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Obejrzałam ten film do końca.Moje zdanie na temat aborcji widniało już w wielu tematach. Nie zmienie zdania na ten tamat.Czyli , popieram.
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Ja swojego zdania na temat aborcji rowniez nie zmienie. Mianowicie jestem absolutnie przeciwna w kazdym przypadku.
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
Oglądałam ten filmik, ale nawet zanim go obejrzałam byłam pewna, ze nigdy nie usunęłabym dziecka...
 

cukrulka

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2006
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Zakopane
Hellow ja jeszcze nie oglądnełam (ściąga się) ale wiem że są pewne sytuacje kiedy aborcja powinna być legalna to znaczy:
1. kiedy dziecko zagraża życiu matki bądz samo jest nieuleczalnie chore i nie przeżyje do końca ciąży
2. kiedy matka została zgwałcona ( myślę że pozostawić taki wybór należy właśńie matce )

ale ogólnie jestem ogromnie przeciwna aborcji !!!!!

aha w innych przypadkach to jest normalne morderstwo!!!!!!
 

olenka102

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2006
Posty
309
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Z twoich ukrytych marzeń
Aborcja to ciężki i trudny temat. ja sama nigdy bym nie usunela dziecka, ale pomimo to jestem za tym aby byla ona legalna. Film robi wrazenie, niestety przykre.
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Przykre ale to sie dzieje naprawde. I chyba już zawsze będzie to problem.
 

kamaa

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2006
Posty
232
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z miłości :P
Aborcja to nic innego jak inna nazwa mordestrwa... Filmik mnie powalił az brak słów
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Hm... miałam dziś okropny sen. Śniło mi sie że byłam w ciąży. NIkt o tym nie wiedział. Urodziłam ślicznego synka a potem ? Zabiłam go... okropne teraz już wiem że nigdy nie usune ciąży. Dość krwi i płaczu. Dzięki niektórym osobą z tąd i temu snu zrozumiałam że to dziecko chce żyć !
 

jimmy

:) 8575292 :)
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
1 395
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Śląsk
Filmik obrzydliwy, regulamin forum nie zakazuje zamieszczania takich rzeczy???

Aborcja to zło!!!
 

Jera

ot co. ;]
Dołączył
10 Styczeń 2006
Posty
750
Punkty reakcji
2
Wiek
37
Jimmy nie musiałeś tego oglądać, mogłeś się spodziewać co tam jest.

Film zrobił na mnie troche wrażenie ale nie drastyczne bo już się od razu nastawiłam co tam będzie. A o aborcji nie mam zdania, naprawdę, to jest dla mnie za trudne, to jest kwestia religijno-filozoficzna a każdy i tak ma własne zdanie i to tylko fart/niefart dziecka, na jaką trafi matkę.

I też jestem za legalizacją, tak jak Ania mówiła jak ktoś chce zabić, zrobi to i tak! A co do siebie to nie mam pojęcia co bym zrobiła gdybym teraz zaszła w ciążę, chyba bym ciągnęła marynarza:p
 

Caala_ja

Nowicjusz
Dołączył
25 Kwiecień 2006
Posty
107
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Ale czy gdyby było to legalne liczba dokonanych aborcji czasami by nie wzrosła?
Meczy mnie to pytanie...
 

Jera

ot co. ;]
Dołączył
10 Styczeń 2006
Posty
750
Punkty reakcji
2
Wiek
37
Wydaje mi się, że nielegalność nie stanowi żadnej bariery. Młode dziewczyny w ciąży są często tak zdesperowane, że jak nikt nie zabije ich dziecka to same sie rzucą ze schodów, jak tu dzieś niedawno pisało. A ci lekarze co są przeciw to zawsze będą przeciw a ci co za to też pewnie tak pozostanie.
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Hm... miałam dziś okropny sen. Śniło mi sie że byłam w ciąży. NIkt o tym nie wiedział. Urodziłam ślicznego synka a potem ? Zabiłam go... okropne teraz już wiem że nigdy nie usune ciąży. Dość krwi i płaczu. Dzięki niektórym osobą z tąd i temu snu zrozumiałam że to dziecko chce żyć !


Mala*czarna gratuluje wyboru oraz tego ze zmienilas zdanie na ten temat :)
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Dzięki chyba zrozumiałam :)
A jeśli chodzi o legalizacje to i tak to nic nie zmieni. Nikogo nie obchodzi czy to jest dozwolone czy nie bo jeżeli ktoś będzie chciał to i tak usunie...
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
ja oglądałam ten filmik na religii..... na wszystkich zrobił wrażenie (smutne wrażenie) ...
 
Status
Zamknięty.
Do góry